Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Zbouchala jsem salat z rajskych, mno, asi budu pokracovat melounem :-N
Odpovědět
jéé, tiše závidím, já meloun nesmím :-(
Odpovědět
pročpak jofi?
Odpovědět
Profilova fotka
Nechcete mi ho nekdo donest z lednicky? Je taaak daleko a ja jsem kravsky lina, jeste furt tu drepim... Zitra nam drzte palce, jdeme se mrknout na byt. Mam z toho trochu vitr, nevim, jak se na ne pripravit. Opravdu bych rada, aby to klaplo. Tim, ze to nepujde pres realitku, to bude mozna trochu tezsi.
Odpovědět
mam mononukleozni dietu pro dalsiho pul roku jeste ]-( :-| ene, drzim palce! ( jinak dnes jsem byla ve dvou Tchibo a nikde po krabicich ani slechu :-(
Odpovědět
ajaj Jofi, tak to je smůla... Taky držím pěsti ene! Pak nám sem honem napiš dojmy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim, vsude jsou beznadejne vyprodany :( V tech specialkach, co jsem byla, uz byly zamluveny i krabice z vyloh :(
Odpovědět
ene hod mi sem odkaz na ten living jak ted projizdis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://forum.living.cz/viewtopic.php?... ale musis si najit zacatek, nechci pokouset, ze po x mesicich prijdu o zalozku :-D Kupujete nekdo Vitejte doma? Dneska mi volal nejaky jejich agent, ze jsem pry vyhrala slevu na predplatnem (tomu tak verim...). Myslite, ze ho chci? :-N
Odpovědět
chceš :-D vítejte doma jsem měla minulej rok taky predplatny zadaco za bonus program od cesky sporitelny, je dobry...samo nekdy lepsi nekdy horsi, ale celkem pekny
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, ja to risknu. Jednou jsem si ho koupila, nebylo to zly. Jedno cislo vychazi na 17,50, doufam, ze v krame nestoji 15 :-D
Odpovědět
neboj, tuším že stojí 29,-fakt je docela pěknej ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A az budu velka holka, predplatim si MB! :-D :-D
Odpovědět
to je paradicka...chci predplatny k vanocum :-D
Odpovědět
Predplatte si MB ted na Dny Marianne, je k tomu krem za dva litry zdarma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Manza si sraz evidentne uzil. Odchazel ve tri odpoledne a do postele prisel ve ctyri rano :-N :-N Jsem nervni z toho bytu, asi jsem se prehnane upla, ze to musi vyjit :-S
Odpovědět
Bych byla taky...chlapi jsou na tohle víc v pohodě :-| V kolik razíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak odpo, cas jsme nehrotili. Rada bych, aby se Anezka vyspala a chtela jsem ji dat k rodicum, ale asi ji nakonec vezmu sebou... Ted studuju materialy na bezrealitky.cz, skoda, ze tam neni primo vymena bytu.
Odpovědět
Tak jsem si předplatila MB na půl roku(6 čísel) za 199. :-D
Odpovědět
já porad cekam, az bude nejaky uzasny darek k predplatnemu a porad nic.. no a krem za dva litry je na moji 23letou plet jako hazet perly.. :-D
Odpovědět
svinkam :-D tohle byla akce 4 cisla a 2 zdarma.Prislo mi to ok za 199,- Krem jsem ani nevidela, jen tam meli nejakou sadu kancelarskym potreb k rocnimu predplatnemu
Odpovědět
to taky no, ale nebyla dost vintage, i kdyz bila :-D :-D :-p jinak ja dnes natirala a natirala, doufam ze se povedlo, ale nejak se mi nechce fotit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Presne, taky cekam, az budou mit nejaky hezky darek k predplatnemu :-D :-D Hlavne to sem pak napiste, at to nepropasnu! :-N My dneska nastehovali kuchynku domu :) Nutno jeste zdokumentovat, ale snad uz sem vecer ty fotky konecne pridam :)
Odpovědět
jojo, neboj :) sleduju vsechno prece 8-) ja bych aj fotila, ale to bych furt nesmela neco zarizovat pres pc a sedet tu u nej :-N .. za par dnu se vdavam a zacinam zmatkovat =-)
Odpovědět
ene co bejvák???
Odpovědět
Profilova fotka
"Vcera jsme to s manzelkou probirali, ale nechce do kravina (nas panelak), tak se nezlobte..." Ani jsme nebyli nahore, jenom na sebe volali z balkonu :-p
Odpovědět
8-( 8-( 8-( a pro do kravina?
Odpovědět
Profilova fotka
Kravin se mu rika proto, ze je hrozne dlouhy a relativne nizky.. a jeste u hlavni silnice, no. Ale co mame plastaky, vubec nejaky ruch na silnici nevnimas 8-(
Odpovědět
to znam, my taky nad rusnou ulici, ale plastaky to jistej ;-) :-D No nic, jak jsi rikala, kdyz neyjde jedno, naskytne se dalsi reseni a leckdy jeste lepsi
Odpovědět
Profilova fotka
To byl zase víkend :-| odvrtané dveře do ložnice, vyrvané prkýnko ze záchodu, Karolka odrané obě kolena, celá rodina spala u nás v našich malých (9 lidí) dvou pokojích. Černý stůl jsem nezískala, šla jsem až na 405 kč, což jsem původně v plánu neměla, na to že minule prošel za kačku bez povšimnutí, má asi prodejce radost 8-( A "skautský" zatím vypadá taky bledě 2 příhozy - 64,- s nima se do křížku asi ani nepustím :-| Jof, tobě je 23!? Vím, že ene tu taky kdysi věk psala, ale nemůžu si vzpomenout, ale taky jsi mladinká, že? Mně je 27, doufám, že se ostatní neurazí, když se jich na věk zeptám? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?