Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
http://www.krytex-net.sk/
Odpovědět
Profilova fotka
Já nechcu obrázky.. ale prodejnu :-D :-D :-D Na to druhé jsem už taky koukala.. to není ono.. to je fuj.. ta struktura .. 8-(
Odpovědět
tak podle obr.si pak najdes firmu ne? a tyhle obklady mivaj hodne v hobbymarketech strukturu ja teda z obrazku nepoznam :-D
Odpovědět
webovky mas pod obrazkama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
TO JE ONO .. TAK NĚCO ! .. Akorát snad nějak do interiéru.. jestli něco takového najdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
obla!!! nechceš toho nějak příliš??? :-D :-D :-D
Odpovědět
ja to teda videla dost i v tom jak se stavi dum, meli ti jedni imitaci kamene(drobnych kemnnych cihlicek)ale oni to meli hodne do moderna.
Odpovědět
taky se mi zda :-D :-)
Odpovědět
podle me je v podstate jedno jestli do inerieru nebo ven..kdyby to bylo obracene tak bych se bala..ale kdyz to muze byt venku ta urcite i vevnitr snad ne? tak uz si hledej smudlo, hledej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Saru ... no já nevim .. :-p Jsem náročná..? Já myslím, že zase tolik né .. :-D Prostě jen mám vizi a doufám, že na to natrefím.. Kočul.. to poslední je super .. z toho učůrávám.. tedy asi z 2 obkladů tam x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, Děkuju, Děkuju !!!!! .. teď už En hoď tu levnější vanu a jsem spokojená .. x-) Ještě, že Vás holky mám .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, vy jste se rozjely. Ja ted mela navstevu, tak nestiham ani docist. Odkaz na vanu nemam, musite hledat. Pocitam s tim, ze v panelaku jeste nejaky cas zustaneme, takze si muzu nechat zajit chut. Premyslim, ze bych se na nejakou plastovku do budoucna uz vykaslala a vratila se k smaltovane nebo jak se nadava te obyc kovove. Stoji myslim do trech tisic a vydrzi vsechno. Plastovkam uz neverim 8-( Palubky do koupelny se mi moc libi, ale muselo by to byt tvrde drevo, aby tolik nesalo vlhkost, nejenom dobry nater... no spis bych sla do bilych obkladacek pritlucenych k sobe, do vysky metr a kousek a zakoncila vystouplou listelou. Nebo je pak dalsi varianta specialni plovoucka do koupelen. Stoji tisicovku za metr :-x ale pokud ji delaji v bile, za zkousku by to na tu zed stalo, mohlo by to vypadat skvele. Neni to typicke rovne prkno jako obyc plovoucka, ale na jednom tom dilu jsou jakoze tri "prkynka" s hlubokou sparou a v te je tusim guma. Neni videt a pusobi to hezky, drevene :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
En, mluvíš mi z duše... x-) x-) x-)
Odpovědět
en, jak to myslis bile obkladacky pritlucene k sobe?jako normalni obklad?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, obkladacky, ale bez spar.
Odpovědět
a cim pritluceny? nejak me to hlava nebere :-N ..taky byc hbrala nejakej napad, ale klasicky palubky asi nee, priklanim se k bilemu obkladu.
Odpovědět
Profilova fotka
No jako gumovym kladivkem na sebe, bez niceho, jenom na lepidle.
Odpovědět
Profilova fotka
V albu .. x-)
Odpovědět
jo táááák, tak to jooo.diky za typ ;-)
Odpovědět
jo, palubky chapu, ale to asi nejsou klasicky palubky, ty co mas v albu
Odpovědět
Profilova fotka
kočul.. neva, .. ale já je chciiii :-D
Odpovědět
takze palubky ci kamenny obkl.? ty taky nevis co chces ;-) to ja bych toho chtela z inspira, ale vim ,ze neco je u nas asi nesehnatelny, neco je pro me neprakticky, neco drahy...tak se asi budu muset dat cestou nejakeho rozumneho hezkeho kompromisu...pro me je hlavni heslo u vseho "at se mi to neokouka" staci pak vymenit nejaky doplnky,textilie, malbu atd a je to.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočul.. Vím přesně co chci .. jednu z těchno variant, podle toho, co bude dostupnější .. ;-) Realizovatelnější .. Snad seženu .. podle svých představ.. když ne, taky budu muset improvizovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, presne :) Stejne to je u podlah.. tam taky zatim netusim jakou variantu vybrat :(
Odpovědět
taky tapu...asi vim ze bych chtela jit cestou svetlejsi podlahy, aby k tomu slo tak nejak vse :-p ...a asi novilon a teda vsude stejne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ach joo! Tyden si pripravuju prispevek do blogu a kdyz uz ho konecne odeslu, tak se mi tim rozhodi cely blog, zmizely mi predchozi clanky i s komentari :-( Aspon mi pribyl komentar od samotne Zoo, ale mala utecha, co ted s tim? Fnuuuk!
Odpovědět
jaky clanek? dej link, at si poctu neco peknyho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na fleru.. Krucis, jsem nastvana :-(
Odpovědět
nefnukej veverko...stavaji se horsi veci ;-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Po takove dobe priprav, to je proste naschval, to mi nevymluvis! :-D Prave volala realitka :))) Majitelka sla o 120 tis. vic nez nase prvni nabidka a o 130 min nez byla jeji puvodni (pocitano s provizema). I tak je to proste nerealna cena, nejsme v okresnim meste... Sla jsem symbolicky o 20 vys, takze muzeme zvesela zacit hledat jiny byt :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?