Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
neni zac, je to krasneee :-) x-)
Odpovědět
tak jsem vcera v noci zacala vysivat jakysi cosi tak to bude asi jehelnicek nebo co.. pak hodim foto a vy poradite co s tim ;-)
Odpovědět
jof,za chvili to budou ubrusy, povleceni a jine slozite kusy :-) ...sestrenka vysila tete krasny pismeno na polstar, takovy starodavny zdobeny, velke B jako Blanka a na reznou latku, neco jako len, vypadalo to bombove |-| to bych v zivote nedokazala, bych to zmastila, navic na to nemam dostatecnou trpelivost.
Odpovědět
no ja mam to K v albu na vičku sklenice, planovala jsem velky na ten polstar a necim uzo to obšít .. ale nějak by to zase stejně skončilo ,,v šuplíku". Ubrusy a tak jsem vyšívala ve dvanácti babičkám k vánocum :-D
Odpovědět
ahojte kecalky jsem naprdla jako ... chlap mi vyfoukl pred nosem plechovku na chleba jsem nasrana stara krasna a jelikoz to poradal kostel tak to bylo jen za 6 euro jinak normalne 20-30 euro kuzva jak ja jsem proklinala no koncem listopadu maji zase tu akci uz tak cekam od 8 asi :-D jinak jsem tam koupila zcela novy bily od tchiba tu misku na maslo jen za pade takze fajne. meli tam krasne bile servisy s zebrovanim no nadherne tacy misky omacnik proste vsechno za par euro uplne krasa ale ja to nemam kam dat. ene to by jsi byla asi bez dcerusky kdybych ji ukazala kolik cetek a naramku a obleceni a kabelek a vseho mam by se ji ode me asi nechtelo :-D jof ja ti nevim vy porad o levanduli ona je krasna taky se mi libi ale treba takova materidouska to je taky nadhera a taky krasne voni. jsem videla takove pytlicky na bylinky a tam vysite anyz kmin vypadalo to hezky x-) me se libi vysite pismena to bych asi zvladla jen trochu potrenovat :-p
Odpovědět
jof vysij si queen of the kitchen http://images.google.de/images?q=quee...
Odpovědět
nakup, dojed do čech a prodávej přes aukro :-D já nejsem na levanduli, já mám jen takový olejíček a sušenou :-N , mateřídouška je moje milovaná.. sbírali jsme ji ses sestřenkou u babičky jako malé a pak z ní dělaly pytlíčky do skříně.. x-) a ještě zbožuju hluchavku, tu mam rada od detstvi :-D
Odpovědět
nejsi na levanduli jo? :-D pul alba je levandule :-p me se taky materidouska libi a jak krasne voni hmmm x-) vlastne polni kvitka jsou vsechny krasne jej uplne vzpominam na cechy az se mi styska... :-(
Odpovědět
prdlačky :-p :-D no on je to dobry dekorační předmět, proto trčí všude :-D :-D :-D
Odpovědět
haha mas vic levandule jak materidousky 8-)
Odpovědět
a kde chces sehnat v Brně mateřidoušku? :-D :-D
Odpovědět
toz 100 % tam nejake pola mate ne? brno neni nemecko kde je vse tiptop aspon tu na zapade kde jsem tak vse upravene do posledni travicky 8-( ono nekdy mi ten cesky bordel chybi :-N
Odpovědět
Článek se načítá
tak nevím kde žiješ, ale čechy bych krom vlády nepovažovala za bordel =-) pole jsou, mateřídouška v okolí Brna ne,.. naposledy jsem ji zahlídla na Valašsku
Odpovědět
ja ti nevim proste me se styska ale po dvou dnech chci vzdycky zpet neb se mi nelibi ceska povaha nelibi se mi lidi co tam zijou jen zavist bordel psy nechavaj srat kde se da nesbiraji to no hnus proste. jako ne vsichni jsou takovi ale jsem rada ze jsem pryc
Odpovědět
jak se vam libi toto http://cgi.ebay.de/Vintage-Teller-mit...
