Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Maji to je původní stav .. jen rošty jsme vyhodili .. a nahradili novými .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mi líbí ještě víc než když jsem to nevěděla :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji .. jsem na ní pyšná .. já vím, každému se líbí něco jiného .. každý by se tam doplnil kokotinky podle svého vkusu .. ale tohle je má vize .. a jsem na ní pyšná .. i když tomu ještě něco málo chybí ..
Odpovědět
Profilova fotka
Maji .. a MOC DĚKUJI x-)
Odpovědět
haha ene ja uz rok HA neberu takze v tom to neni 8-) obli mas to am mooooc hezke x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sim, děkuji ..
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, chybi? Detska postylka? :-D Mne se moc libi i ta latka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
En, dej pokoj s postýlkou .. :-D Ta je v dětském pokojíku a nájemníka už má.. ta pidi je ve sklepě.. a tam zatím ještě zůstane :-D :-D :-D Myslela jsem spíš ještě pořádné rámečky, obrázky, kufr na skříň a něco pěkného na komodě.. vonné pytlíčky v šuplících, bílá ramínka s mašličkou .. a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky světlo .. ale na tom už se pracuje :D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa, vidim M :-D
Odpovědět
teda ty sííí, ono si myslelo, že se schová, že se dobře maskuje! Teď už si se mnou nebude chtít hrát na schovku 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No chvilku mi to trvalo, ale vzhledem k tomu, ze posledni dobou usilovne premyslim, kde vzit aspon jedno pismenko a nedat za nej petikilo, tak mi hned zacalo srotovat, kde jsi mohla vzit W, kdyz to neni A ani dream a pak uz to bylo jasny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
safraporte čertynatebe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uaaa, dostala jsem desnou chut na tofife! To jsem nemela ani nepamatuju :-N
Odpovědět
ja piju kaktusovy juice.. po něm nemáš chuť vůbec na nic 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz se naredi jako stava skoro do vody, tak se to da pit :-D
Odpovědět
no já to dostalal jako úplatek v práci, jinak bych si to v životě nekoupila.. mazec teda.. asi stáhnu celou krabicu, ať to nezvětrá a šlehnu sebou pod stůl se šuplíčkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co varis o vikendu? Mam tu hafo testovin, zadny brambory, cizrnu a cervenou cocku.. a ryze se taky najde. Ovsem nic k tomu :-D Mozna tak porek, toho tu mam dost :-D
Odpovědět
testoviny s porkem a smetanou si udělej ;-) já jedu zítra směr rodina, takže to vidím, že uvařím v Hypernově makovec a láskyplně si ho s manželem rozpůlíme na lavičce za pokladnama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Vidis, k makovci se odhodlavam uz dva tydny, o makovych buchtach ani nemluve.. musim vyhrabat recept. Jak delas ty testoviny? :)
Odpovědět
Sikovne recepty od Vitany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, aha, to nevim, jestli chci riskovat :-D Tak ja to nejak umatlam jako vzdy :)) V Poklicce rikali, ze je zdravejsi zahustovat ovesnymi vlockami, vetsi kejda uz to byt nemuze, tka to zkusim :-D
Odpovědět
aaaa tady se vari :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak neco prihod :)) Jakmile doma nic neni, umim varit jenom "humusy", ke zdrave strave se to neda prirovnat :))
Odpovědět
mam jednu super radu na prihozeni: jdi na nakup :-D :-D :-D to se pak vyvari jedna basen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Az po vyplate, ted mame tak na rohliky :-D Mam tu milion druhu vsemoznych mouk, ale co jsem zkousela, me moc neuchvatilo, tak nevim, co s tim..
Odpovědět
jo, to ja taky, spaldovou, celozrnou zitnou, psenicnou celozrnou, kukuricnou.........ja to vzdycky davam do chleba do pekarny...uz jsem ale dlouho nic moc nevytvarela :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ted nepecu v pekarne vubec - ted se to nevyplati, chleba koupis pod dvacku, rohlik pod kacku..
Odpovědět
tak ja si ji snad ani zas tak neporozovala kvuli usetreni...rada v ni delam testa a hodne jsem delala z tech celozrnejch mouk a takovej pizza chleba s olivama jen tak nekoupis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hod nejaky osvedceny recept :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?