Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja obyc nerez ikea. Ted by se s tou slevou MB vyplatilo tescoma nadobi, ale ani nevim, jestli o nej jeste stojim..
Odpovědět
ja taky nerez zn.Mert...ale je dobry, ma to zesilene sendvicove dno a fakt se to vari i na nejnizsi stupen a pak mam mini levnou sadicku z ikea a taky dobry(to mi nebudei lito vyhodit :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
mám taky nerez, ale snad se mi to postupně podaří doplnit tím litinovým, je sice težší, ale není to rozhodně na škodu. Jdu k zubaři :-S Bojím, bojím, zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Docetla jsem clanek na idnesu, to je parada x-) To bych chtela taky jednou umet. Nicmene tam jsou jasne duvody, proc podnajem pokud mozno nikdy :-N Koupelna se tvari, jakoze tam ty oranzove obklady nejsou, nicmene v obyvaku se tak dvere uz tvarit nemuzou :-N Ac je to jinak moc hezky, v konecnem vysledku to, ze to je podnajem, pohrbiva veskere skvele napady...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám nerez a smalt.. a jsem spokojená. :) U obojího.. dávám to do myčky a nerezne to. Bez myčky bych taky nefungovala :D Taky mám ty slevy, ale nějak to asi není jak využít.. do Phy se teď asi nedostanu :( No, já si objednala stroj Singra :) Nic jiného bych nebrala.. kvalita je kvalita .. Také bych ráda litinu, mám tu jeden pekáč na kachnu a malý rendlík.. a miluju je. Jsou těžké, ale přesně, jak říká maja.. jsou pořád stejné, bez chyby.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je k sehnání ta cedule Home sweet home..?
Odpovědět
Profilova fotka
Cedule tusim v Almidecor.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ten singer je zrovna 12.-18.9., jdi do toho, je tam 25 procent! To mas skoro tisicovku v kapse! :)
Odpovědět
dobre rano, taky jsem docetla ten clanek a taky se mi moc libi fotky jsem si uz ulozila do compu :-p jinak k tomu nadobi tady ty si budu porizovat kvalitne jsou strasne dobre http://www.wesco.de/index.php?id=1052... navic jsou k tomu i jine doplnky ve stejnych barvach :) tabule by se dala urco sehnat na ebay ale jak jsem uz rikala jof poslani do ceska je strasne drahe urco jsou nejake ceske stranky kde jsou ty tabule taky. a dekuju za recept vyzkousim pristi tyden spolubydlici me uz premlouvaji at uz neco upecu :)
Odpovědět
Profilova fotka
En, asi jo .. díky :)
Odpovědět
taky jsem se divila ze to je najemni byt...u takto zalozenych lidi, bych najem nepredpokladala..no, ale podle me je to jinak dost hezky najemni byt...jinak se mi taky libi, ma to neco do sebe..opet jsme u kombinace moderniho a stareho..kapka francie a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jeden dotaz .. majíí tyhle nohy stolu a ty stoly ještě v ikei..? Jako má ta paní z článku v obýváku a v kuchyni..? =-) Nemůžu je najít ..
Odpovědět
Článek se načítá
jinak se mi desne libi ten obraz skicy(nebo co to je) kavove lzicky u knihovny...en, mas inspiraci :-)
Odpovědět
http://www.postershop.cz/inshop/scrip... hezky shop na fotky, kolaze a tak ;-)
Odpovědět
me prisly uz ty vanocni banky :) moc hezkeee x-)
Odpovědět
simi, ty cerveny hrnce jsou pekny x-) ...maj i v kremove, taky pekne
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo, hrnce dokonaly :) Jenom pro nas pocitam financne nedostupne.
Odpovědět
Profilova fotka
Simo, a uz ses divala na disk, jestli tam ty fotky z clanku skutecne mas? Oni to maji mrchy chraneny :)
Odpovědět
nejde, ulozi se prazdne okno 8-(
Odpovědět
ene fakt fotky jsou chraneny skoda no 8-( to nastve :-. hrnce jsou fakt dobre material kvalitni a i hezky vypadaji x-) cenove jsou drazsi trochu ale zase radeji pockat nasetrit a mit. rozhodne se vyplati ten set... hodim do alba ty van.ozdoby fotnu to rychle :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jde to udelat jinak :) Dejte si obrazek, co chcete ulozit a zmacknete Print screen. Pak si otevrete nejaky program, ve kterem koukate na fotky, otevrete si prazdne okno a dejte Ctrl+V. A ulozte :)
Odpovědět
ahoj jsem tady nová a tahle diskuze mě uchvátila a odkazy co tu posíláte -teda hned bych si tam vybrala...jojo už od mala jsem snila že si pořídím starou roubenku a vše si tam hezky postaru zařídím bohužel tento sen se mi nesplní :-( Ale nevadí ..s manželem se pomalu začínáme rozkoukávat ..pozemek už máme takže by jsme chtěli začít stavět tak příští rok jestli vše vyjde.Nejdřív jsme si chtěli postavit domeček v selském stylu ale po par měsících jsme to zavrhli hlavně kvůli financím už jen projekt by stal šilené peníze..takže jsme se rozhodli pro typický jižanský typ bungalowu...i když domek ještě nestoji už tet přemýšlím jak vše zařídím a hledám inspiraci a tady jsem ji myslím našla.Omlouvám se že jsem se tak rozepsala ale ja když jednou začnu ... ;-) Přeji příjemný den
Odpovědět
jen se neomlovej a vitame te ;-)
Odpovědět
swatko vitej mezi nama nevadi ze ses rozepsala... to jen uvitame :) hodila jsem tam ty ozdoby a taky nocni stolky co jsme poridili na blesaku 2 za 8 euro ale asi je vytunime a prodame dal :-D ene uz je tak jdu ukladat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítej .. já jsem se sem velmi elegantně vetřela teprve nedávno .. a holky jsou zlaté .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sim, stolky nádherné .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
u zubaře mi nic nedělali, juchůůů, "za půl roku nasheldanou", a noc kvůli tomu probdělá 8-( , posránek, no, to raději zase 15 hodin rodit:-D zdravím swaťku, neboj jsme ukecané a zvědavé baby, takže náš uvítací výbor tě bere ;-) simi, ta činka je taky tvoje?! :-o
Odpovědět
no my jsme mysleli ze chce tak tisic za jeden a on nam to prodal za dve stovky dva i s lampou na nocni stolek. nejspis ty stolky vytunim na bilo a dam patinu jinak jsou mi na prd nemame vlastni byt :-N takze je prodame dal no...jinak bych si je nechala
Odpovědět
Profilova fotka
maji, činka mě taky rozesmála ... nám se také válí v ložnici .. dokonce dvě a točna .. a pak ještě v obýváku stroj na břicho.. dočasně .. :-D :-D :-D
Odpovědět
no cinky jsou tam za sebou hned dve :-D ale moje nejsou, to nejde videt ale je tam jeste takova ta lavice na posilovani :) uz by jsme si mohli otevrit posilovnu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?