Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Ted je asi okurkova, jindy se daji sehnat jeste hezci poradace.
Odpovědět
Profilova fotka
...no jenže já ho nutně potřebuju hned ted!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho uz jsem vylecena :)
Odpovědět
Profilova fotka
ale stejně se mi zdá, že na mmb, byly ty stojany hezčí, ale netuším jak se to podle nich jmenuje, abych to našla, když na to narazím, tak ti dám echo ;-) teď jsem si všimla, že mončin talíř na stopce, téměř dotahuje tác naší babočky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, urcite tam byvaly hezci, asi jsou momentalne pryc..
Odpovědět
Profilova fotka
já furt hledám, ale přemýšlím o tom z prvního odkazu a nějak ho natřu. I když možná ještě chvilinku počkám, kdyby náhodou. Jen mám jednu hroznou vlastnost - nedočkavost x-) Ten skleněný talíř na nožičce mám taky po mojí babí, mám ho moc ráda, i když většinu roku leží nedotčen na horních skřínkách linky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na fleru dalsi super prodejce Pindruše_verulin x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jó, na tu už jsem narazila, ta má ty krásné visačky, co potřebuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D To bude vono :))
Odpovědět
Profilova fotka
Piste neco, at mam co obnovovat mezi praci :))
Odpovědět
Profilova fotka
malá teď dvě hodiny spala, takže dnes ponocujeme my :-D :-S Hledám nějakou hodně teplou bundičku na tu zimu co nás asi čeká, všechny mě připadají strašně tenké :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Uzij si to :-D My jsme sly spat nekdy po pul jedny :)) Vstavala v jedenact, odpo nespala, tak snad za chvilku posupajdi... Na zimu jsem koupila jenom frajersky kabatek na tri knofliky, ten bude mit tak trikrat za celou zimu pocitam :)) Na ven ma jeste teply minihubertus po me a pak jednu teplou bundu, co nam koupil kamarad k jejimu narozeni a jeste porad je ji velka :-D Ta je takova prosivana, podsita flisem.. Jinak ji budu davat pres obleceni nepromokave kalhoty a bundu z kiku za par korun, v tom bude v teple a suchu vzdy :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kdo kupoval ty dezertni talirky, efi nebo saru? http://www.aukro.cz/item775727250_kon...
Odpovědět
efi, talirky...saru asi konvici na caj :-)
Odpovědět
jo a moni,koukam ze taky milujes cicinty , tak tu budem dve :-D ...mas kocky ci kocourky?nebo parek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta konvice tam jeste porad je :)
Odpovědět
Profilova fotka
miluju a moc! Jsou to osobnosti. A vůbec mám moc ráda zvířata. Měla jsem páreček, ale před měsícem mi ten bílej (co mám v albu) umřel a mám už jen jednu kočičku. Je to už přes měsíc, ale furt se mi po něm stýská, Igy byl můj velkej kamarád :( Za to ted pěkně rozmazluju tu druhou... Jinak my jsme vůbec taková kočičí rodinka. Naši mají na chatě 10 čičin a doma dvě x-) A ty? Máš jednu dvě?
Odpovědět
tak do ni asi nesla...ty jo, pindruše..hezkyyyy..treba ty zalozky-hezky napad na drobny darek..na co byste pouzily ty visacky krom darku a tak?nejak prakticky...ty s ptackem sa mi paci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sly by pouzit i na ozdobu vetvicek :) Nebo jestli mas nekde stare klice na ozdobu, tak klidne k nim... Nebo privazat k doze/sklenici s vikem, prevazat latkou a dat jako visacku s nazvem obsahu (treba na šípky...).
Odpovědět
jednu...ale chtela bych klidne dve, ale zatim pry ne :-S tak nechci doma moc drazdit 8-) , snad jednou dopadne domecek, tak pak jich planuju vic...jojo, taky je mam strasne rada, nikdy jsem si nemyslela, ze budu mit kocku...az jednou prilezotostne jsem se jedny ujala v praci, tulacky, kterou nikdo nechtel a asi by dopadla zle...tak se mnou proste odjela domu..meli jsme ji dva roky, pak bohuzel umrela, kamardka mi hned opatrila novou..to je proste mazel domaci...je to kocka, ale jmenuje se Tonda :-D , ale je bajecna...jinak ja taky mam slabost pro zvirenu, pejska taky nekdy planuju :-D Chudacek tvuj kocourek |-|
Odpovědět
jo, to me taky napadlo na nejakou tu skelnici s potravinou, bylinnou, atd mmch.uz jste si precetly 7 faktu o gralince :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Precetly, radeji jsem nereagovala, napsala bych pravy opak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já plánuju visačku na usušené houby, mám v to v těch starých zavařovačkách se skl. víkem, tak to myslím bude taky vypadat dobře. jasně, gralinku už jsem četla, jsem říkala, že jsem taky ponožkářka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se zařekla, že už nechci žádnou, když mi umřel, brečela jsem snad týden v kuse, ale ted už zase pokukuju :) Když ta moje druhá čičina je tu ted tak sama... x-) Jenže manža řekl NE. Takže asi nic. Jak píšeš ty snad jednou jestli bude domek. Taky to byli oba tuláci, žádná papírová rasa za milion, ale obyčejný číči. Jednou se tak nějak ocitli u nás doma, no :-D Jo, zvířátka to moje slabost. Proto je už ani 13 let nejím ;-) Jinak Tonda je moc hezký jméno pro čiču :-N Ta moje druhá se jmenuje Agáta, no asi měsíc na to co jsem si ji přinesla domů, tak vyhrála Agáta Hanychová v Miss a začala se objevovat a od tý doby se mi to jméno už tak moc nelíbí.... :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Zvere tu mam nejvic asi ja.. tri kusy malych zvedavych selem :)) a ctvrta dvojnoha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme taky tři čtyřnohé :-D ...psi
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo psy? :-D Ale asi ne doma? :))
Odpovědět
Profilova fotka
jo, pesana bych taky brala, ale to by mě mužíček asi už hnal... a jak vypadá ta malá zvědavá šelma? :)
Odpovědět
vsecky 4 nozky(i 2 nozky) :-D jsou bezva...hmm, na houby je super napad... cha! ja si rikala taky ze bych musela napsat opak :-D kdyby jof videla muj stul v praci zavaleny papiry..chudak..ja prave nesnasim zakladani papiru a poradani v sanonech...ale chtela bych to snaset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vypada jako kuna, resp. tchor. Mame fretky :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?