Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
V poho.. já tam čumět nesmím.. mám doma hromadu |-|
Odpovědět
a jeste kdyz jich mam napr.ruznych 5, tak musim pod kazdou vypisovat ten e-mail a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, to nemusíš vypisovat vůbec ... :-D
Odpovědět
jak to, pod kazdou serii je jakoby formular, tak jsem to pochopila, ze kdyz neco chces, vyplnis ten formular s e-mailem a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi neregistrovaná? No tak to potom asi ano... ;-)
Odpovědět
asi jsem, uz nevim :-D ...nejak to vymyslim..kdyztak budu otravovat dal :-N =-)
Odpovědět
holky na kolik tak vychazeji takovi tildici? sit neumim ale chtela bych |-|
Odpovědět
to by me taky zajimalo..eli kolik? ja bych chtela nejakou andelku x-)
Odpovědět
no nebo ti plavcovi jsou taky super :-D
Odpovědět
ja akorat zkoukla ty knizky na amozonu a jsou teda pekne mastne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
záleží, jak od koho.. někdo chce pálky, někdo to dělá spíše pro radost .. ;-) Záleží od koho, já doporučuji Peťku.. je šikulka a za levno.. Koukám, že Vás to chytlo.. jsem zvědavá, kdy došiju tu mojí máňu .. teď není moc času .. až za dlouhých zimních večerů : )))
Odpovědět
tak rekni priklad co a za kolik :) treba za kolik by to usila Pet`ka. Bych si i neco objednala a az o vanocich vyzvedla doma :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simčo, záleží na tom.. jaké máš požadavky.. cena se také odvíjí od náročnosti ;-)
Odpovědět
preplacani se mi nelibi ganz normal jednoduchy andel kolik za nej 500 nebo vic min jsem zvedava no :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simčo http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use...
Odpovědět
diky moc :)
Odpovědět
ty jsou x-) x-) x-) jeste ze me na podzim, a v zime toho tolik ceka...narozky, vanoce, svatek x-) tipu hafo..jsou krasny
Odpovědět
tak hlásím, že dózy dorazily x-)
Odpovědět
uka uka
Odpovědět
hodim je do alba, ale ne realne foto, bo se suši na odkapavači :-p
Odpovědět
toz pekne :-)
Odpovědět
kuju, mam k temu aj konvičku, z té teď popíjáám, aj s babovkou :-)
Odpovědět
dej mi :-.
Odpovědět
me tez ja mam hlad jako vlk a to za chvili zase jedeme na motorce a vecer si chceme dat zwiebelkuchen a burcak mnam romantika :-D babovku bych si dala ale kdyz ona je tak hned sucha to ja nerada. neznate nejakou mokrou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kajuš, ty můůůro :))) Ty jsou mým dárkem k svátku.. Mimochodem já jsem dnes závodní jídelna. Dortík Hovězí polévka s rýží Hovezí na česneku, špenát, br. knedlík Simčo.. ta je mokrá.. zaručuju.. a kdyby se Ti nezdálo.. tak si do ní ještě nastrouhej jablko.. 250g polohrubé mouky, 5 vajec, 250g cukru moučka, půl hrníčku oleje, půl hrníčku vody, prášek do pečiva, popř. trochu citr. kůry Žloutky šlehám s cukrem, pak přidám olej, vodu, mouku a prášek, zamíchám, nakonec vmíchám sníh. Já pak ještě rozdělím na půlku, do jedné půlky namíchám kakao a do druhé nakrájím na kousky čokoládu na vaření.. vydrží mokrá i dva dny, nezabalená, na stole. Používám to skoro na všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
holky...dnes jsem vás nějak nestihla...:) teď jsem dorazila domů.......tak snad zítra! dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Latky hledam jakou dobu, ale na tu ladinku jsem proste ani jednou nenarazila! Co jsem zbezne prosla, je to fakt parada, jenom tam asi porad nejsou ty ruzicky, co potrebuju. Nejvic se jim podoba asi to, co bylo na tech predchozich polstarkach. A Jof me opet stve :-D Takove opiceni, ja dneska objevila dozy v antiku, na kafe, kakao a caj :) Zitra mi snad budou rikat pane x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda, že se Vám holky líbí .. a zkuste mi vybrakovat poklady :-D :-p ;-)
Odpovědět
http://bydleni.idnes.cz/byt-si-zaridi... docela zajimave... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tuhle chladničku Old Timer mám vyhlídlou už celkem dlouho .. akorát je to trochu dost peněz jen za to, že to tak vypadá .. :-D Teď šumím po šicích strojích a neumím se rozhodnout.. a to to mám O. ještě dnes zavolat |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?