Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
to svetle hnedounky s puntikama, pokud tam budou spat obe pohlavi, pokud jen slecna, tak bilou s krajeckama na boku jak maj miminka v kocarku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To sedi :)) Krajecky mely byt puvodne, ale asi by to bylo uz moc mdle, takze padlo oko na ty puntiky :)
Odpovědět
jdeme spát? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neeee.. my jsme prave utuzili manzelstvi a ted se jde teprve sit! :-D
Odpovědět
vic informací, než jsem potřebovala vědět :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nezavid :-D Stejne furt nevim, jakou variantu zvolit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky tužit :-D Mě se líbí bílé a červené srdíčkové, bílé s puntíkem a červené kanafasové.. tak už víš které vybrat, že? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ta srdicka me taky napadla :) Ale uz vim! :-x
Odpovědět
jak tuzit co? nechapu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sex, brouku, sex :-D
Odpovědět
aha na ten nemam cas jaksi a ani chut :-N jsem nejaka frigidni :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Vysad HA a pak si povime :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsme též potužili :-D a jdu spát. snad se obla do zítra umoudří a nafotí krom svítilen i závěsy :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A dobry? :-D :-D Ja mam dosito 8-) Teda jenom polstarek, perinku a prosteradlo, jeste sbivaji na priste mantinely a kapsar :-D
Odpovědět
uka uka tady se to utužování nějak rozmohlo.. kurnik, není středa :-| :-D
Odpovědět
My chceme fotky, my chceme fotky :-D :-D :-D a zadny utuzovani po ranu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Neukazu, pac jsme dneska zas jely do hudebky a pak to vyfotim cele v postylce :)
Odpovědět
naznac barvy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bila :-D
Odpovědět
cela?
Odpovědět
Profilova fotka
S ruzickama :))
Odpovědět
x-) to se bude eme spat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko..
Odpovědět
bre ;-) nenapinej nas s fotkama
Odpovědět
Profilova fotka
Už stahuji fotky .. focené teď .. ale prádlo holt už není nežehlené .. už jsme se v tom rochnili .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máte to tam ..
Odpovědět
hezke x-)
Odpovědět
Profilova fotka
závěsy a polštářky x-) šikula...ale to jsme věděly. A odkud je objednaný ten nábytek, už to tu šlo =-) , nebo jsem to zaspala? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko, díky .. Maji, on není objednaný .. to je nábytek od babičky .. r.v. 1928 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe :-o a co jste s ním provedli nebo to je původní stav?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?