Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
To byla reakce na urezany prebalovak, jak tu u toho odbiham za batoletem, mirne nestiham :-x
Odpovědět
ene ty jsi nam nejaka opozdena :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem, desne :)))) Ale zitra jedu do Prahy, heeec! :-D
Odpovědět
ty se mas! na nakupy? co planujes?
Odpovědět
Profilova fotka
Manza pracovne, ja se jako vzdy prifarim :) Udelame vylet za kamaradkou, ma pro me nejake veci ze stehovani, kdyztak se podelim, vsechno urco nevyuziju, ale necekejte nic vintage ani starozitneho, proste uzitkove veci, drobnosti :) Pak urcite ikea na jidlo.. porad resime, jestli Anezce poridit kresilko ci neporidit kresilko.. Manzovi se desne libi to mikro Vladkovo kreslo :-D Mne zase proutene nebo pak ta nova kovova bila zidlicka... |-| A dalsi zastavky tak nejak jak vyplynou.. Mate ted v tydnu dovcu? Manza si ji vzal, od ctvrtka tu budeme mit kamarady, opet deskovky nonstop :) Ale chteli bychom i nejaky vylet a to nemame jediny napad :-S
Odpovědět
My meli mit celozavodku, ale nakonec ji zrusili, ze by nestihali ve vyrobe a tak 8-( 8-( 8-( No, ale asi si ji v patek stejne vezmu, pokud bude prizniva konstalace hvezd :-D pac mam doma ucitelskyho a kdyz jsou ty prazdiny, preci ho nenecham doma samotnyho :-D Me se taky libi to prouteny detsky x-)
Odpovědět
udelejme sraz v prazeee !!
Odpovědět
Profilova fotka
Kdy? :)
Odpovědět
13.11?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženksý, jaký byl víkend? Jof, prosím o radu. Už jsem se tu ptala, ale nikdo mi neodpověděl... :-S Když chci inzerovat čili prodávat na aukru platím nějaký poplatek? Furt se tam v tom motám :))) Kujůůůůůů M.
Odpovědět
Profilova fotka
Jofinko dekujuuuuu x-) x-) x-) Snad to klapne do zdarneho konce :))) Sraz v patek? Nebyl by lepsi vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
Mozna zitra budu mit na fleru novou vintage? krabicku :))
Odpovědět
Článek se načítá
jojo, plati se určitě a né málo :-| ene, gratulíruju, ani se to moc nevyšplhalo! ZN. doufám v šuplíík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky doufam :-D Nekdo tu kdysi psal, kde se daji v Praze sehnat porcelanove uchytky. Asi nevite, co?
Odpovědět
vsude se daj sehnat :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby, mě tu chvílema asi něco uniká, např, k čemu jof gratuluje enči? jaký šuplík?! Přiznejte se, kam se chodíte ještě vykecat? :-p :-D jo, a jof, máš pěkně hnusné stříbrné srdíčko, nechceš ho k nám vyhodit? :-D (to jsem po ránu pěkně drzoučká, že :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, pouze do ip, kdyz aukrujeme :-N Diky Jofince jsem vyhrala postylku pro panenky a toaletku x-) x-) x-) Ty jo, mela bych jit balit, takhle nevyjedeme ani o pulnoci :-N Packo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ale když je vyhraná, tak by jste ji mohly ukázat.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyztak jofinka, ja mizim :))
Odpovědět
oblinko moc krasne, z ceho jsou ty plechovky jake UM?? ja jsem nejaka nedospana se nudim cekam az bude 12 a muzu jit do skoly ;-) ty nalepky jsou tildove?? :) ja blbe vidim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, UM je umělé mléko .. a nálepky Tilda.. ;-)
Odpovědět
aha to ti je ale zkratka UM by me nikdy nenapadlo ze to je umele mleko :-D to budu snad vedet tak za 5-7 let doufam :-D tilda nalepky jsi koupila nebo vytiskla na ten nalepovaci papir??? moc hezke to mas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sim , :))) UM a MM : ))) Hrozné ... já vím : ) Nálepky jsem si vytiskla .. a použila izolepku .. nalepovací papír je na ho.. ;-) Jina když něco dělám.. jakože nálepky, nebo tak, aby se to nezničilo.. tak vytisknu, vystříhám, pak zaliji do folie, vystříhám a je to prakticky nezničitelné .. a můžeš s tím dělat, co chceš..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,,,,taky se trochu strácím! :-D sraz v Praze klíďo! Ale 13. má kamarád svatbu a večer hraju...takže zabito :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda ztrácím :-p
Odpovědět
obli tak vis jak vyhrknes na me zkratky tak se tez ztracim:-D Takove slova doma nepouzivam a ani je pouzivat nechci :-D me spis by zajimalo jak oni ten motiv vintage daji na latku :-S
Odpovědět
http://www.aukro.cz/show_item.php?ite... tak to jsou ty dvanáctikorunové poklady, co jsem našla pro Ene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, ty plechovky sou! To by mě vůbec nenapadlo, fakt to vypadá krásně. Já vždy veškeré boxy, plechovky apod. hned hážu do koše. Vždyt víte, že já jsem tak maximálně přes to natírání :-) Simčo, dobrý já taky neměla páru co je to UM. Možná se mi to ted bude hodit ... :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D neděste, UM pojem zapomente, pak budete litat kolem capartu a kdo si se mnou bude psááát ! :-D :-p
Odpovědět
tu uz jsou skoro vsechny matky vdane jen ja nic :-D jsem jedinna co?? za chvili dostanu depky a je to vase vina 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?