Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ahojte holky jak se mate? :) my jsme vcera byli na prochazce a nasli jednu starou lahev :-D od mineralni vody sklenena s porcelanovym zaviranim...:)
Odpovědět
me se desne libila ta starodavna lzicka, jak mela ta designerka z clanku v byte,ale byla tam videt malo...to by se mi libilo... x-) treba 2 takovyhle obrazy k sobe x-) tak hus hus na kurz, at muzem objednavat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme akorát zpět z lesa.. dala jsem vařit brambory k rybě.. mlaďas jezdí na motorce po bytě, na nohou má gumáky a na hlavě kulicha .. Měla bych žehlit a nechce se mi .. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ten plakat se da urcite nekde koupit, uz jsem ho nekde videla...
Odpovědět
a ja ted nasla ty Cimrmanovsky! ( kdo by rek, ze je zamotam do zbytku koberce :-N syte zeleny Nemy Bobes syte fialovy Akt hnedo-oranzovy Dlouhy siroky
Odpovědět
ha, tak on je to plakat, to pardon :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jof a tyhle prodas? I me? :-D Brala bych posledni :-)
Odpovědět
no podle toho co si vybere prvni zajemkyně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A proč to nenafotíš, jak vypadá ten zelený? Za kolik?
Odpovědět
obli, to mas foto z lesika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý už to vidím
Odpovědět
jofi, co to mas za hezky prehoz???...ubrus??
Odpovědět
Článek se načítá
přehoz z Jysku ;-)
Odpovědět
hmmm,hezkej...
Odpovědět
diky :-) , aby za tu cenu nebyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se do toho jysku budu muset taky podivat. Vzdycky jsme to prechazeli, ze je to buhvi co, a oni tam byvaji dobre veci... Kdo chtel ten plakat puvodne? :)
Odpovědět
Profilova fotka
mě mrdne, 22.000,- za opravu auta!!!! :-o :-S Tak to mám na dlouho útrum, nedá se nějak zablokovat přístup na Aukro :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, nebylo by lepsi koupit za tu cenu nove? :-N Jsem tuhle nechapala, za kolik se dneska prodavaji auta :))
Odpovědět
http://www.jysk.cz/4/339/342/4629600/... davame 5ku za egr ventil, 1500 za desticky a 1000 vymena oleje.. tento mesic.. to neres.. az budes platit 40 za ridici jednotku čerpadla, hrabne ti jak mně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Z lesíka..? : ))) Jako, že by mě snad fotil mlaďas.. ? :-N No to potěš.. :-D
Odpovědět
v jysku se daj sehnat pekne kousky..akorat nejbliz mame jysk v Pard.a tam je vzdycky tak neskutecnej bordel a hrabarna, ze me to odrazuje,takze tam moc neprijdu...mam odtamtud naposled takovy ty cerny kovovy ,,nadrazni,,hodiny...jsou super
Odpovědět
tak Obluška chce fialovej, Ene chceš ten prostredni teda?
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme se tak trefily, ze chce kazda jinej? :)) To snad ani neni mozny, ne? :-D Kolik za nej? Ja mam tenhle mesic vybrano, ale kdyz koukam jeste na ten prehoz... :-N Projednam s rodinnou radou, ale kdyz jde o Cimrmanna, tak by to nemusel byt problem :-D
Odpovědět
jof a ty ho mas za 750 nebo 1299? :-D
Odpovědět
obli, ne treba samospoust nebo nejaka lesni zver :-D
Odpovědět
toš kolik dáte, tolik dáte, cenu za kterou jsem to koupila asi nedáte :-D kocule, hádej :-p
Odpovědět
ten oranzovej bych brala tez, daj se jeste nekde sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
Aho holky...Jofi...moc krásné plakáty si ulovila! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha...tak ty se jich zbavuješ?
Odpovědět
ja to horko těžko vydražila, takže nevím.. už to mám tak půr roku minimálně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?