Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Esoterika je hodne siroky pojem, jak by to vypadalo konkretneji? :)
Odpovědět
knížky, lucerny, kyvadýlka, kamínky, obrázky..
Odpovědět
ale spíš bych si teda otevřela svoji ,,ordinaci" s Reiki ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja nevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty nas opijis rohlikem! :-D
Odpovědět
a co spojit zdravou výživu, bio a organic-textil a částečně i bytové doplňky? Každé by mělo svůj koutek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravou vyzivu s bytovymi doplnky si nejak neumim predstavit :)) Chtelo by to ten hlavni smer, pridat jde pak vzdycky...
Odpovědět
prostě prodávat třeba ze začátku takové ty biohračky jako dřevěné vláčky a bílé plyšáky a uvidíš, co se přidá.. no a aby to nebylo závislé na místním trhu určitě k obchodu založit e-shop :-)
Odpovědět
a tak jsem vymyslela, co udělat proto, aby jsme doma měly tác na nožce všechny :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojte holky tak ja se omlouvam ze jsem vam nevyfotila kridylka ale ja je mam jeste zabalene hozene nekde v kabelce jsem strasna :-| dneska jsme byli na dlouhatanskem super vylete x-) a zitra jedeme na blesak :-D jof co jsi vymyslela tac na nozce proste corknu babi nebo kdesi se nam vali i doma jsem si 100% jista :-p
Odpovědět
no ten co mám v albu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, ty jsi proste genialni :-D :-D :-D To je super nastolec. Me napadlo tak mozna na rulicku od toaletaku dat ctvrtku papiru :-D :-D Drevene hracky me taky napadly, ale mame tu prave super kramek na to same :-( Eshop bude urcite.
Odpovědět
Článek se načítá
děkuji děkuji za ovace, nouze naučila davidahousti :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
aha uz jsem se koukla hmm na me je to moc nestabilni :-| jinak ene konkurence je dost velka uz, ja uz napad na obchod mam ale neprozradim neb se do toho chceme pustit sami :-p
Odpovědět
a jinak teda jestli to můžu prozradit, viděla jsem Eliščinu ložnici v procesu rekonstrukce a je naprosto luxusní že si všechny nakonec sednem na pr.del x-) a pro ty co to ještě nezaregistrovaly, na bellarose je pár nových kousků z kolekce gg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz chci taky neco videt! :) My chceme primarne kamenny obchod, mel by tezit hlavne z toho, ze to bude kramek na sidlisti. Eshop az podle moznosti.
Odpovědět
věř že já se minimálně jednou stavím určitě :-D Fakt ty postele jsou úžasný, jak ze švédských blogů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co to je za postele? :)
Odpovědět
no krásný, dřevíčkový x-) ... jsem byla hodná tak jsem mohla na návštěvu :-D a vy povězte co jste dnes kutlily, ať se můžu na zítra inspirovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vubec nic, nam prave odjizdi navsteva :-D Takze Bang, Kozla i Prsi... :-D Ale ty koukam radis cely den :)) Opet jsem koukala, ze mame i stejne ladene vazy :-D Vlastne jsem sem nedavala "novou" fotku, ale uz je to vic jak mesic a s tou polickou porad nejsem uplne spokojena...
Odpovědět
jakou polickou? hod foto aspon na chvili.. no ja radim fakt celej den, akorat ted uz je tma, tak mam neco v zasobe i na zitra, nejak jsem snad po 14ti dnech chytla slinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Policku co mam uz v albu, jenom jsem preskladavala i druhou polovinu. Jenze mi uprostred prekazi stredovy reprak k televizi :-| Bez nej to nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Čááááu prdelky .. : )
Odpovědět
ahoj ségra :-) Ene, kašli na reprák a fotni to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-p Kaji
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, prosim prosim smutne koukam, ukaz nam na chvilku loznici... jen dva prsticky tam strcime, hned zase pujdeme... |-|
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item795079563_sad... http://www.aukro.cz/item795079973_sad... alkoholičky, nechcete? vypadaj dobře, za dobrou cenu a za chvíli končí.. a někdo z vás je tu nedávno sháněl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
En .. : ) Kousek .. opravdu jen dva prstíčky.. na velké finále si budete muset počkat .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zjuuuuva! Ta barva dreva odpovida fotce? To je nadherny! Moc dekuju za zavdavek, uz ted se tesim na vysledek :)
Odpovědět
Profilova fotka
En .. děkuji moc .. x-) Jsem vyřízená .. Barva dřeva je jiná .. tohle je do černobíla.. ale taková by se mi moooc líbila.. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?