Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Zdar baby...kde jstteee :-D :-D Efi, zidle naaaadhera, fakt ze jo.. x-) en, ten stul+zidle z aukra jsou super a celkem blizko nas :-D ... zidle jsou podobny tem co ma efi co? Tak ja zas letim...jo a kuletej stul ja jsem vzdycky chtela ...mela bych dva, jeden normalni a jeden kulatej x-) jeden do kuchyne a jeden do obyvaku..ale nevim teda no, nějak me nahlodavate :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ene----malej :-( my potřrbujeme aspoň pro šest osob max. osm! Aspoň 150 - 160 cm dloouhý, víš?
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, myslela jsem si to :)
Odpovědět
Profilova fotka
Haloó, ženy, kde jste, děláte podzimní úklid nebo výletujete? Neslíbil tu náhodou někdo fota svého bytečku? A před časem tu dvě mladé paní prudily s advent kalendářem a s kapsářem pročpak jsme to neviděly, ha...trocha provokace nemůže nikdy škodit :-N Jofiel, dívala ses na fleru na podnosy/tácy co jsi sháněla? Já bych si asi dokázala vybrat, ale to je nepodstatné, protože můj chlap až dnes dorazí domů z práce mě asi přizabije....neboť krásná bílá křesílka ....... budou říkat : Óóó, paní mááááááá :-D :-D :-D x-) x-) Já su tak šťastné....díky jofinko ;-) Ani jsem se s nikým nepřetahovala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé...ty máš nová křesílka!!!! x-) se máš! se jdu podívat na fler...když teda tak pěješ chválu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.fler.cz/zbozi?id=394478 super svatební ....nezvadne!
Odpovědět
májo já potřebuju s nožičkama a ty nikde krásné za rozumnou cenu nejsou :( ale jsem rada, že maš kresilka, jsou luxus :) jedeš si pro ně nebo jak? jinak teda megamoc děkuju za ramínečka a plody přírody.. srdéčko je náádherné x-) x-) x-) děkuju děkuju, alespoň trochu jasu do protivného pracovního pátku x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně pojedem si pro ně, sice Jura nebyl tak nadšený jako já :-N , ale nakonec v pohodě. ty už to máš doma?! to čumím :-. Jo a jedno malé upřesnění, poslala jsem ti lampionek mochyně, který asi přišel v hrozném stavu a zjistila jsem, že tu pořád něco tak krásně voní, i když už lampionek nemám, takže to voní takové malé zelené jablíčko, co nevím co je. takže jsem ti nic voňavého neposlala, jak jsem chtěla.....píšu to jak tatar....zkrátka lampionek mochyně nijak nevoní!!! Pomerančově tu voní jakési miniaturní zelené jablíčko =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja dnes radila u nasich na dvorku se sprejema ve velkem :-N Nejspis posledni hezky den, to se muselo vyuzit.. udelala jsem stary prouteny kufr na sedo x-) v podstate ta barva, co ma Jof na casopisy, tu uplne miluju. Sama jsem netusila, jak to dopadne, nahradni varianta byla na bilo. Jsem spokojena x-) Jenom to holt neni prirodni, ale povrch diky spreji takovy umely, ale jde to videt jenom zblizka. Pak jsem konecne prejela cernym matem dalsi kosik, co jsem mela nachystany uz hrozne dlouho. A jeste jeden prouteny kvetinac a takovy kulaty kos na bilo. Tak ted abych vymyslela jakou tedy latku do kufru, ta kytickovana se urcite hodit nebude a ostatni si uz nepamatuju... Majo, gratulace ke kresilkum, zavist! x-) x-) Na kalendar je jeste brzo, ten prijde na radu az za mesic :)) Kapsar jsem v tydnu odeslala majitelce, tak az mi posle fotku, tka ukazu. Ale zadny zazrak necekejte.
