Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Anezka svlekla plysovou mys ze sukne a oblekla si ji na sebe :-D A fakt ji sedi :-D :-D
Odpovědět
peto je teda drahota,ale za 150 uz jde, doufam ze ji jeste budou mit. :-)
Odpovědět
http://www.aukro.cz/show_user_auction... varnsdorf.. nebydli tam nahodou pani Anyzkova?
Odpovědět
ma novej kousek do svyho satniku :-D a mys bude nahata :-N
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item737253175_7_s... tak ty se mi libej
Odpovědět
Profilova fotka
Co by si s temi lahvemi delala? :)
Odpovědět
mne se teda ty flasky taky libi x-) praktičnost je posledni vec, co mne zajima :-p
Odpovědět
asi by se me na ne prasilo :-D mam doma par zvlastnich flasek, tak bych jich mela vic..udelala bych seskupeni flasek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako jo, me se taky libi, jenom by to chtelo nejake vyuziti nebo misto. Me napadlo leda tak na linku a to by bylo fakt jenom lapac prachu, kde se navic utira tak jednou za rok :-N Jdu zavarovat svestky, to bude zazitek :-N
Odpovědět
u nás jsou hody, já jdu koukat z balkonu :-D
Odpovědět
me lapaj prach presne tam, co rikas ene :-D
Odpovědět
mne taky nad linkou, ale já utírám prach každý druhý den :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty si jina... :-D :-D
Odpovědět
divna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uaaaa, ja mam jeste dneska sluzbu na chodbe 8-(
Odpovědět
ja teda utrela prach, vydrhla sporak a koupelku. Ted sedim u pc s cajikem a popcornem. A to jsme jeste stihli otočku na prochazku do Lidlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se matlam s tema svestkama... mam tri maly sklenicky a s dalsima cekam, az se mi umejou sklenicky.. vytrela jsem byt a na chodbe jsem zjistila, ze sluzbu mam az pristi tyden :-D Chtela jsem neco sit, neco udelat s tavnou pistoli a nestihla jsem skoro nic :( Uz musime pro ditko.
Odpovědět
Profilova fotka
my teď dojedli brambory dělané v ohni na zahradě a já píšu s černýma rukama :-N a smrdí mě vlasy, ale byla to mňamka, i když jsem čuňas.
Odpovědět
ja vytahla hackovani po dlouhym case,mam ruzne barveny kytky nebo neco takovyho prizovy, nejdriv jse myslela na salku, uz se s tim matlam nevim jak dlouho, nakonec to pouziju asi jako predni stranu polstare, spodni bude nevim z ceho...a zkusila jsem medvedi hlavu-ksichtik, docela ujde na to ze poprve a podle ponozky :-D
Odpovědět
jof, to si delas pr..l s tim utiranim prachu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
znám lidi s tímto "postižením", a myslím, že někdy je to prokletí, nevím jaký stupeň je jof :-D, ale snad to tak hrozný nebude, když stihne tu s náma vykecávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obli, mě se líbí z alba ty oválné papírové krabice x-) nejsou i v jiném barevném provedení? Jo, a včera jsem vyhrála ten stůůůl s šuplíčkem, teď jen vymyslet kdy pro něj pojedeme. Upřímně jsem myslela, že mi ho někdo vyfoukne, ale byla jsem jediný zájemce, juchůů. A kdyby mi ještě vyšel stůl co se draží dnes, který je 20 km od toho našeho šuplíčkového tak bych byla šťastná jak želva :-)
Odpovědět
uka majo, ktery jsi vyhrala? obli, me se libi ty prostredni, dvojbarevne a to na to siti je taky pekny..
Odpovědět
Profilova fotka
tak tento bude můj - http://www.aukro.cz/item735222998_stu... a ten co se bude dražit večer neukážu, neb se bojím, že bych někoho nalákala, už tak je tam jeden příhoz a skoro 300 shlédnutí, zatím je na korunce, ale nedělám si iluze. :-|
Odpovědět
hezkej majo-budou bile nohy a drv deska? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji .. tu na šití beru určo .. a pak .. nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, nejsou papírové, ale plechové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koc, chtěla bych, snad Jurina přemluvím, kdyby bylo na něm, tak má všechno v přírodním dřevě
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, kde je maji? :)
Odpovědět
obla,a kolik stoji? :-D majo, deska bude prirodni a nohou si ani nevsimne ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?