Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak od Vás z práce..? =-)
Odpovědět
delam ve firme kde se vyrabi nejaky potahovy latky pro Ikea. takovy svanby, myrby,redeby,korndal,sanne....to je od nas :-D :-p driv bejvavali vypecenejsi.modrobili pouzky lilltorp, cervenobily Farna ,Moarna atd..ale to uz se nedela ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
kočul.. ahááááá.. tak šikulky... x-) Tyhle se mi líííbííí
Odpovědět
no kde jste kutilky ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hrajeme karty :-D
Odpovědět
Zdrrrrraviiiiim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
U Enoušů zdraví heslo: kdo spí - nežije!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Viděly jste u petrunu v albu t červenou konvici?! Asi jsem se zamilovala. x-) |-|
Odpovědět
majo, dyt takovy se daj sehnat aj novy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Privezli jsme si cestou z Prahy navstevu, preci nepujdeme spat :-D Pekne se s manzou zliskali ze dvou flasek Kagoru :))) Mam katalog ikea a jeste jsem si k nemu nesedla :-N Naprosto nezvykla vec.
Odpovědět
Profilova fotka
Chci taky katalooooog :-( ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Odkud jsi?
Odpovědět
Článek se načítá
co je Kagor? =-)
Odpovědět
http://onlinecatalogue.ikea.com/2010/... :-D
Odpovědět
kdyz to nejni takovy...doma jsem dosla jen do pulky :-) devcata jakou byste si dali podlahu-dekor, tmava,svetla, klasika buk, dub,wenge...nebo co?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim, jak je presny nazev, ale je to vino s pridanym alkoholem, tusim, neco jako portske. Kdo ho ochutna, nechce uz jine :-N Maji v Bille, bordo etiketa s ruskym napisem. Urcite vyzkousejte :) Ja jsem hotova z detskeho bileho kovoveho stolecku, ja ho chciii! Mozna by mu to ale vic sluselo jako konferencnimu stolku, detem z nej budou asi sjizdet pastelky... A neco pro Maju, i kdyz neco takoveho bych brala okamzite taky a vubec se nedivim, ze se ji to libi :-N http://forum.living.cz/download.php?i...
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, v prvni rade bych si udelala predstavu o nabytku, jakou chci barvu, odstin, dekor.. Pak taky futra, dvere, okna. A na zaklade toho vybrala podlahu.
Odpovědět
nabytek chci bily, mozna s kombinaci se svetlym drevem(briza nebo neco svetleho aby to neslo do ruzova/cervena)okna bila s drev.parapety, dvere futra bila
Odpovědět
Profilova fotka
A kuchyn?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Chomutova |-| My nakonec bílou zavrhli .. bude antik... jelikož mladej by tu bílou zrasil a nebylo by to pak pěkné.. vím, co dokázal se stolkem v obýváku.. Bílá holt bude jen kuchyň.. myslím jen dvířka
Odpovědět
Kuchta bila s masivni drevenou deskou. porad zvazuju uplne svetlou vanilku, ale bojim se okoukani =-) Taky se mi moc nelibi kdyz je mixaz moc druhu dreva...byla jsem rozhodnuta taky pro nejakou svetlou klasiku, ale nevim, treba by bylo hezky i neco jinyho..tapu :-N ..co rikate na novilon Nova 5110? taky jsem patrala na netu a maj ruzny vintage a selsky a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Jofi, to Ty jsi sháněla ten tác do postele, viď..? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
o tom uz jofi vi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. omlouvám se
Odpovědět
a taky dali byste podlahu vsude stejnou? Jako obyvak kuchyn asi jo, ale co chodba, loznice, pokojik....)dlazbu bych chtela, opravdu asi jen v zadveri a koupelne,wc.
Odpovědět
jofi vi totiz o vsem, tu jen tak neprekvapime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kočul, ano.. všude.. stejnou.. já dlažbu maximálně v koupelně..
Odpovědět
ja uz i o ty koupelne pochybuju, na str.novilonu jsem objevila i do koupelny, ale nevim. Do zadveri stopro, tam se to nici
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, vanilky bych se taky bala, mne se okoukala uz jenom ted, v albech :-N V tom pripade bych vybrala podlahu jako bude ta deska kuchyne. Vsechno ostatni budes mit hodne svetle, muzes si ten kontrast dovolit. Te 5110 si nech poslat vzorek, tusim 5 vzorku posilaji zdarma, a priloz si ho pod nejakou nohu stolu nebo tak, at vidis, jak to na tebe pusobi. Ja zboznuju 5225, ale jeste mrkni do fotogalerie na 5263. Ono to na tom monitoru dost zkresluje...
Odpovědět
Profilova fotka
ene, ten stolek je úúžasný x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?