Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item721713369_bil... hlasování o nej ložnici !
Odpovědět
cau kocky, vyvolam diskuzi na tema: Jak byste si vymalovali doma? Konkretne jake barvy a kde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.. Já bych chtěla fialkovou nebo bílou kuchyň.. :-D A zelenomodrou, nebo modrou v obýváku.. plues zajímavou tapetu.. Ostatní je mi šumák :-D
Odpovědět
ja uvazuju o nejaky kavovy, oliv,zelena, medova nebo do seda i takova cihlova se mi libi...ale nevim co,kam...o tapetach taky uvazuju asi do jidelniho koutu v kuchyni
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám s těma obrázkama pořád nevím, vím že se musí líbit především mě, ale ene mně nahlodala, dlouho hledám, něco co vypadá jako z herbáře, ale většinou je to za strašný peníz, teď mám v hledáčku jeden herbář, uvidíme kam se vyšplhá cena, a dnes jedu do antikvariátu a uvidíme jestli se tam něco neválí za poklad. jofi, kdyby z té ložnice odstranili tu cukrovou vatu, tak by možná nábytek prodali, protože by šel konečně vidět :-D koci, já vím že bych chtěla zelenou a nějaký odstín hnědé, ale o malování mám zakázáno mluvit, jurin to nesnáší a "malovali jsme přece minulý rok!!" :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Olivová asi možná do ložnice.. :-N
Odpovědět
jeste se mi libi ta co ma efis v loznici a v chodbe,takovy tlumeny uklidnujici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na loznici ani nekoukam, je mi jasne, ze je to ta, nad kterou jsem zirala minuly tyden :-D Nevedela jsem, jestli brecet nebo se smat (ted uz to vim :-D :-D :-D) Koc, nemalovala bych vubec nikde :) V pripade hodne svetle vstupni chodby bych dala levandulovou, ale to v pripade panelaku nehrozi, takze zustanu verna bile. Ted tu mame tri ruzne barvy a okouka se to tak strasne rychle, ze uz nechci. Maximalne me ted zaujalo v MB vymalovani smetanovou a nechany bily strop. K bilemu nabytku a drevu nadhera :) Majo, ty obrazky na MMB jsi videla? Chce asi dvacku za jednu stranku...
Odpovědět
jjo, smetanova je taky fajn...stropy urcite bile..ja asi pujdu do nejakych barev,ale asi prirodni tony v kombinaci s tim drevem a bilou..driv jsem byla na oranzovou, zlutou, broskvovou atd.to uz nee, sice pujdu zas do teplych barev, takovy ty chladny tony ja nerada. Jinak nemusim teda modrou a klasickou zelenou. Odkaz loznice: dostalo me jak pani pise, ze v pripade zajmu proda i ty ruzove doplnky, to je fakt brutus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ..... můžu se přidat? Dáváme teď sohromady jednu chaloupku....a tak rady tady v té diskusi budou užitečné! :-)
Odpovědět
jasne, vitej ;-) ty mas tu uzasne krasnou roubenku co, nad tou tady slintame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no to mě těší...ono to na fotká všechno vypadá optimisticky...ale v reálu je tam šílené práce..... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
ja chci bilou, do pracovny a detskeho pokoje kavovou a do ložnice šedou ( videla jsem to v jednom časopise a úúžasnýý x-) ) Saruna, ahoj :) jsem ráda, že jsi se nenechala dlouho přemlouvat ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) no jasně že ne......
Odpovědět
to ja teda verim, ale dali jste to krasne do kupy x-) , jak dlouho to tak trvalo? Jofi a bilou i do obyvaku a do kuchyne?
Odpovědět
Profilova fotka
máme ji od dubna...zatím jsme moc neudělali...dvě místnosti...a venku nějaké úpravy...ale 90% nás ještě čeká!
Odpovědět
Prej nic, to jste dobri! :-) a jak je chaloupka celkove velka?
Odpovědět
Profilova fotka
dole je světnice, malá komůrka, komora, sklep chodba a chlév, nahoře je velká ložnice malý pokojík 2x a seníček, a pak velikánská půda. A vedle chalupy je ještě stodola.....
Odpovědět
a budete to mit jen jako chalupu nebo i na trvalejsi bydleni?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím jako chaloupku...ale kdo ví.....až budou děti....tak tam chci být trvaleji...ale úplné odstěhování asi nee...máme oba práci v Praze...
Odpovědět
ted jsem projizdela album, a je to fakt parada x-) ..ja bych chtela do toho detskyho koutku... x-) ...a spis nez chaloupka to je poradna chalupa, ted jsem si vsimla, jak je fakt velikaaaa..vite z ktereho roku je?
Odpovědět
Profilova fotka
No slava nazdar vyletu, uz mi tu asi nikdo nechybi :)) Vysvetlete mi jednu vec. Kdyz odkaz na novou kolekci z Tchiba chodil rano, jak to, ze po dvou hodinach uz maji vsechno povleceni vyprodane???
Odpovědět
Profilova fotka
kocule...je z roku 1794...neni zas tak obrovská...ale je fakt, že skýtá hodně možností. ene...to fakt nevim....nemám s tím zkušenost :-D
Odpovědět
jo to se me stava bezne, ze to chodi pozde, nejen u tchiba ]-( ...poslou to a uz to maj v kelu
Odpovědět
Profilova fotka
Videly jste ORIGINALNI obrazky v bazaru? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem sem hazela fotku povleceni z Cimexu? Zacina me zajimat cim dal vic a depta me, ze si nemuzou udelat stranky :-( http://forum.living.cz/download.php?i...
Odpovědět
jee en, to povleceni je nadhera x-) x-) x-) .kolik to asi tak kostuje??? ty origos obrazky, to je extra trida, uz me "zaujali" vcera, no nic proti lidove tvorivosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc hezké povlečení!!! miluju knoflíky! x-) obrázky jsem ještě neviděla...jdu se mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
hmm....pěkné :-N proti gustu....
Odpovědět
Profilova fotka
Me na tom fascinuje hlavne to "originalni". Asi vyznamum slov rozumim jinak nez ostatni :)) To povleceni od Cimexu pry neni drahe. V te diskuzi pisou, ze na dve postele 1000!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?