Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, kdyz uchytky nastrikas na cerno, tak je nepoznas od origos cernych, ty spreje jsou super. Jenom budou nachylnejsi na oder, tezko posoudit, co je ten podkladovy material zac a jak na tom bude barva drzet. Jak strikam kosiky ze samosky, vypadaji super, jenom jdou spatne ocistit od rzi, tak se barva na nekterych mistech brzy sloupe. Na uplne hladkych uchytkach by nemusela taky drzet, ale kdyz to bude takovy brouseny povrh do matu ne bo lesku, tak by to melo jit. A kosiky.. coz o to, klidne upletu, ale obvam se, ze by vysly draz nez kosiky kupovane :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, Kamenný Vrch .. kolem lesy, na kopečku.. Letní kino eldorádo .. Jedna z nejlepších lokalit .. ;-) A Ty, v Kadani...? Staroušek-cukroušek pracuje v jedné firmě na "Kráslovském vrchu" .. a mám tam sestřenici a kamarádku :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
En, no já Ti nevim..jsem z toho nějaká volaká .. =-) Ale mohla bych se jich zeptat, jestli mi to do černa nehodí rovnou oni, co..? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já také pracuji na Královském Vrchu :-) (už několik let pro jednu švédskou firmu) a bydlím v centru na Áčku a Kamenný Vrch asi vím kde je :) Mám v Cv hodně kamarádů. Můj muž také pracuje na zóně :-D Jo Flér vypadá zajímavě... těch věcí, ale to bych mohla prohlížet do půlnoci kolik tam toho je.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na fleru se da najit cokoliv. Kategorie maji celkem odpovidajici, staci vedet, co hledas.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony.. :-p :-D To máte alespoň kousek .. No Áčko je, co jsem slyšela, nejlepší .. ;-) Ondra dělá pro švýcarskou firmu :-p Mně už z toho polárního expressu hrábne.. To je buď express, nebo Tomáš.. a já už pomalu houkám :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Huraa, balime, razime domu. Cestou mozna ukecam na antik :-x Packo :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak Áčko je nej! :-D ale vážně... je to opravdu hezká lokalita co se bydlení týče. Mám krásný výhled na staré město, městskou věž. Krásný park a řeku za humny. Jsme tu spokojeni. Manža zase maká pro belgicko-americkou firmu. Kapitalisti všude kam se podíváš ... :-D Já bych ale neměnila, mám super práci, jen doufám, že mi tam mé místečko udrží i po návratu z mateřské... Kéžby! Jinak nevíte kde sehnat to pruhované povlečení (krom Ikey) selského vzhledu? A za rozumný peníz?
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tady u nás žádný anitk ani bazar nemáme... :-( závidím :-) Jo ale máme tu vietnamce a všude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, :-D :-D :-D Mí kamarádka bydlí hned vede Prioru.. Ti vietnamci jsou hrozný .. to souhlas .. my tu taky nic moc nemáme .. |-| Tak chodím alespoň do Kopretinky, galantérky .. Jinak to stojí též za prd :-(
Odpovědět
vono mne to tu pomlouva a a ja tu chvilku nejsem :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A sakra ... :-x :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jofinko, jsi v pořádku, posledně ses mi vůbec nelíbila a dnes jsem si na tebe nezvykle myslela =-) Bylo to až divný :-o :-D Jo a kdyby jsme tě pomlouvaly tak si píšem přes ip :-p
Odpovědět
Profilova fotka
obli :-D , co je to za pošuka se špičatým jazourem :-p , to jsi ty? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-x :-D :-x
Odpovědět
tak to jsi mně májo opravdu uklidnila :-p
Odpovědět
Profilova fotka
né, já chtěla abys mně uklidnila, že se nic neděje, jen že už se s náma nechceš bavit, nebo máš prostě jen kopr, PMS či něco podobného, zanedbatelného ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Maji.. ano :-D
Odpovědět
všechno a nic.. su divná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bilancuješ, něco ti chybí, že??? to je jasný...začínají tikat...potvory :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, dobrá fotka!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Antik dobrej, ale nejsou prasule :-N Maji prouteny kocarek za tisicovku x-) ale ten neni kam dat ;-( Pak taky perfektni stul s temi nohami - za 800. Taky neni kam dat :-( Pak ta bila kulata chlebovka, co shani Saruna, za 700, vypadala v dobrem stavu, bez poskozeni.
Odpovědět
u nas maj kremovou kulatou za 500,-
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem odpoledne, přestěhovala ložnici, dubové skříně, postel, postýlku...všechno je jinak...a to všechno sama, chlap zase bude nasraný že jsem se s tím tahala, ale když já z toho mám takovou radost :-N ene, tos nekoupila vůbeci nic? to snad není ani možné :-D :-p
Odpovědět
tak foť Májuš, jsem zvědavá, taky neustále něco přemísťuju a Luky: to to nemohlo počkat než dojdu? nemohlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
jofi, přesně, nemohlo to počkat, já to potřebovala ...zn.: HNED!! Ale vždyť víš, jak blbě vypadá pokoj když ho vyfotíš celý-když se ti v něm něco nelíbí, jen myslím, že tak to vypadá líp, ale až bude dobré světlo, vyfotím ten přehoz na posteli. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jen tak kdybyste se nudily... fakt krásný věcičky: http://www.dibor.co.uk/CategoryDetail... nebo úžasný kuchyně: http://room-galleries.myhomeideas.com... (vypůjčeno z odkazů od slovenských kolegyň :)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, ja si vybrala vcera :) Koupila jsem si v Tescu bilou misticku, opet zebrovana, sem ji tam proste nemohla nechat |-| a ujala jsem se opusteneho konferencniho stolku. Prijde predelat, snad se ho pak nekdo ujme na fleru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
..a už to z ní leze :-D na stolek jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?