Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
hoj.. tak hlasim ze jsem byla v ikea.. ten potah na kreslo nemeli ale talirky jo, ale ty jsem zase nebrala, kdyz neni ten potah, tak kdyztak rekni, jestli chces jen koupit a a poslat jen ty talirky. =-) No a plakaty Cimrmanovcu hledam uz tyden, ale ja se nevzdam a najdu je.. ono to 1+1 je děs :-| :-N
Odpovědět
jake plakaty??
Odpovědět
jak mam v albu zaramovany plakat Cimrmana, tak jich mam vic, ale nemuzu je doma najit :-N
Odpovědět
diky jofi, a ty talire meli normalni melke? ty bych potrebovala, mam dezertni a polevkove+jestli meli aj misticky... ;-)
Odpovědět
aha tak jsi to myslela:) ja myslela ze to hledas nekde abys to koupila...jsem si uz rikala odkud to mas :-D
Odpovědět
hele jof to jsou originaly ci nejake repliky?
Odpovědět
jofi, cim jsi vycidila tu ,,plechovku,, v albu foto c.29,mas v tom kytku. ja ji mam taky a potrebuju to nejak nalestit.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dobra vana :) http://www.sanita.cz/detail.php?info=...
Odpovědět
ta je x-) , ale za tx praqchy si nechvam zajit choutky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kruci, kdo dává takové prachy za vanu?! Holky, jsem asi závislá na stolech, mám další dva ve sledování :-N =-) Jak já to tomu chlapovi zase řeknu :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam ve sledovani tri skrine.. kdyz mi projdou pres manzu, tak me s nima vyhodi rodice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, taky prekérka :-D To jsme to dopracovaly :-D
Odpovědět
Článek se načítá
cidila jsem to Cilit Bang ;-) jinak talirky tam meli plytke a hluboke, misticky uz bohuzel ne. jojo, plakaty jsou originaly jinak baby, co rikate na muj prvni dratovaci vykon v albu? sice to vypada jak ze školky ale já su hrdá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, opravdu to chces slyset? :-D :-D Tak tu jednu skrinku skrtam, potrebuji, aby mela nahore jenom jeden suplik.
Odpovědět
jojo, chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, vypadá hmmmm.............velmi neotřele :-)
Odpovědět
jakooo, ja su hrda, aj kdyby jste řekly že to je megaděs, což je, tak já budu hrdá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...jofinko, ale to je přece hlavní, měj svou hlavu ;-) ;-)
Odpovědět
to je kvetinovy svicen ten drat?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V chranene dilne maji hezci :-D :-D
Odpovědět
jof pokud jsem poznala co to je a plni to ulohu tak je to hlavni 8-) bych asi behem reklamy nesvedla lepsi... |-|
Odpovědět
no to je mi jasny že tam je maj hezčí :-D já jsem na jakékoli kreativní práce megalevá :-D jojo to je ,,kvetinovy svicen" a kdyz kouknete do alba na jednu z poslednich fotek tak na te ruzove knizce je presne ten samej a vypada skoro stejne strasne :-D
Odpovědět
hmmm podle te knizky je kroucenej trochu jinak ale jinak jsou si podobne:) co to je za knizku??? jinak ty plakaty jsou hezke odkud je mas??
Odpovědět
jofi, tak kdybys mela zas cestu, tak 4 jidelni melke(plytke jak rikas), at mam serii :-) ja za 2 minuty bych neustrihla ani ten drat,takze pro me vykon :-D
Odpovědět
jezis me prijde presne podle vzoru, je dobrej, jak ho mas na tom poslednim fotu v cele sve krase....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to ma byt to z te posledni stranky?? Tak v te knizce je to hezke, to je fakt :-D
Odpovědět
ale tam ho ma i v realu na te posledni fotce ne?nalevo? a napravo v casaku.
Odpovědět
jo asi ne, to je zvetsenina te stranky :-N ale i tak jof, dobryyy ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nafocena dvojstranka :-D Ale jo, jeste tak pet pokusu a vypadalo by to jako v knizce :-D
Odpovědět
:-D :-D jako ja se snazila :-D a knizka to je o napadech na bydleni, lec prevazne ikea
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?