Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
vyšel mě na 250 kč takže cena ok myslím =-) fuj já musím uklízet pokoj to je hnus a svinčík tady 8-(
Odpovědět
en abyli jste se podivat na ten 3+1?
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, jj, tobe nic neunikne :)) Ale moc drahy a slevit nechteji, takze ten rovnou skrtame. V puvodnim stavu a chteji za nej o stovku vic, nez jsme ochotni za takovy byt dat. Porad se modlim, aby vysel ten, co jsem davala posledne odkaz. Ten byl proste perfektni..
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, konecne jsme se rozhoupali a vymysleli, kam na vylet, takze vyrazime smer zoo :)
Odpovědět
s tou lodzii?
Odpovědět
Profilova fotka
jé vy se máte, to tu budu dnes trčet sama, my si totiž na svátek nehrajem, Jurina máme v rachotě :-(
Odpovědět
jaky svatek??? ja tu jsem skoro furt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, chceme jedine s takovou lodzii :)
Odpovědět
tak jsem Vám hodila něco ode mě :) všechno jsem musela vytáhnout ze skříně a kufru :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Na zitra si beru omluvenku, jedeme do prahy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ene, zase utrácet, co? já chcu takýýý :-( No jo to se utrácí, když se vitange vázy na fleru prodávají, ;-) simi, pěkné poklady se u tebe najdou, jeden blešáček bys asi dokázala zásobit, což? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když to tu moc nejede, tak si dovolím poprosit o radu, k tričku pro Karolku, si můžu do jednoho balíčku přiobjednat i naušničky, samostatně bych si je neobjednala, ale takhle využiju jednoho poštovného :-N Tak které? 1.http://www.fler.cz/zbozi?id=125872 2.http://www.fler.cz/zbozi?id=134793 3.http://www.fler.cz/zbozi?id=129360
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mně se líbí ty první
Odpovědět
Caute decka, tak ja opet nestiham...jen snad gratruluju k chlebniku, myslim Sima ze ho ma?? Ty plakaty s pribory jsou kraasy, ale draaahy a jaksi mimo CR, to je des. Na nausky jdu mrknout. Vzor s jelenem nebo co to je mi pripomnel: kamos STRASNE touzi po svetru s norskym vzorem, nejlepe na prsou dva jeleni proti sobe ve skoku (neptejte se me proc ho chce, to fakt nevim :-D ), ale je fakt nestastnej ze ho nemuze sehnat, nevite kde by se to dalo koupit/objednat? :-)
Odpovědět
Taky jeden hlas pro prvni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásnej chlebník....já po víkendu zjišťování a bourání...atd. nemám na doplňky ani pomyšlení........zjistili jsme spoustu shnilejch trámů, osekávali jsme beton z roubenky, našli jsme spoustu kamufláží, jak zamaskovávali, že je to tam špatný...atd. Takže mazec, jsem unavená, zhnusená....co jsou lidi schopný udělat! a my za to dali takovejch peněz.....a všechno v haj..u! No nic.....nechci vám kazit den. pa
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, je to tak moc zlé ..? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no vypadá že jo...vše se dá zachránit...to je jasný...ale asi to bude nad naše síly i finance. Ti před námi vše zachraňovali krátkozrace a na oko.....takže když byl někde problém mázli tam beton....no a trám přestal dejchat a ouvej...pár let to vydrželo, ale to není řešení. Mám takovej vstek, chovali se k té chalupě jak barbaři a nějvíc mě na tom sere, že je to náměstek Národního muzea - a je přes památkovou péči - chápete to??? a tohlr udělal....samo že se nikde neptal...atd. památkářů a tak.....mám chuť to rozeslat s fotkama po celém Národním muzeu!
Odpovědět
Profilova fotka
Panebože .. :-x To mě mrzí .. určitě bych to s ním dál ale řešila.. a poukázala na to, že člověk, který spravuje památky dokáže něco takového.b Je to velká škoda.. ale třeba to ještě nění ztracené a najde se nějaká alternativa, jak na to .. aby Vám stačila síla, finance i chuť .. Držím moc palce ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc..... |-|
Odpovědět
ahojte holky :) efi tez takovy svetr shanim aby mi pasoval k botum na tech uz ty jeleny mam ted je chci mit na svetru ale takove nejsou leda ze bych si ho upletla a to jaksi nehrozi :-p az se budu stehovat tak nevim kam ty vsechny kramy dam asi poleti z okna :-D saru to je des fakt 8-(
Odpovědět
saru, to je fakt desny...jak pises barbari no, jen aby to prodali za sileny prachy, jsou schopny udelat vse...vis ze me ani neprekvapuje, ze to je nejakej takovej "odbornik"v NM....fakt ze jo.. 8-(
Odpovědět
joo jinak mam pres kamosku zdarma prisun k latkam na tildu atd jsou to vetsinou zbytkovky ale i to je super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak doufám, že teď bude přísun tilda jahod! :-D
Odpovědět
Saru, to je desny! To je mi lito. Ja myslela ze uz to mate vice mene zrekonstruovany, podle tech fotek to vypadalo ze se tam da v pohode bydlet. A takovahle rana mezi oci, to je des. Simo, tak se svetrem nejsem sama, to je sranda. Tak az neco vystouras tak mi dej vedet ;-) Ikdyz z Chalupy bych sazela zejmena na patraci schopnosti Ene, ta se mi zda ze vystoura vsechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
efi...no na fotkách je jeden zrekonstruovaný pokoj a komůrka...ale zbytek ještě čeká....a ty napadené trámy jsou dole v přízemí, ve světnici a tak.....uvidíme, co se bude dát dělat!
Odpovědět
Aha, tak to jo. Drzim palce! To je k vzteku. Snad to dopadne jakz takz prijatelne, mate to tam tak nadherny, myslim ty hotovy pokoje:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar! To jste tu dnes moc nenapovidaly, jsem se tesila, jak budu docitat minimalne tri strany.. :)) Majo, ty mas prehled! :-D Ja to zjistila pred chvilkou, no nestezuji si, ze :-D Utracet nebyl prvotni zajem, ale tu ikeackou knizku jsem tam nenechala, ze :-D Zvlast kdyz tam byly posledni tri... Cestou jsem zahledla Saru chaloupku :) Efi, leda by byl kamos pes? :-D http://www.dogfill.cz/?403,svetr-se-s... :-D Nejlepsi patraci schopnosti tu ma Jofiel x-) Simo, a podelis se o latky? Za postovne? :-D
Odpovědět
jojo, jsem patrač, co hledate? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Svetry se sobem :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?