Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Stojan na koláč s víkem http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
víme o něm ale díky :-D ;-)
Odpovědět
jof, to je super zatisi x-) hele a zas cumim co to pletes za krasu, to copaty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koci, kukni ke Gralinům na blog, tam se to dozvíš ;-)
Odpovědět
koukam kazdy den:-)dnes rano naposledy, tak jdu na to zas a znovu :-) Majo a jaky jste meli pred tim domecek,jak jsi psala? A to jste se museli kvuli necemu stehovat?
Odpovědět
koč, to bude polštář.. snad jednou.. ale to šedé je dílo kolegyňe z práce :-)
Odpovědět
no parada x-) ...ja takovy rana nemam :-N vstavam na poseldni chvili za tmy na vsechno mam cca 20 min a hura do fachy a snidam az tu..ale vikendovy snidacky mam rada moc..copany bych taky chtela umet, ale umim jen hladce obrace, na vsechno tesi jsem levota sama :-N
Odpovědět
děkuju holky :-) x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, ty mas ale stul, ja mluvila o kredenci :)
Odpovědět
Profilova fotka
Blog krasnej, to je takova parada, kdyz ma clovek ve vecech rad.. Kdyz jsem delala z domova, vstavala jsem pet minut pred tim, nez jsem musela zacit makat, dosla jsem si na zachod, zapla pocitac, udelala nejrychleji to nejnutnejsi a po hodine a vic jsem zacala resit snidani |-| Z ikea nastolce by sel vyuzit aspon poklop ne? Ty se prodavaji draz nez za 350 nebo se pletu?
Odpovědět
No ja na to rano doma fakt nemam cas, dojizdim a vstvam za 5min pul 6 a ve tri ctvrte vychazim, takze bych musela vstavat tak ve 4 a na to fakt nemam :-N |-|ale je to parada, zvlast kdyz cloveka rano nic netlaci. Me se ten ikeackej celkem libi i s nastolcem, poklop dobrej. Ene kdy maj dorazit prohlizeci? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V 16.45 nejdriv realitak, protoze ten byt jeste nevidel, potom pojede pro ne a v pet vsichni...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky obdivuju lidi, kteří se přinutí vstát dřív než musí. Kocul, měli jsme malý domek 3+1 s dvorkem, ale byl NÁŠ a měli jsme tam soukromí. Teď bydlíme s babičkou a strejdou, potřebovali pomoct, sice máme všechno zvlášť, ale to "pravé"soukromí jsme pozbyli :-(
Odpovědět
Maji a to jste ho museli prodat nebo jak? To verim, ze to neni lehky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, prodali jsme ho, s tím, že tenhle pak bude náš /ale raději bych ho oželela/, nebyl nikdo jiný kdo sem šel. No, je to někdy těžký :-x
Odpovědět
a to teda ted mate 2+1? Nebo jak velike?
Odpovědět
Profilova fotka
3+1 stačí a přesto je tu těsno...ne, že by dělali naschvály nebo něco podobného...dusí mě svou ochotou. :-x raději začni něco veselejšího
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj....řešíte bydlení? Ene...co byt? líbil?
Odpovědět
chapu, chapu, chapu....co dodat :-. Hele jinak teda strasne chvalim tvy dratkovani, jedes podle nejakyho postupu? Ta miska s koralkama x-) JInak budete vyrabe nejake vanocni darky? Hande made ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já letos na hand made asi nebudu mít čas...ale každý rok něco vyvedu...alespoň maličkost. nějaký tip??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, dneska se prijdou oni podivat na nas a pripadne zacneme dojednavat vymenu :) Ja letos taky tak maximalne jmenovky a zabaleni, kdovi jestli :)
Odpovědět
a co postylka a toaletka :-D +perinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ajooo! Ja te nemit, tak si ani nevzpomenu :-D Tak to uz je hotove :) Ale toho kluka uz asi nedosiju..
Odpovědět
Ti verim, ze dosijes :-D kdypak to ukazes..vyfot to, prosiiim, potrebuju se kouknout na neco krasnyho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vyfoceno mam, ale nemam to kde stahnout :) Nebo ze bych preci jenom zapla ten druhy pocitac?
Odpovědět
ano, ano, ano, ano, ano
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zadnou nadheru necekej :-N
Odpovědět
neke :-D
Odpovědět
hele en, tusim dobre, ze v albu Jeve na konovi je holcicka nam znama+kousek maminky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?