Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
saru, morčata se nějak neroděj, fretky jsou moc plachý na rozmnožování a já to taky z lidského hlediska moc nevidím, v našem malém 1+1 takže si počkám, příští rok snad už bude domeček x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bacha, aby jsme tě nevzaly za slovo, jofi, s těma prázdninama :-D mony, to je tvé první? Hele a dobře natírat je taky umění ;-) a tvé inspirační alba to tu taky pěkně doplňují :-D
Odpovědět
klidně vemte, kupte jim jízdenku do Brna, já si ty caparty na nádru vyzvednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maja, máš recht, aby se Jofiel nedivila až ji tam pošlu toho svého útočníka. I když by to asi byly plodný prázdniny :-) Jo jo je to mé první a myslím, že na delší dobu bude :-D A ty máš děti?
Odpovědět
mony, až ted jsem se divala do tveho svatebniho alba.. ja jsem byla ta co chtela od tebe ty svatební šaty :-D :-D :-D ale pak jsem byla druha, cekala jsem na rozmery a jestli si to kočena nerozmysli a nakonec jsem si sehnala jine :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý...jak většina nás začala na beremku....a pak se roztáhla ještě sem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mony, mám dcerku /22 měs/, která na mě teď pěkně vytuhla :-D a taky mi pár let postačí tato raubířka, i když manžel už přemlouvá dlouho na další :-N , já se nedám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé to si pamatuju :-D já furt čekala až dá vědět a nakonec jí byly malé a ty sis mezitím pořídila jiné. O šaty byl velký zájem, byly moc hezký. Nakonec jsem je prodala jiný těhotný nevěstě. Já byla v 5. měsící a břicho a pár kil jsem už měla, takže byly i pohodlný. Ted už bych je neoblíkla ani za milion, mám už 20 kilo nahoře a je ze mě vorvaň :-D :-D At už je to za mnou... Ale nakonec sis taky koupila hezký šatičky.
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda s tim beremkem ;-) Já teda nějak přeskočila Koníka, ale tady se mi líbí nejvíc :) Jinak Majo, to je ted nejhezčí věk, ne? Malá už krásně capká a mluví a musí to být prča, že?
Odpovědět
Profilova fotka
chi, já se vdávala ve 4 a přibrala jsem 23 kg, fuj..ale je to dobře vymyšlené i když se samozřejmě porodu obáváš už chceš aby to bylo za tebou :-D
Odpovědět
ja jsem strechova..asi jedina ne? mozna s jofinkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mony, ses vdávala v květnu ne? to už bys teda měla rodit! Kdy máš termín......? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mony, podle mě bude nejhezčí věk, až si řekne co jí bolí a co by chtěla, teď jsem se jí ptala bolí tě bříško, ouška zuby a ona pořád "ano, ano, ano" Za rok už to bude nej nej, ale je fakt, že sranda je s ní stále větší :-) Kde máme další matku, ještě spí? V noci chce rozptylovat a teď na nás prdí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sári, když nebude mony dlouho odpovídat, tak je to jasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...aha...tak už je to možná tady! :-D
Odpovědět
mony..to byla hezka svatba....moc vam to sluselo, saty paradni...vsichni jste byli tak hezky nevesty... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rodíme tak plus minus do 3 neděl (5/11)... ježiš, to už je fakt nějak blízko 8-( Každopádně ještě nějaké to kilečko dám, ač jsem s tím nepočítala jde mi to nějak samo :))) Doufám, že se mi to podaří zase vše shodit, i když nejdůležitější bude, aby to malé bylo zdravý. Ale už se moc těšim na jaro, vezmu kočár, brusle a budeme drandit :) Krom Obly jste všechny z Moravy? Jo, děvčata tuhle dávno zapomenutou dřevěnou krabičku jsem ted našla a je mi líto ji nechávat jen tak ve skříni, ale nevim co s ní. Horní část se odklopí a je tam zrcadlo, je to vlastně taková menší šperkovnice. Poraďte. x-) http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
zatím jsem furt tu, ale kdybych se náhodou neobjevovala tak víte kde jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem z Prahy!
Odpovědět
ja jsem z Pardubickeho kraje mony a co jmeno, prasknes nam to? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, pražákům těm je hej :-D :-D :-D ale chaloupku máte jinde, že? Tak já na chvilku mizim... manžílek je na cestě domů a jdu mu připravit oběd a trochu poklidit, aby to vypadalo, že jsem se od rána nezastavila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi po manželovi Michael, ale já chtěla Ondřeje, Adama, Adriana, Tadeáše, Jáchyma.... na ničem se neshodneme. Kdyby přeci jenom ta holčička tak Adrianka... ale ted už fakt běžíííímmmmmm..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, Ondráška mám já :))) A Adama má ségra :) No .. nám se to blíží .. příští sobotu 2 roky .. a já si to pořád tak nějak neuvědomuju |-| Utíká to tak rychle :-x Kde jsou ty časy, kdy to byl ten malinkej, voňavej uzlík co jenom spinkal, kakal, čůral, ublinkával a papal. Teď přijde, že se chce mazlit, hrajeme si, malujeme.. Krásně mluví.. Řekne si, co potřebuje, co ho trápí, co ho bolí.. zkrátka už je to velkej kluk .. :-| A nejde to zastavit !!! :-S :-D Zrovna dnes dorazil balík s kolem k narozkám.. tak tady stojí, koukám na něj a padla na mě depka .. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
babky, toto jste zkoušely, vypadá to zajímavě? http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=... - návod http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My byly poprve v hudebce x-) Je to ve meste, kam dojizdi za praci manza, tak jsme museli na cely den s nim. Taky jsem konecne mrkla do latek, kam jsem potrebovala, dve jsem poridila, tak uvidime, co z toho bude :) Majo, tohle jsem nezkousela, odradila me ta chemie, co je k tomu potreba. To nechci mit ani doma :-S Ta sperkovnice z odkazu je krasna, ale chce za ni moc. Vic jak dve stovky nedam... Presne takovou shanim, ale klidne v devastacnim stavu, ja si s ni poradim :)) Jof, ze jsou fretky plachy na rozmnozovani si zjistila jak? Holky jsme daly vykastrovat a ted koukam, ze obe pupky jak blazen - Charlie je zas obe zbouchnul do falesne rije :-D
Odpovědět
ach jo.. já nechci chodit do práce, já chci asi na mateřskou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, co ti brani :))
Odpovědět
Profilova fotka
Me vomejou... 16. rijna a v telce uz bezi reklama "take se vam nechce ztracet cas o adventu?" :-S :-x :-D
Odpovědět
ahojte holky, jsem se dlouho neozyvala ale tak nejak jsem trajdala po nemecku a pak zase pendlovala mezi ceskem a nemeckem :) vidim ze kutite kutite hmm chvalim ty vase vyplody ja mam ted konec s valenim se doma zacina mi semestr se tesim do skoly jako mala :-D Moni na to tvoje album jsem vzdycky koukala a rikala si proc se nikdy nepridas ted uz je to jasne :-D jee ja taky planuju dite ale az po tricitce, se na dite citim strasne mlada :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Uaaaa, to se pokochejte, jak vypada kompletne zrekonstruovany byt za 1 150 000, kdyz cena stejnych bytu se pohybuje 600-680 tis. :-D http://www.sreality.cz/byty/prodej/3+... se vam bude libit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?