Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě to teda neba.. jako sebrat se a jít a čumět někdo po regálech .. ale takchle doma, to je moje zkáááza 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Az zacnu zase chodit mezi lidi, tak si k vam prijdu pro radu na parfem, tohle jde uplne mimo me. Moje nejdrazsi parfemy jsou od Avonu :-D
Odpovědět
ja mam svoje top: Chanel-Coco Mademoseille, Lanvin-Eclat D'Arpege a Rumeur, Salvador Dali-Sea and Sun, Moschino- I Love Love ;-)
Odpovědět
ene, tak s pravdou ven, jakej byl vikend? Pocasi vyslo ;-) Nelibilo se ti v nasem pardubickem kraji? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, kraj hezkej, i kdyz na me desna placka. Byli jsme primo u Karlstejna, karavan jsme parkovali asi 5 metru od brany :) Kousek byl rybnik a lesy a louky. Do lesa se chodilo pro houby :-D Na houby se chodilo az v nedeli - jako ze se museli hledat, do te doby stacilo jit kolem lesa a hned si nejakou houbu donesla :) Miluju houbareni x-) Pak jsme si taky udelaly prochazku s Anezkou pro ty veci, co mam ted na okne (ze jsem byla v CHKO mi rekl cteny muz az ted doma :-p ), plna taska na tvoreni x-) Ale jinak.. v sobotu byla zima, foukal vitr, ohrali jsme se asi tak 2 hodiny odpoledne mezi "uz hezky" a "uz vecer". Chlapi vysilali a zensky se nudily, jenom dve mame male dite, takze jsme za nima neustale behaly. Baleni v nedeli trvalo nekolik hodin, kolem byla silnice a obcas projelo auto nebo cyklisti, takze jsme museli byt neustale ve strehu a tahat dite aspon na kraj silnice. Cesta do pujcovny trvala 4 hodiny, Anezka spala asi jenom hodinu a pul z toho. Samozrejme oproti predeslemu dni bylo v aute vedro :-p Priste se zas necham ukecat :-p
Odpovědět
my jsme na hranici pardubickeho kraje a vysociny, takze uz tady meme kopecky, taky nemam moc rady placky... No jo, tak sis uzila alespon to houbareni :-D a mas kreativ veci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj...tak nějaké nové úlovky? ;-)
Odpovědět
ja nic..sand i nastesti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jasně...chápu...no my se o víkendu dozvěděli, že naše čistička a koupelna bude finanačně náročnější, než jsme předpokládali... :-( takže taky nějaké zbytečné utrácení nehrozí :-|
Odpovědět
saru, musite mit i cisticku? jak to tam mate s vodou?
Odpovědět
Profilova fotka
je tam studna....ale žádná žumpa nic...takže budeme muset mít septik s pískovým filtrem.....docela pálka...a hlavně ty výkopy atd....no bude to náročný, ale je to nutný!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, on ten Karlstejn uz bude asi taky Vysocina, ale jak byly vsude lesy, bylo videt do kraje jenom jednim pruhledem a ten byl porad zamlzeny - deprese :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kde se vubec vase chalupa nachazi?
Odpovědět
Profilova fotka
Karlštejn an Vysočině? teď jsem trochu mimo..... :-N Kočul - Chudolazy( Kokořínsko)
Odpovědět
jo, tam je tak karlstejn, jinej :-D
Odpovědět
dobré dopoledne, já se tu hlásila už ráno.. nechápu kde jste okolo páté :-D máte některá ten levandulový olejíček? mně příjde že to je děsná síla i po jedné kapce :-N :-| :-o
Odpovědět
a na co ho jofi pouzivas?
Odpovědět
dala jsem ho na dekorační polštářek, na síťovku a na přehoz .. každé po jedné kapce a je to tu jak v parfumerce :-D
Odpovědět
jo taaaak, tak to bud rada ne ;-)
Odpovědět
no nevim, pčikám z toho :D a k mojí rýmě no nevim nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jofi...nejseš ty nějaká navoněná???? :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
jestli s to nema nejak redit? ale to spis ne nejaky kosmeticky/zdravotni pouziti...takhle nevim, je fakt ze ti to asi bude za chvili lizt na nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Olejicek je sila :) Ta jedna kapka je dobra i do pracky misto avivaze :)
Odpovědět
kurnik, to mně nenapadlo ! =-)
Odpovědět
mas celou flasticku...muzes avivazovat az do aleluja, po 1 kapce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyhle olejicky se davaji do aromalamp. Da se dat takhle samotny, ale to se za chvilku spali. Kdyz se da do misticky trochu vody a az do toho olejicek, voni to jenom tak lehounce. Bez vody to pouzivam, kdyz potrebuju hodne rychle prebyt fretky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé....ene....to je fakt! jdu si koupit levandulový olejíček......nestačil by olivový!? :-N
Odpovědět
jo tak to ja pouzivam jen s vodou...a i nekdy to je sila
Odpovědět
http://www.levandulova.cz/levandulovy...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?