Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo.....všude dobře doma nejlíp!
Odpovědět
Profilova fotka
Ach joooo.. :) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu nekdo s velikosti 40 a vys?
Odpovědět
Profilova fotka
já .. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
a ty snad ene jo? Já mám zpět svou 38.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz jsem taky zpatky na vaze, jenom jsem lovila z krabice latku na zakazku a objevila jsem starou kosili, co jsem si kdysi vydrazila na aukru, je ale zoufale velka a do zmensovani se mi uz nechce. Platena, na raminka, kolem vystrihu takove to obsivane zdobeni s dirkama. Byla by hezka i na raminko povesit jako dekorace, budu rada, kdyz poslouzi jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
naaranžuj na ramínko a uka ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ted nestiham. Chtela jsem toho co nejvic usit, dokud Anezka spala, ted mam praci na webu a po Kouzelne skolce musime vypalit na nakup, mam desny hlad a tady nic neni.
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkla jsem na Bydleni, to byl celkem pruser :-N Urcite neco pro Elisku, mrkni, pokojik delany pro piraty :)) Ale ta designerka... Nakoupi do atypickeho maleho pokoje se sikminami nabytek za 60 tis. a neuvedomi si, ze na stene pod stresnim oknem nemuze byt komoda, protoze k ni dospely neprojde. A pak to vyresi tak, ze komodu prohodi s psacim stolem, kde je razem psaci plocha v nejtmavsi casti pokoje.. Zastlat pokoj nabytkem umi kazdej, myslet u toho by mel ale predevsim designer :(
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za typ, určo omrknu .. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ene se ještě nevrátila z obchodu =-)
Odpovědět
ene vykupuje všechno v okolí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aleeee, matlam se tu s jednim polstarkem.... :-p
Odpovědět
a tady asi všichni spííí ! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tos mě pobavila, ty ses dnes vyspala do růžova?
Odpovědět
no to ne, ale tak do lososova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se zamilovala do šípků, včera jsem z nich udělala dvě srdíčka a zbytek dala jen tak do ošatky, a vypadá to krásně podzimně, bylo uvás včera taky tak krásně? brouzdaly jsme se včera s malou v kaštanovém listí, bylo mi nezvykle dobře x-) a to jsme nechtěly jít ven, dnes musím zase na šípky, protože srdíčka dám dnes babičce, kam odpo jedeme :-) a taky jsme u lesa našli lampionky mochyně a ta nádherně voní, pořád chodím čuchat, doporučuji ;-)
Odpovědět
jojo, jsou krásný, ale u nás jsem je ještě nikde neviděla, .. zatím.. no a ty tvoje srdíčka jsou moc krásny ! Manželisko moje milované mi včera přinesl šílené množství kaštanů a už nevím co s tím, asi začnu vyrábět zvířátka pomocí špejliček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to my našli jen tři, protože ta kaštanová alej je u školy, kde děcka všechno už vysbírala, nám nic nenechala =-)
Odpovědět
Lukáš šel v devět večer z večerky, tak jich bylo i po tmě dost, ale ve dne je to bez šance :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Čáááu .. :-p A Eliška má dobrou náladu .. a Eliška se už moc těší domů.. a Eliška bude stráví celý víkend u stroje.. x-) Nechcete někdo Elišky dítě..? :-D
Odpovědět
a eliška bude mit v po svatek :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my mame kastany hned u prace, mam jen par po kapsach a jinak nic =-) Sipky a spol. asi letos nebudou, mam jen doma jednu dyni ktera ceka na polivku :-D Jinak hezka kuchyn co? Tu jsme meli s manzou vyhlidnutou v Ikea, ale pak nam doslo ze se k nam tedy opravdu nehodi :-N http://www.modrastrecha.cz/album/albu... Jinak Ene, ja mam bohuzel velikost 40-42 :-( Snazim se to omlouvat tim ze merim skoro 180 cm 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A Dorka je sojka práskačka .. :-D Co Eliška dostane..? =-) :-p
Odpovědět
Ty srdicka jsou fakt nadherny. Mne tady na tech vecech vzdycky mrzi kdyz uschnou. ;-(
Odpovědět
Šmarja to mi připomnělo že příští týden má svátek moje máti.... :-( Nic pro ní zatim nemám, to je ostuda.
Odpovědět
jj, kuchyne janypro, hezka...dobra kombinace stat a lidingo(proskleny dvirka)
Odpovědět
Profilova fotka
Já na tu kuchyň mrkala.. hezká .. ale nelíbí se mi ty úchytky.. přeskříňkováno a ta zelená barva.. :-S Jinak ale po delší době tady alespoň snaha mít něco jiného .. ;-) Oceňuji hlavně obklad .. takhle si ho taky představuji ;-)
Odpovědět
elinka dostala strojicek ne? :-D od nas asi leteckou pusu na celicko :-D
Odpovědět
Tak ty to mas koukam zmaknuty do detailu ;-) Ja ty jmena neznam, jen vim co je Malm a co Hemnes :-N Mne akorat vadily ty uchyty, kdyz jsme si je prohlizeli v Ikea. No a proste pro me to neni, ale na koukani moc pekny x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?