Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
nene, manželovi rodiče jsou odtud, tam má už jen tety a sestřenky, babi a dědu už polské nemá |-| ale tu českou jo a je úžasná, od ní mám ty špulky x-)
Odpovědět
my klasiku- ceveny a zlaty banky sem tam slameny oz. a hackovany anjelici
Odpovědět
praskni to prijmeni :-D
Odpovědět
neprásknu, tady v republice ho maj jen 9 lidí :-D u nás bude stromeček slaměno-sušeno a krapet červené ( domácky vyrobené dekoračky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rodila jsem tyden po terminu, museli mi vyvolat toho Ducha naseho... Na stromecek je jeste brzo... mam modre ozdoby (pro manzu :-N ) nebo "staroceske", slama s cervenou.
Odpovědět
to mas takhle spocitany jo? :-D to by me taky zajimalo kolik lidi ma moje prijmeni, kde jsi zjistovala???
Odpovědět
ukaz domacky vyrobene deko??? ja jsem teda v cesku jen narozena jinak od nas nikdo neni cistokrevnej cech :-D
Odpovědět
na netu je seznam prijmeni a kolik obyvatel v čr ho má ale nechtejte po mne abych ho hledala, googlete ;-) domacky vyrobene deko nebudu ukazovat, pak se mne zeptate kde to davam :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ene, takže sis užila kapra, a na druhý den... alou rodit, jo :-D Jof, jaké máš dekoračky, doufám, že se pochlubíš, ještě než to bude aktuální, že bysme se inspirovaly...no já teda ne...Levá jméno mé :-N Já jdu chrnět, vyžehlila jsem dva koše prádla a bolí mě záda :-S
Odpovědět
jof, nebud labut..ja se te treba nikdy neptala, kam to davas??? a kam teda :-D :-D :-D ty mas tak hezky fotky, uka,uka,uka x-) to jste se tu dohadovaly vcera se simou ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jofi, už se nebudeme tak blbě ptát, my už jsme pochopily, že jsi pořádkumilovná a máš všechno velmi pečlivě uspořádáno :-D
Odpovědět
majo, svata pravda :-D uka ale az pred vanocema, ted to mam v truhle vespod a nechce se mi to vytahovat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky jsem prave dozehlila. Majo, kezby to bylo az druhy den, ale me si nechali v porodnici hned o Vanocich rano :-( Sla jsem na monitor a uz me nepustili domu. Narvali do me pilule, ktery stejne nezabraly a porod zacal poradne az druhy den rano po zatezaku. Ja to mela krasne naplanovany do detailu, doma si dam hezky rizecek, pak budeme rozbalovat darky, to uz zacnou kontra a hned po darcich vyrazime do porodky a pred pulnoci to bude venku :-D No a oni mi to takhle zkazili... kontra sice zacali v osm vecer dle planu :-N ale silne nepravidelny, intervaly 2-20 minut, rano tedy silnejsi a vydrzelo to do odpoledne, narodila se v pul sesty vecer.
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle uz jste videly? :) http://www.fler.cz/zbozi?id=423534 To si chci poridit, az budu velka holka :-D Uz to tam bude mit asi pekne dlouho, videla jsem to poprve tak pred rokem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jof bude znat, pro ostatni maisonsdumonde.com.. Brou noc a dobre rano :))
Odpovědět
slyším Papeže a jeho ceremoniál až do obyváku takže kdyby jste se chtěli stavit na kafe, no problem :))
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, to si nechám ujít, tedy toto papěže :-D Ráda bych si vypila kafíčko v krásně uklizeným bytě, asi nepřestanu žasnout jak tak něžné stvoření může udělat takový brajgl :-o Já se omluvuju, že zase vytahuju Vánoce, ale šli by ste do takových ozdob? http://www.bydlenijehracka.cz/detail.... http://www.bydlenijehracka.cz/detail.... http://www.bydlenijehracka.cz/detail.... a vezmu tam taky asi i nějakého anděla (paní mi obj.zrušila, že jsem si vybrala jejich domácího-neprodejného :-() http://www.bydlenijehracka.cz/katalog... Ene, tak ten porod musela být šichta :-S :-o
Odpovědět
já mám podobné ozdoby, jen do bílo zlata a stříbrno černa
Odpovědět
Profilova fotka
A které by sis vybrala? Nechci s to tam naflákat všechno, já chci vidět i stromek :-D Obchod je v Těšanech, takže až pojedeme za babi, tak se pro to zastavím x-) A taky jsem našla nejlevnější obchod s koníkama Schleich pro Kajčí v Kyjově, to mám pár kilásků, takže včera jsem měla úspěšný lov :-)
Odpovědět
na mmb si dej do vyhledavani Bydleni nazev VANOC a máš inspirace habaděj, uvidiš co je přeplacany, jaka kombinace a jaka ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím z vesnice :)
Odpovědět
ahoj kočenkooo ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ségra .. :) Tak si užívám vesnickej život, ráno jsem krmila slepice, psa.. dala jsem si kávu na verandě.. Ou .. moje doma x-) Kluci šli na hřiště a já vařím oběd, peču štrůdl a užívám si toooo :)
Odpovědět
tééda, tiše závidím... chlap se mi nějak na pivě zasek a tak tu poslouchám z balkonu papeže a vymyšlim vanoční dekorace jak mne Maja navnadila.. už jsem přišla i na ten adventní kalendář a dokonce bez šití :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem si také nakoupila věci na Vánoční dekorace.. tak jsem na sebe upřímně zvědavá. Dřív, než bude stroj stejně nic tvořit nebudu .. :-D A hlavně tady asi taky ne.. leda tak v pergole.. u kávičky, když bude mlaďas spát .. :-D Jinak nestíhačky. Dnešní noc spal s námi v posteli (asi podruhé od jeho plů roka) a řeknu Ti, on se vyspal do růžova a my s Ondrou jsme totálně v háji. :-D
Odpovědět
ale zase má zážitek a vy se další rok zase vyspíte relativně dobře :-D :-D :-D vánoční dekoračky mám, ted jsem premyslela nad tím kalendárem a presouvam se na adventni venec ale asi to nebude venec ale neco uplne jinyho, jak se znam :-D
Odpovědět
udar zeny...jofi, co papez? slysis nebo i vidis :-D eli, ty se teda mas...kavicka v pergolce x-)
Odpovědět
slyšim, ale je za topolama, tak nevidim :-D dala jsem do alba moji ostudu.. ona se chudák hambou schovává v rožku před Eliščinou jahodou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co mate s tilda jahodou? Ta ma uplne jiny strih, tohle je proste jahoda :-N Ja vymyslela vanoce uz vcera, kdyz jsem objevila u znamych kroucenou vrbu :-D Adventni kalendar budu mit taky bez siti :))
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle je krasna latka http://www.fler.cz/zbozi?id=218529 Skoda, ze ten zbytek k tomu moc neladi :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?