Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Hodina pravdy. Jdu prisivat potah, tak drzte palce :-N
Odpovědět
a kdyby někdo nevěděl, jak je ta naše Ene šikovná, tak ať se podívá na : http://www.fler.cz/blog/mala-velka-ku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je prd, vam ukazu, jak jsem sikovna dneska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view... x-) Ale fakt to nevypada tak dobre jako ve skutecnosti :-( holt si budete muset prijet na navstevu, aby jste tu nadheru videly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ene, fakt krásnej proutěnej kufřík!! Zlatý český ručičky.. :-)
Odpovědět
sikula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jste všechny šikulky...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se poplacaly po ramenou, co ted? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...teď? zase ticho po pěšině =-) Mě se jaksi nic nechce, dlouho jsem se ničím nepokochala, nemáte něco? Nějaké seveřany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pravda, zadni tu dlouho nebyli :) Mne by se dneska i vyjimecne delat chtelo, ale dite me nenecha 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
právě mi udělal pošťák radost, kukněte do alba, skvěle se doplňuje s pudingáčem :-D děkuji Jofi
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé...moc hezké.....asi dnes večer něco podniknu...na téma interiér domova! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nadherna formicka, jsem ji obdivovala uz tuhle x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme je dřív používali na puding....zkusim je najít!
Odpovědět
Májo jéé, to jsem ráda, že dorazila v pořádku a že se líbí ! Leč asi pošta přes víkend udělala s rostlinkama své :-N :-D Enoušku, teda ten kufr je božííí a ta látka je tam ene ňuňo! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jofi, spíš jsem se divila, že nejsou ani moc povadlé :-) Jak se mi odpo nechtělo, tak jsem se pustila do křesílek a finišuju se stolem...i když ještě nemám koupený lak :-N Šári, přidáš taky nějaká fota? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidán svícen, co jsem vyrobila!
Odpovědět
saru, bozi x-) mas je k necemu prilipnute nebo jen tak pohazene?
Odpovědět
Profilova fotka
ne...je to kvádřík z polystirenu a tavnou pistolí prilepený jeden na druhý...a svíčky vsazeny v dírách....takže se dají - když vyhoří - vyměnit!
Odpovědět
Profilova fotka
dokonalé x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mony, a kdeže je nejlépe...to je vaše chalupa? A který ten stolek je ten zrenovovaný, v albu máš bílý a červený? nehodí se někomu? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
to je u rodičů, mají takovou malinkou chaloupku se zahrádkou a 9 koček :) Je tam klid a pohoda a fakt to tam máme všichni rádi. Jinak zrenovovaný jsou oba, nověji ten bílej. Ale furt nejsem nějak spokojená s místem, detailema a ták :-S ... ještě to musím nějak dopilovat... Koukám jak ted všechny pilně pracujete a furt něco vytváříte. Moc hezký!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já taky furt ladím a nejsem spokojená :-| Kde jste baby, já to tady sama nevytrhnu :-D něco pro milovnici Malého prince http://www.fler.cz/zbozi?id=383521
Odpovědět
Profilova fotka
Ja zas nevim, cim podnetnym prispet :))
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám alespoň řekni co právě robíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Delala jsem web, jeste bych ho mela znovu zkontrolovat, udelala jsem rychloobed, a pomalu zvazuji uklid :-N
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem udala dítě, jdu do dílny :-D tímto předávám štafetový kolík :-p
Odpovědět
Profilova fotka
taky nevím, čím bych přispěla snad jen, že jsme včera dostali rozpočet na výměnu trámů a oken na chaloupku a je to půll milionu...takže paráda! :-N
Odpovědět
a já chci Malýho princéééé !!
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť ho máš,ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?