Odpovědět
Profilova fotka
To je sranda, ja Jof poslala taky mochyni :-D i srdicko :-N ale evidentne jeste neprislo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi prislo Tchibo. Objednala jsem si mimo jine kartac, protoze se mi moje trochu rozpadaji a preci jenom drevo je drevo a kdyz pisi antistaticke... http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... projela jsem si s nim jednou vlasy a vypada jsem jak afro 8-( 8-( 8-( 8-( Kdyz jim to budu posilat zpatky, tak dam jednou tolik za postovne 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ene, a tvé dnešní košíkování do alba nedáš, ať ti to trochu zkritizujeme :-p
Odpovědět
Článek se načítá
mochyňka dorazila docela v pořádku, děkuju moc :) tak jestli pojedeš do Brna a budeš mít čas, můžem zajít krámovat do blešákova :-) ;-) :-D jéé, ene ty jsi taky posílala? jéé já se mám, ono to od vás ta pošta trvá dlouho, tak ve středu to dojde třeba, se těším jak malá x-) :-) jinak jsem ramínka i srdíčko hodila do blogu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už se ke gralince dívala, a vidím tam každou chybičku :-| A na srdíčku to cestování jde taky znát :-S Očekávám dva kaštany, ty se cestou nescvrknou ;-) S pánem se domlouvám až navečer, sama bych totiž do Brna nejela, takže kvůli Jurovi až večer, takže zase nic, ale v Kunštátě příšt rok se snad uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je, to je ta nova policka?? Ta obracena sklenicka jako svicen je husta! :-D Posilala jsem uz nekdy v utery s dalsim balikem - zrovna ten kapsar - do Ostravy a tam uz dosel vcera :-| .
Odpovědět
dobrá teda :-) ale teda ramínka jsou bez chyby, já jsem z nich nadšená :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fddddddddddddddddddz\dzffffcmm,.-- Pomooooc, dite mi jezdi po klavesnici masinkou! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavě že je hodně využiješ :-D
Odpovědět
aspoň nemáš kafe pro Maryšu jako obla.. jí dítě míchá kafe nožem :D :D využiju, všude jsou po bytě ( a že mám vééélky byt :D )
Odpovědět
Profilova fotka
No co vyvedla dneska me... Nechtela jist u stolecku sama, odvlekla si me k nemu, tak jsem jedla s ni u stolu.. Z jidla vyplivovala zpatky maso, tak jsem ji ho vybrala k sobe na talir a jedlo se dal. Pak zase objevila v jidle maso, tak mi ho rovnou vyplivla do meho talire, jako abych s tim premistovanim nemela praci :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, nove v Ikei http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... maji i hrnky a talire a spoustu novej veci, vanocnich a podzimnich
Odpovědět
Majo,taky gratuluju ke kresilkum..jsou perfektni a za super cenu...Koukam ze tady uz se rozbehla vymenna akce...co furt vymenujete baby :-D Jof, police je zuzo, napad se sklenkama perfekt a kdy odkryjes dalsi casti bytu ;-) slintame nedockavosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aoj holky....dorazili ramínečka!!! moooc děkuju x-) jsou parádní a tolik!!!! mám je v albu! ;-) Už k tobě taky něco putuje! :-D
Odpovědět
parada x-)
Odpovědět
kocu, díky x-) další zase za týden třeba, ale teď je to děs, vůbec nesvítí slunce tak se mi ty fotky nelíbí.. já holt miluju ostrost :-N
Odpovědět
štrůdl na stole, kafíčko hotové, kdo se staví? :-)
Odpovědět
chjooo, skoda ze nejni teleport |-|
Odpovědět
štrůdl spapanej :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahój, no zase jste někde trajdaly :-D , my měli dnes vinobraní, dorazily jsme s holkama - vyfasovala jsem další dítě :-N, až teď, ale sranda byla jako vždycky :-D Vidím holky, že můj pokus o srdíčková ramínka se taky líbil, jsem upřímně ráda, i když to není dokonalé máte radost, taky děkuju ;-)
Odpovědět
jojo, je to krásný :) já dnes nic moc nekutila, krom toho, že jsem poprvé v životě dělala štrůdl :-N :-) a poved se :) no a pak jsme byli na sychravém výletě do Tchiba kde jsme koupili úžasné skleněné odměrky pro toho mojeho manžela nadšence pečení a nesnášenlivce vážení surovin / holt všechno není na hrníčky :-D /
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?