Odpovědět
simi, krasny x-)
Odpovědět
jof, jehelnik peknej..Hele tohle je taky vysivka vanosniho motivu na polstari, taky to nevypada zle, kdyby ti dochazelo http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
prave zitra mi konci jedna bila koruna tu bych chtela x-) tohle bych vzala jedine za euro jinak to prdim :-D blesaky jsou uz pekne mastne teda a na ebay me vzdycky prebijou asi zacnu vyrabet sama :-D koc ten polstar je hezky ach miluju vanoce x-) a hackovane andelicky x-)
Odpovědět
zapomela jsem napsat:kdby ti dochazelo INSPIRO, pardon :-D sim, jo ja tez...hackovany anjelove hm...jinak o tom bordelu versus CR a BRD...opravdu cesky bordel je nekdy unikatni...mam segru v Marianskych laznich a kdyz jsme u ni jezdime do Nemec- cca 20 min a ten rozdil mezi ceskymi dvorky plnymi srotu, vraku, vsemoznyho bordelu,nalepenej kulen, nevysekanejch zarostlej prikopu a rozpadlejch plotu a Nemeckem kde maj fakt vsechno upraveny a poradek je hodne patrnej |-|
Odpovědět
jako cechy jsou krasne miluju to je to prece jen u me doma ale dlouhodobe bych uz tam zit nechtela :-N babicka mi hackuje andely bile se zlatym lemovanim jsou proste nadherni x-) mam celou krabicku takovou vetsi uz porad ji je kradu jak tam ted pojedu nakradu zase :-p uz bych chtela dostudovat najit si praci byt a zarizovat nakupovat :-D ale ktera by to nechtela :-p
Odpovědět
nerikam ze nejsou krasny, Nemci jsou holt poradni a potropi si na to no :-) ...kdyz treba vezmu takove Recko, tam je taky bordel..u apartmanu,hotelu nebo domu ktery pronajimaj to maj luxusni, travnicek, nacincany vsechno,ale za plotem a v okoli je to obcas sila,ale kazdej ma neco no..jinak to tam je taky krasny x-) taky mam andeli se zlatym a stribrnym lemovanim, dela je taky pritelova babicka, obcas me nuti nebo darem dava i hackovany decky, ale ty ja nemam v lasce :-. :-x
Odpovědět
simi, a kde chceš žít? Tady nebo v De?
Odpovědět
typuju to na Nemecko
Odpovědět
presne tak chci zit v nemecku nebo portugalsku nejlepe v australii takovy muj sen je australie ale zustanu v evrope :-N uz kvuli nasim nebo tak vyhrala ta evropa. v cesku rozhodne ne praci bych si nasla i dobre placenou si myslim ale vic se mi zamlouva zahranici jinak koc mas pravdu ale rekove jsou strasne spiny sedi pred obchodem a dloubou se v nose no hnus :-S co podnikate dneska?
Odpovědět
a jsou desne liny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pred chvili jsme prisli z oslavy, ridila jsem, tak mam zas vybrano na nekolik mesicu :-N My tu mame nejbliz sasiky a to jsou takovy nemecky nejvetsi cunata :)) ale porad jakmile prejedete hranice, tak ten rozdil baci do oci :( Je to skoda...
Odpovědět
i treba je to tu levnejsi ne vsechno ale je prodavacky se na me usmivaji tem ceskym bym vrazila pres drzku jak nemuzou docist ci dopsat sms bo po nich neco chci a je tu i vetsi vyber vseho, treba domu vozim prasky na prani pasty na zuby kosmetiku ne ze by byla az tak levnejsi ale ta sama znacka a tu je kvalitnejsi!! sliz ci co to ene dela bych jako nedala :-p sasici jsou osis a mluvi strasne nemecky prd jim rozumim :-D ene ty uz mas ridicak???
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz mam ridicak pet a pul roku :-N Ja bych se se slizem taky nedelala, kdybych mela na 200 tricek a 50 paru bot :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi, taky se divím jak to všechno děláš, hadry, 3 blešáky za týden, škola, a přitom nekradeš?! :-D :-p A ani si nepřivyděláváš, upřímně o tobe jaksi nemám přehled, kolik ti je?
Odpovědět
en ,myslim ze to delas spis, ze to je eko ne? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?