Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
dekuji za typ na uchytky, prohrabnu se tim...en, konecne jsem nerazial na nekoho kdo ma ikeacke spotrebice, ja furt vahala, jestli jsou ok a nevim o nikom kdo by me zhodnotil...ja ve spotrebicich tez nejsem narocna, staci me aby to varilo, peklo, mylo, chladilo a hezky vypadalo :-D . gratuluji k ruzenam ;-)
Odpovědět
eli, na co je ta spesl zehlicka? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ikeacke spotrebice jsou zname znacky, jenom se jim nerika whirpool lednicka ale ikea lednicka :)) My mame jenom mycku, ale treba zrovna lednicka je taky ta sama, co ikea nabizi vestavnou, vim, ze jsme se tim bavili, jak jsou uplne same, jenom tam nenajdes napis whirpool :)) Jenom treba u te mycky a lednicky bych porovnala, jestli se neda koupit nekde levneji. Oni jak garantuji stejnou cenu rok, tak to neni zas nic zazracneho. Ale sporaku a digestore bych se nebala, tu od nich chci urcite.
Odpovědět
ene ty posl.ulovky jsou super odkud za kolik?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim :-D Z antiku za tri stovky :) Zitra Praha platii, juchuu. Vyrazime na MB nakupy :-D Jenom se mi nepovedlo udat dite :-x
Odpovědět
ty jo ty jsou levne a super chvalim echt
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je možnost koupit si ještě něco z té předchozí Tchibo kolekce .. :-( Tady v prodejně už je nová :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To je moje dělo žehlička .. x-) Resp. bude.. prej :)
Odpovědět
zkus tchibo stranky online melo by tam neco byt...a prozrad mi kolik ti je ono fakt vypadas mlade jsem proste zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, to bude tím, že jsem asi mladá :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Na strankach tchiba maji asi pet nebo sest kolekci dozadu.
Odpovědět
Profilova fotka
en, dej mi prosím odkaz .. nemohu to najít ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
tak kolik ti je??? eni tobe je tak 23-24 co?
Odpovědět
Profilova fotka
sim, kolik typuješ ? : ))))
Odpovědět
tak 24-25
Odpovědět
Profilova fotka
Sim .. zklamu Tě, je to méně : ))
Odpovědět
fakt jo? 22??
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, skoro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo. Obla, tchibo.cz snad neni takovy problem najit? :-N
Odpovědět
ty jo nekecej ze ti je 21...dyt mas velke dite uz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
en, to ne.. to já i našla.. ale nemůžu najít tu kolekci s těma růžema 8-(
Odpovědět
prozkoumala jsem tu tvoji fotku dala bych ti 19 jen ja tam uz videla dite proto jsem pridavala...vzdavam to me bude 26 a dite neplanuju ani omylem :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, no je .. no .. v únoru mi bude 22 ;-) :-p :-D
Odpovědět
ty jo vsechna cest ja bych mimonko tak mlada nedala, vas fakt obdivuju ale zase z druhe strany vy si budete uzivat deti velke a ja budu teprve tlacit kocar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, pro Tebe v albu
Odpovědět
Profilova fotka
No to neni predchozi kolekce, to je tak sedm tydnu dozadu, ve stredu dali novou a tahle zmizela. Tu v krame nesezenes uz pekne dlouho... Musis pockat, az budou delat vyprodeje zbytku, pripadne v outletu. Co konkretne?
Odpovědět
Profilova fotka
Krabice a ten potah na prkno .. doprd... já to chtěla vzít tady u nás v globusu teď minulý víkend.. ale neměla jsem u sebe kartu.. a v peněžence pár korun na nákup .. no a teď jsme tam jeli .. a už tam mají novou.. šmejdi jedni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krabice uz nemeli nikde, jestli myslis ty papirove. Ty latkove urcite budou mit ve vyprodeji. Potah nevim, ale muzes zkusit mrknout na mmb, obcas si tam zenske nasysli....
Odpovědět
Profilova fotka
En,.. a neměla bys někde fotku..? Toho potahu.. ;-( ?
Odpovědět
jeee takovy mazlicek krasny x-) ja od 19-23 hlidala deti uplne miminka takze me ta vlna minula kdyz uz spoluzacky deti mely ci planovaly:) no a ted jsem 2 roky v zahranici staleho pritele nemam dostuduju snad pristi rok a pak se uvidi ale mas krasneho mazlika jeee hned bych si ho pujcila x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?