Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Happy Tree friends jsou nekdy huste husty :-S Broucky mam taky jako mluveny slovo a mam je rada :-D
Odpovědět
a co teda krute nesnasim je Pat a Mat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak .. uklizeno :) Zrovna přišla neteřinka, zabavit Ondráška.. tak mám radost :) Ale chtěla jsem do galanterky.. tak holt, až přijde O. , tak zajedu .. ;-) Právě jsem si vytiskla nějaký střihy na šití tildptákovin a večer si to připravím.. až dorazí stroj (pochybuji - že zítra - žehlička není skladem) budu mít o zábavu postaráno .. :-D Už mám takhle připravené i "víčka na marmelády" .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vyplati se jit do hrabarny i bez penez :))
Odpovědět
Profilova fotka
já tě nenávidím...opět :-D za kolik? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nula :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elinka byla ve švadlenceeee x-) A je mooc spokojená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ja mam hlad a potrebuju zdelat cizrnu a nemam na ni vubec chut :-N Nejaky napad? |-| Nejaky enonuno recept bych brala...
Odpovědět
Profilova fotka
jak to jako myslíš :-o Enenino!
Odpovědět
Profilova fotka
En, recept na co..?
Odpovědět
Profilova fotka
No co. Prisla jsem tam, jestli pro me nema neco zajimaveho a ze bych potrebovala herbar. On se rozhlidl po tom jeho bordylku a podal mi jeden list papiru, ze ma jenom tohle, at si to vezmu :-D A ze se mam chodit ptat, ze mi nejaky ohlida :)) Obla, na cizrnu.
Odpovědět
Profilova fotka
En, jo tak to já nejim .. to neporadim.. |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zacina Bydleni. Anezka uz mi zahriva misto na gauci, jdu k ni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jdu čučet .. a stříhat střihy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Víš, že budu mít brzo narozeniny?! :-N Mysli aji na mně! Já poslala peníze za ty napodoboniny her.listů už minulý týden a furt nic nemám. A víš, že ani tento vlastně vůůbec nepotřebuješ, ty si můžeš kytku nakreslit, to já si ji neumím ani vyfotit ;-)
Odpovědět
kjasnej
Odpovědět
jak delas tu cizrnu? taky se to chci naucit jist..je jeste jasem to nezkousela... ja jdu delat nejakou rybku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Kdyz se tam neco objevi, tak se podelim :-) Musim nafotit nektere veci a chci udelat cistku ve vecech, co se mi uz nehodi.
Odpovědět
Profilova fotka
Namocis na 12 hodin, slejes vodu, das na hodku varit, penu sbiras. Je to jako hrasek, ale chutove vyraznejsi, jako orisky :) Delala jsem jednoduchy salat s cibuli a jogurtem, daji se i ruzne pomazanky, s kurecim masem apod...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi zlato, někdy tě mám i ráda :-D Doufám, že nám ukážeš čeho se chceš zbavit ;-)
Odpovědět
to jo, to ja vim jak to chutna, spis jsem myslela nejaky odvedceny receptik, co je vyzkouseny-dobry
Odpovědět
co rikate na bydleni =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam ji rada s kurecim masem, ale zas tolikrat jsem ji nedelala... Bydleni dobry :) Lukesovou mam rada a Studenta po dnesku zeru jeste vic :-D Jsem rada, ze prehodnotili tu drevotrisku a dali vsude masiv. Pro kluka proste genialni pokojik :) Ten puvodni byl taky hezky, jenom spis takovy hostovsky :)
Odpovědět
videla jsem jen konec..dobry mi prislo to podium a hodne uloznejch prostoru, jinak ja o tech pokojikach moc jeste nevim :-D Taky ji mam celkem rada, je hodne sikovna-zrucna ;-) Jako ze teda uvaris cizrnu, ochutis nejak a k tomu opeces kureci?
Odpovědět
Profilova fotka
No taky, myslim, ze se pridava i protlak. Jdu zkusit hummus, chystam se k tomu dlouho, jenom jsem zapomnela, ze se dela s cizrny :-D
Odpovědět
jo to jsem jedla, to je nejaky arabsky jidlo...
Odpovědět
Profilova fotka
A dobry x-) x-)
Odpovědět
to je takova jakoby kase ze?s necim jsi to delala?vzpominam si ze s nejakou zeleninou...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_r... Je to bez sezamove pasty, tu tady fakt nemam :-N Misto pomazanky super.
Odpovědět
jo jasne, s pastou, pak je to takovy jeste vis oriskovy po tom sezamu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?