Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Uff.. ne tak to není ona.. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Látky v albu .. =-)
Odpovědět
obla latky moooc hezke asi se zacnu ucit sitt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sim, není to těžké .. tedy myslím prkotiny jako povlaky, pytlíčky, ubrusy, ubrousky.. :-D Já začínala jako úplný amatér a dneska myslím už svedu ledascos krom oblečení :-D
Odpovědět
hezke latky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kocul.. bílá výmalba.. černý kov, leksvik, a tohle .. ? =-) :-)
Odpovědět
uz vidiim, polici od lorelai...ta to ma doma taky nunu...a ta ma tu koupelnu, o ktery tu uz byla rec! ze jo ene? bila s olivkou :-D toz krasna :-D
Odpovědět
ja si prave myslim ze na siti jsem uplne leva...
Odpovědět
a to mam tolik napadu jo a sit ne a ne.... mozna nejaky kurz ci co ale ja ted jdu uz na tolik kurzu ze nevim jak bych to dala...
Odpovědět
obli, ty latky mysli?? jo urcite jo...puntajze krasny, kviti taky...jemne,hezke...ja muzu i vymalbu v barve kavove, olivove, kremove, do seda i nejaky pastel a tak...libi se mi i barvy ktere ma efi... zda se mi to nebo bydli lorelai v byte?!
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, přesně tak to myslím.. ;-) Uvidíme, co z toho nakonec bude.. :-) Sim, ale jdi.. pořiď si kufříkovej stroj, návod a zkoušej.. já v životě za strojem neseděla a napoprvé jsem udělala "kapsář" za postel.. s našívanejma autíčkama.. včetně okýnek a kol.. takže buď v naprostém klidu ;-)
Odpovědět
ja jen nemusim tu modrou, ruzovou a tak a uz vubec ne na zdi..jinak barevny postare, jak uz jsem rikala mam rada moc...
Odpovědět
Článek se načítá
hmmm jenze ja uz jdu letos na rustinu spanelstinu cinstinu a na kurz tance a jeste jak se otevre potapeni tak jdu na potapeni plus skola a zkousky jeste kurz siti by me zabil si myslim...a to kde jeste narvat slabost pro cestovani
Odpovědět
Profilova fotka
;-) kočul.. já taky nemyslela na zdi.. ale v doplňcích zeď v tom případě bílá
Odpovědět
Profilova fotka
Sim.. sociálně izolovaná matka na rodičáku má času fůru.. i na pytlíčky s levandulí do šatníku :-D :-D :-D
Odpovědět
kazdej ma svy no...
Odpovědět
Profilova fotka
Usnadnili jste mi to.. mám rozhodnuto.. děkuji ;-)
Odpovědět
jeeee nekdy bych chtela byt tez socialne izolovana matka a delat pytlicky s levandulli tise zavidim |-| ja snad nikdy nedospeju ale myslim ze 1.dite ve 30 stihnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Usnadnily..
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, po půl roce pytlíkování Ti bude též hrabat a budeš se těšit na každodenní press, stres a šum ulice.. a až budeš opět v "akci" budeš zase vzpomínat na pytlíčky a dloubání se v nose.. :-D
Odpovědět
jsme ti ani nejak neporadili :-D ja rekla jen ze latky a leksvik hezky :-D
Odpovědět
prave ze ja se na matku moc necitim a cim jsem starsi tim je to horsi proste deti jsou boziii ale nejak jsem spohodlnela... kazdopadne latky mas hezky ikeu nemusim ale vypadat to bude dobre :)
Odpovědět
jaky byste si dali uchytky ke kuchyni?
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to pomohlo i tak.. a hlavně Vaše inspiro z MMB x-)
Odpovědět
pani to tam ma nepredstavitelne dokonaly...mozna az moc :-N
Odpovědět
poslete mi ten odkaz tez nemuzu to najit
Odpovědět
je to na predesly strane
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, ja k bile stat jedine ty cerne :-D
Odpovědět
ahoj ;-) jakpak se dnes máte ja docela pracovně a nic moc nestiham... :-(
Odpovědět
http://www.rose-cottage.de/K-Uuml;CHE... tu jsou fajne doplnky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?