Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec :) Mne se libi porcelanovy drez, ale opet mi neprojde pres manzu, podle nej je to koryto...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my porcelánový dřez budeme dávat určo! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji .. musíš si nás "osvojit všechny" včetně psa a pirátského stanu :-D En, manžel myje nádobí často..? :-D
Odpovědět
:-D :-D Eliška bude v obyváku, manžel v kuchyni a mladý bude mít pokojík v koupelně, když je ten pirát, voda je mu blízká :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jako ja, myje mycka :) Ale nelibi se mu to.. ostatne jako vsechno.. ale pritom kdyby mi dal uplne volnou ruku, tak to zaridim tak, ze se mu to jako celek bude libit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji.. Ty jsi máááá, umakartováááá .. úplně celá, celičká růůůžováááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
En, my jsme tak dohodnutí .. nesmí se k jednotlivým věcem vyjadřovat a musí hodnotit až jako celek ( kdy pak nemá jinou možnost) :-N Ba ne, nechává mi volnou ruku dobrovolně.. věří mi .. jen ty mramorové desky na nočních stolcích a komodě ho prý iritují .. :-D Tak holt asi budu muset použít bílou tapetu .. a nebo nevim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jak hezky zabalit ten vesacek na klice pro mamu? Je takovy neforemny... a rada bych dodrzela takovy ten vintage ci cottage styl :)
Odpovědět
hele, tak dobře, ukecala jsi mně, mladaďasovi udělám z novin námořnickou čepičku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim to nechavam u ledu, preci jenom byt v nedohlednu.. jeste nejsem sama uplne jista, jak to vlastne chci zaridit. Az to vedet budu, vystriham si vsechny patricne obrazky a slepim mu to dohromady, aby si to dokazal predstavit. A kdyz to ani pak neprojde, tak do nej budu hucet tak dlouho, az to vzda :-D Ostatne je s tim smireny, ale pindat furt musi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Velkorysá teta Karla z Brna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elisko, objevila jsem koupelnovy nabytek pro namornika :-D byt to z lepsiho materialu, tak bych to nevahala pouzit do pokojicku - lavice, komoda, vysoka skrin, nocni stolek... http://www.quelle.cz/cz/q4r/wohnenhau... V bile se mi to libi moc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
En, tak tokový pacient, abych to lepila :-D .. to snad nejsem ani já .. a že já tady plánuju a ještě nemám náš bejvák ani prodanej :-D
Odpovědět
ja ani prodanej, ani postavenej novej ani kopnuto :-D ...planovat je prece tak kraaaasnyyy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, presne, taky nemame ani nic vyhledleho a uz planuju :)
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/view... hele taky kousek presahuje,ale asi takhle, nezabudovanej...libi se mi vic nez ten dvojdrez A ja si tady s vama nekdy taky pekne uajsnim co jo a co ne...
Odpovědět
Profilova fotka
plekjte, at ten odkaz zmizne :))
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle presahuji vsechny... Je tak prostorny, ze mi prijde dvojdrez zbytecny.
Odpovědět
ne, nejaky jsou zabudovany jako normalni drez. ene co to je plekjte??? :-D
Odpovědět
a ten dvojdrez uz nevypada tak dobre
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se to teda jako nelíbí .. a ta baterie k té lince a dřazu je taky trochu mimo .. no ale proti gustu :-D
Odpovědět
baterii nehodnotim..ty chces ten zabudnutej? jiny snad uz ani nejsou ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Plkejte :-D
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/view... dalsi vypujceny vzor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ten je taky hezkej, ale musela bych ho videt, jestli se v nem da kloudne pracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Áááá.. pani je šikovná .. to je on, mého srdce šampion.. a baterie taktéž ;-)
Odpovědět
da, je hezky hlubokej, super...maj i min hlubokej, lepci je hlubsi ;-) Ted kterej je hezci...ten zabudovanej je takovej usporadanejsi,ale ten vystrcenej ma teky neco do sebe
Odpovědět
Profilova fotka
ten poslední dřez se mi líbí nejvíc, ty vysunuté mě přijdou zbytečně veliké, ale janipro linka, až bude "zabydlená" tak bude krásná. dala jsem na vás a už mám z fleru k tričku pro K., objednáné naušničky - třešinky :-) Prdlavínka už spí já dopiju kafe a musím jít žehlit, aby mě to tu zase nezavalilo, dnes jsem si koupila v sekáči halenku na Vánoce, dnes bylo vše za 5,- x-) Holky, nakupujete taky i v sekáči nebo se vám to příčí?
Odpovědět
ja ne, protoze tu zadnej kloudnej nemame,ale neprici se mi to..ze sekace mam krasnej zaves napr :-D a segra nakupuje pro deti v praze v sekacich ma dokonce svou pani dodavatelku od ktery to bere a to jsou tak krasny veci x-) x-) a znackovy..hlavne ty holcici, bomba. napr ruzovky kabatek DKNY cca na 2 roky asi za 150 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pro zabudovaný .. jednoznačně .. ty vystrčené se mi prostě nelíbí .. to na mě působí, jako korýtko .. :-S a poněkud mě to na těch linkách ruší .. pokud by byla asi jen hladká, bílá, zavřená linka.. je to asi o něco lepší .. ale stejně.. eeeee
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?