Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Chapu :-D Nicmene je tam par zasadnich figlu, co to delaji tim vysledkem. Kdyby si chtela dalsi pokus, muzu to zkusit popsat :-D Nebo to nejdriv udelam sama a pak budu teprve delat chytrou :-D To je ikeacka knizka?
Odpovědět
:-p :-D tak já pak zkusím další pokusy, já jsem snaživá :-D jojo, ikeacka ale už je starší, je to 2007 vydání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ani nevim, ze neco takoveho maji resp. ze je to pouzitelne :) Nafot z ni jeste nejakou inspiraci pls :-)
Odpovědět
tak pak, ted jsem schovala kravufoťak.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele první se ti směje, že fotíš časopis a teď by chtěla? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se "smala" Dorce, ze stranku povazovala za finalni vytvor :-D Nic ve zlem samozrejme, jsem rada, ze tu dovedete brat veci v zertu a neni to mmb slovnicek preslazenych slunickovych maminecek s nextickem a tunickami :-x
Odpovědět
nextiček je přece užasňačkovej a bájo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nic proti nexticku :-D ale jde to rict i nedementnim zpusobem :-D
Odpovědět
no ja si tam nakupuju jen pro sebe, mne ta miminkovska manie vubec nebere ale fascinuje mne, to jo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím,že vím jak to ene myslí, taky tam nakupuju, ale zapojovat se tam příliš do nějakých diskuzí není radno, protože jsou tak pozitivní, že to nemůže být ani pravda.
Odpovědět
a dost infantilnosticku 8-)
Odpovědět
hele taky nemate radi ty uzasne pozitvni lidi...me nekdy primo serou :-x
Odpovědět
Článek se načítá
tak mi to nedalo, vy pozitivně naladěné ženské a vyfotila jsem druhý pokus vedle prvního / nový je se svíčkou / a taky par stranek.. za chvilu v albu
Odpovědět
Profilova fotka
Tuhle jsem shanela jednu konkretni nextovou tuniku pro Anezku. Zadala jsem do vyhledavace tuniku a vyskocilo mi nekecam tak osm inzeratu. Rikala jsem si, to preci neni mozne? Pak mi trklo, ze jsem na mmb, zadala jsem tunicka a uz to jelo, asi 200 inzeratu :-D :-D Jestli se chces pobavit, zadej si do vyhledavace "bombičková" :-D :-D Manzu nejvic dostava tričenko :-D Kdyz se to pak sejde v jednom, stoji to za to (http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... :-D :-D :-D ) Literarni kreativita nekterych me uzasne nabiji :-D
Odpovědět
asi jdu objednat ten vcerejsi stroj...ten obyc singer,tak ze me treba jeste nekdy, neco bude az ho budu mit :-D
Odpovědět
hele jofi a kdes tu knihu sehnala?
Odpovědět
no v Ikea :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to jsem uz dost odbocila. Maja to shrnula presne ;-) Ta materska se na kazdem nejak podepisuje (posilam pusinku, kyticku, tleskam na tri radky a ukazuji jednicku) :-D
Odpovědět
no jeste ze tam neni vaztickou, nebo tak neco :-D
Odpovědět
a kde se tam kupujou knizky prosimte?
Odpovědět
jof, druhej pokus o hodne lepsi, uz ty listy mas pekne oblouckovy...
Odpovědět
Profilova fotka
U ikea family. Hele, ta by se mozna dala dohledat na picasawebu, kdyz tam jsou tildy a vsechno mozne...
Odpovědět
děkuju, teď jsem to ohejbala přes kalíšek od svíčky :-D no ja to kupovala hned na začátku jak vejdeš myslim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a druhy svicen uz je jak z toho katalogu, tam uz jde videt ta praxe :-D :-D
Odpovědět
jezis tak to jsem teda absolutne nikdy nevidela, normalne tam jak maj zupany, kosmetiku a tak jo?tak tam maj i knihy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj. Ale nejsou cesky, tak jsem je vzdycky preskakovala :-N Ted uz zacinaji prekladat knizky pro deti. Jsem zvedava, kdy se u nas chytne cteni pred spanim :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... ;-)
Odpovědět
no ja je přeskakovala, protože nejsou zrovna levny :-D teď tam maj jednu česky, takovou malou modrou a je o uklidu v domacnosti :-N :-D
Odpovědět
ajo, 149 bych mozna i dala ;-)
Odpovědět
no ona driv stala okolo pětistovky, pak ji dali na 300 a ted Ikea Family 150 ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?