Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Dobrééé rááno! Pravda pravda, taky mám radost jak malá holka opovaž mi poslat ten krygl, jsem se uplně lekla jak jsem tu fotku otevřela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rááááno :) Kluci šli pro snídani .. já jsem ještě víc chcíplá než včera.. :))) Dneska jedeme na oběd k našim.. na halušky .. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, jofko, to chcete být na trzích první, že vstáváš v pět?! krygl jsem ti tam dala ze srandy, třeba by si tím chtěla někoho "potěšit", ale upřímně jsem tě tipovala na sklo nebo ty kliky. Obli, já jsem dnes skoro chcípnutá, celou noc jsem měla malého nocležníka a přetahovala se s ní o kousek místa, jsem jak vymačkaný citron :-S Halušky miluju, ale bez zelí, jen s hlávkovým/ledovým salátem...mňamiky papiky, příští tyden si taky udělám...díky za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://purestylehome.blogspot.com/ http://romantichome.blogspot.com/2009... - inspirační podnosy pro Jofiel http://mycottageofbliss.blogspot.com/
Odpovědět
ty vogane romantichome me prijde teda dost silenej..na me uz krapet moc romantic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koc, na mně taky, ale bylo to hlavně kvůli těm tácům co furt shání jofiel, třeba ji to inspiruje, aby si doma na koleni udělala jeden ze starého rámu :-D
Odpovědět
to jo :-D romantichome uz je tak tochu (vic) kyc :-D
Odpovědět
obla ;-) http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
Ráno jsem na to koukala a též jsem si říkala, že to už je na mě trochu moc :) Já teda taky ráda takové ty "detaily" .. ale vkusné .. nikoli dečky na televizi, za televizí, pod televizí..všude kytičky, andělíčky, kočičky, berušky, volánky, varhánky.. kokotiny :-D Tzv. Přepí*ováno a nejlépe každej pes jiná ves :-S Tilda je krásná, ale mít zase pověšená srdíčka na všech klikách a úchytkách... a na každém parapetě armádu "andělek" .. to už je taky moc. Nepřehánět to.. mám ráda, když to doma dýchá .. serepatiček hodně.. ale schovaných a obměňovat to.. a nevystavovat všechno a všude ;-) A co opravdu bytostně nesnáším, jsou záclony a záclonky na futrech .. ježiš, to fakt ne :-N Chci stroooooooooj !!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kajuš, referuj.. :-(
Odpovědět
referovat budu, jen toho mám hromadu zážitků.. a viděla jsem Soňu Malinovou x-) zitra zitra zitra.. dobrou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska dneska dneska... čekáááááámeeee :-p
Odpovědět
Článek se načítá
já stahuju fotkyyy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se těším .. x-)
Odpovědět
no netěš se, ať pak nezklamávám :-D ono tam bylo přes 200 stánků a asi miliarda lidí, takže jsem nemohla moc fotit, protože jsem se bála vůbec vytahovat foťák.. mám jen pár fotek, ale vyfotím nějaké ty drobotinové úlovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No .. :) Škoda, že tady nic .. holt si zajdeme odpo alespoň do lesoparku :-D :-p Mrknu co se koná teď někdy v Praze
Odpovědět
koukni na kudyznudy.cz, měl by tam být každý jarmark ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vomrknu :) Váhám, jestli si koupit parfém, nebo porcelán :-D
Odpovědět
jestli parfém, tak J´dore od DIORa nebo ONE od Gabbany, moje dvě stálice, .. jsou nej x-) no a jestli porculán, tak kterej? Ten co mám ty dózy nebo růžový talířeček?
Odpovědět
tak baby, mám to na blogu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky stálice, Dior - Miss Dior Cherie, Chloé - Chloé, Diesel - Fuel for Live ;-) Porcelán ten bílý .. tuším, jako máš Ty.. Ondru zaujal. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé .. ta levandule x-)
Odpovědět
jaky bily porcelan? primlouvam se za Chloe ;-)
Odpovědět
jof, neni miska od Soni M.? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já jsem taky pro Chloe, ale porcelán mě hrozně láká .. ten mi hned "nedojde" .. :-D
Odpovědět
myslela jsem z vyberu znacek :-D jíinak asi porcelan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já používám všechny tři :-D Dle nálady, přiležitosti, období .. :-p :-D
Odpovědět
tak pak podle toho kterej ti dochazi :-D
Odpovědět
jojo, mám to napsaný v tom blogu.. je od Soni :) http://gralinka.blogspot.com/2009/09/... Diesel - Fuel for Live je super, já si ho koupila jako novinku a zamilovala se.. a pak mi bylo líto, že nemám tu limitovanou edici s ,,punčochou" na lahvičce :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A JÁ PUNČOŠKU MÁÁÁÁM :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?