Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
En, děkuji moc .. nebo koupím někde normál masiv desku a namořím .. to snad schrastím.. musím si udělat desku na stůl od singra ;-) Má totiž díru .. šmejd jeden ]-(
Odpovědět
co treba tenhle?? ja fakt nevim co to ma a nebo nema mit :-N http://www.bilezbozi.cz/sici-stroje/s...
Odpovědět
http://www.raj-siti.cz/sici-stroj-luc... tan me teda dostal svym designem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten singer je dle Tvých požadavků optimální ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, no v Obi maji smrkove a borovicove desky, na sici stroj by stacila sirka asi 50 cm, ta vychazi kolem 400-500. Je tusim bez povrchove upravy, takze by namorit urcite sla. Ale musela by si to i prelakovat (nebo nalazurovat, to presne nevim, jak vypada, jestli je to jenom jako moridlo a nebo moridlo s voskem), aby ti po tom latka klouzala - treba saten by se na te obyc osmirkovane uprave mohl zatrhat.
Odpovědět
Profilova fotka
Design dobrej, do nej jdi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tendruhý hezky vypadá .. a funkcemi je super .. ale nevím, jaký je.. neznám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
En, no právě.. moc sr.aní :-D Kvůli desce, ale určitě pomrkám a půjdu do toho .. zítra ho jdu vyškemrat od manželovo babičky ;-) Taková krása a voni ho maj venku !!! ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ja dneska u tchanovcu v dolnim pokoji objevila super retro kresilka :-D Ale asi na ne nebudu mit odvahu :))))
Odpovědět
tak me poradte kterej...ja fakt nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
En, já ten stolek obdivovala dlouho.. ale furt jsem nevěděla.. resp. bojím se babči zeptat :-D Uka křesílka.. =-) Někdy... Dorko, ententýky, dva špalíky .. :-D
Odpovědět
vy jste obe svadlenky, tak me poradte...cenove vychazi motylkovej cca o 700kc draz, zas ma vic funkci(ktery nevim jestli vyuziju :-D ),ale je teda uzasnej, ten druhy vypada jednoduse, cena je docela ok, znacka taky..takze ...nevim 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dorko .... čert vyletěl z elktriky.. vypadá to asi jako reklama pro značku.. ale asi pořád trvám na singru. Všechny funkce stejně nevyužiješ.. a pokud se Ti něco skutečně náhodou podělá je větší pravděpodobnost dostupné a možné opravy ;-) Ále na ten druhej se hezky kouká .. by nemusel bejt ani schovanej :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kruciš, tak jsem si říkala jak se tu potkáme a ta malá dračice nechtěla usnout. Kocul, já se strojem neporadím, víš jak jsem levá. Ene, jo to je můj starý šílený kredenc, jelikož nebyl jeden šuplík původní - tudíž špatně doléhal, vymyslely jsme s mamkou tyto papírové na míru, které dostanou ještě kabátek. A ta zástrčka na vál půjde taky pryč, přemýšlela jsem nad vyšupovací pracovní deskou / stolečkem, ale to jsme dnes zavrhli. Dvířka od spodní skříňky mám schované, kdyby nás to takhle omrzelo, tak je tam šoupnu. A musím říct, že jsem spokojená, hlavně, jak byli všichni skeptičtí, tak dnes smekly. Dokonce Jurin řekl, že je na mě pyšný :-D :-D :-D
Odpovědět
prej leva, to je vtip dne :-D kredenc super, papir.kosiky urcite tvoje prace,pak je umis krasne natrit, strepujes zidle jako panbuh a prej leva! :-D
Odpovědět
eli, jakej ma ten motylkovej vyhody a fce oproti singru?v cem se ti zda lepcejsi?
Odpovědět
Profilova fotka
óch, děkuji, jsem se i zarděla, ale to nic není, já bych chtěla umět něco z takových jemnějších ženských prací, si připadám někdy jak chlap =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, fakt je to nadhera, samotnou by me to nikdy nenapadlo :) Ja se strojem neporadim, ja mam jeden historicky po svagrove, ktereho se bojim dotknout, aby se nerozpadl :-N ucila jsem se na maminem modernim, ktery umi sit dopredu a dozadu :-D a dostala jsem singra, ktery toho taky moc neumi, ale presne na ty polstarky a tak to staci :) Z vice funkci bych pouze uvitala steh na siti knofliku, vsechno ostatni me nezajima. Klidne bych brala ten levnejsi. Kvetinky jsou srandovni, ale do pracovny by se mi nehodily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Raz, dva, tri, jdu pracovat, uz tu vubec nejsem, vidite, jo? |-|
Odpovědět
copak budes delat? samo ze tu nejses...holky vidite tu nekde ene? ja teda ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene ene, už sis koupila tu skříňku na další kuchyňku?
Odpovědět
Profilova fotka
Sehnala jsem si drobnejsi privydelek :) (stale tu nejsem :-x ) Skrinku jsem zatim nekoupila. Hlavne bych chtela sehnat vyssi komodu s dvirky - bud jenom nebo jeste se dvema supliky. Neco jako ten zluty hemnes, ale zase ne tak vysoky. Chtela jsem se mrknout na aukru, ale zatim jsem se k tomu nedostala. (a jeste stale tu nejsem :-x )
Odpovědět
Profilova fotka
furt neodcházej a pověz jak si přivyděláváš?
Odpovědět
Profilova fotka
Administratorstvi
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi dnes skoupá na slovo, co potřebuješ jít teď dělat? Máš nějakou novou panenku, začneš je prodávat?
Odpovědět
Profilova fotka
Vkladam na web informace. Musim to delat, kdyz ditko spi, jinak se nemuzu soustredit :-( Aspon nez se to naucim poradne ovladat, zatim trochu tapu. K panenkam jsem se jeste vubec nedostala :( Pres den jsme venku a v noci uz neni chut... Ani nevim, jestli si jeste vzpomenu na postup :-S Prodavat urcite nebudu, na to nemam tolik sil ani casu. Pouze pro zname.
Odpovědět
Profilova fotka
čučím zase na na aukru na nábytek a mám ve sledování další stůl :-N na co, ene potřebuješ tu skříňku, já našla toto, ale nevím přesně co hledáš http://www.aukro.cz/show_item.php?ite... http://www.aukro.cz/item738132866_bot... - kousek od vás
Odpovědět
Profilova fotka
Ty mi davas :-D Beru oboji! :-D (by me manza asi hnal...) Ta skrinka je perfektni, presne ono :) Botnik je krasny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
..si na to vyděláš, ne? :-D :-p Ludvo, jestli si tu skříňku neprosadíš.... :-D No za tu cenu, jestli je to přesně ono!?
Odpovědět
Profilova fotka
Mam spis pocit, ze uz ted si na to nestiham vydelat :-D :-D Jeste to pak prostuduju podrobne zitra, dneska uz sotva drzim oci...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?