Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
haha no ja se ted jako drzim a uz skoro vubec nemluvim ku...jinak to bylo furt me se tak nechce uklizet ach joooooooo hilfeeeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
Táááák .. a teď si to užijeme s cukroušem minimálně do soboty na matracích na zemi .. :-p :-D A co s těma skříněma..? A stolem v kuchyni ..? =-) ]-( No .. ještě dnes pojedeme koupit barvu .. a zítra začneme .. doufám. Maji .. budeme mít "novou" ložnici ;-)
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... ja ti nehilfnu, já mám únavový syndrom :-p :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jofi, ty a pruderní?! Kuknu na profilovou fotku a vidím ty čertíky v očích :-D Obli, jo ták vy užíváte volna?! Aspoň se máš na co těšit ;-) Jo a od tebe též očekávám tip na rámek :-)
Odpovědět
http://www.ernstings-family.de/eshop/... kuknete na to ono ze je to sladky ja jsem na ruzovou totiz :-D tja tez mam kopr ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, využíváme nooo ... pracovně ale ... :-D Z obýváku je teď skladičtě.. to byste nevěřily, co dokáže být všechno v jedné ne moc velké ložnici :-D :-D :-D
Odpovědět
vseci majou kopr a Eliska se taha s posteli :-D
Odpovědět
jdu do obchodu okouknout jaky maji vanocni schmuck x-) za chvili jsem zpet :-D tak Vas poinformuju :-D zatim paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Já se netahám.. to oni .. na mě pak bude záviset ten úklid okolo .. :D A přebrání toho skladiště tady .. tolik hadrů a stejně z toho nosím ho.. :-N Musím to napytlovat a někomu dát ..
Odpovědět
posli to do Brna kočko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Obli, hod to do dětskýho domova, v Chomutově je, to vím... občas tam taky něco vezu, jinak to nosím tady do ústavu v Kadani. Holky tam maj vždycky největší radost z kabelek, hrajou si na paničky a já mám pak radost, že maj radost... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, já vím, že tu je .. i v Peci .. dělala jsem tam "tetu" .. a ústav tu máme taky .. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jéé tys tam dělala tetu? To je hezký, to bych ale asi nemohla, asi bych si pak všechny dětičky adoptovala... :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak tohle jsou moje oblíbený stránky. Jsou tam krásný interiéry, hafo nápadů a inspirace. I když uznávám některý záležitosti jsou tak trochu "kosmický" :-) http://www.designspongeonline.com/cat...
Odpovědět
miluju kosmickovintage interiery x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Jinak Jof, co to máš foták? Líbí se mi tvoje fotky, já vím že je to hodně o světle, ale když mě to furt nějak nejde a při tom jsem si kvůli focení koupila nový a opravdu kvalitní foták. Ale pravda je, že jsem tak trochu lenoch študovat šecky funkce. Asi bych měla no... :-|
Odpovědět
tak jsem zpet prolezla jsem 4 obchody a koupila akorat mini kridylka x-) tja co kdo komu ma poslat do brna???häää???? jdu si udelat slim tea :-( :-D
Odpovědět
mony, co máš za foťák? ( ono to není většinou foťákem, já si pořád říkám, že mám blbej, dva roky starej, ale je to miláček a jen tak na nový asi nebude ) simo, to jsi byla ve večerce pod barakem, ne? :-D kridylkaaaaaaaaa!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mám canon a opravdu dobrý, digitální zrcadlovku. Fotim i venku (to mi jde asi líp), ale některý věci ne a ne vyfotit dobře.... ;-( Simi, posílám receptyyyy :-)
Odpovědět
no já mám taky digi zrcadlovku, to je s ní jedna báseň ani nemusíš mít fajn světlo / tohle je foceno za dnešního fuj zataženého odpoledne / ale u mne je to takovy zkresleny, ja si tim aj privydelavala, tak mne to naucilo samo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky myslím, že to není moc foťákem, my máme nikon d40...velkou krávu, o hodně dražší než má švagrová - "digi do kapsy" a zdá se mi že udělá někdy hezčí fotky než my ]-( Že by to bylo rukama?! :-o :-D Děvčata, teď vážně, zúžila jsem počet rámečků, poraďte mi nebo se z toho zcovknu, nechám to na švagrové a budu nasraná, že jsem si nevybrala :-(
Odpovědět
dekujiiiiiiiiiiiiiiiiiii mony x-) uz je jdu sjizdet :-D jj koupila jsem si mini kridylka jsou klasny meli tam i takove mini v barve co mas v blogu ale ty simi nechtela :-x u nas je to mala vesnicka a ja bydlim primo v centru takze skoro jako ve vecerce pred barakem :-D
Odpovědět
ok nejdu jeste neprisly :-D
Odpovědět
májo trojku nee
Odpovědět
Profilova fotka
škrtám trojku.. mi se taky moc nelíbila, jen že tu padla, takže??? další pán na holení?
Odpovědět
tak ten posledni.. ono jde hlavne o to, co mas za ostatni vybaveni, zejoo
Odpovědět
Profilova fotka
takže poslední vyhrává nebo odstranit, mně se hodí i tmavší i světlejší :-N černý i bílý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem pro ten poslední .. ale záleží na barvě a druhu dřeva na nábytku, né..? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, já osobně mám radši tmavší dřevo. Takže rámeček č. 1 Ale záleží jak se to bude hodit k ostatním věcem... jak píše Obla.
Odpovědět
Profilova fotka
takže to teda nejni fotákem???? Takže teda ručičkama? :-( Smutné zjištění :-S :-D Každopádně se mám ještě co učit. Jof, já ti furt koukám na ten tvůj poklop a to je přesně ten co hledám, postrádám, potřebuju a nemůžu bez něj žííííííííííííít. Asi tě přijdu tajně vykrást :) Maji, už máš vybráno?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?