Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
jé...taky se těšim na fotečky! Tak držim palce Ene! ;-)
Odpovědět
Hele a Jeve bydli v baraku ci byte? a jaky to tam ma :-D jsem desne zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo...jsou to ony...holky!
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ja ty fotky nemuzu upravit, Anezka mi kouka na monitor :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koči, díky za pochvalu, to potěší, to už ani necítím ty dodraný ruce od drátku :-D snažím se o nějaký vánoční ozdoby, až jich bude víc tak je nafotím. aněžka je prostě a jasně krásné fofogenické dítě x-) , jen se divím jeve, že ji nechala hrát si s jejíma pokladama :-D jinak, ene, jak jde odstav?
Odpovědět
Profilova fotka
No ja se taky divila, chovala se statecne :-D Ja trnula mozna vic nez ona, i kdyz nektere z pokladu si take radeji uklidila do vyssich sfer :-D Odstav jde.. Nekojila jsem pres tyden. Sice se porad pta a snazi se vyjednavat, ze ja dam mliko a ona pujde spat :-D ale jinak dobry. Uz si zvykla, ze si lehneme, reknu pohadku a pak se spi. Uz se vejdeme s uspavanim mozna i do deseti minut :) Jinak na tchibu jsou ted drevene hracky. Uplne mastnacky, nadherny, ja bych chtela snad vsechno :-D Jeste ze to Anezka nevidi a nema z toho rozum :-N
Odpovědět
A jak u te jeve, musi to tam mit krasny co?
Odpovědět
Profilova fotka
maja.....fakt seš profík.....ty košíky jsou famózní! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To vis ze jo :))
Odpovědět
kapku bys to mohla rozvest ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Proste takove, jak to dokaze zaridit clovek s obrovskym vkusem a citem za mizive penize :)
Odpovědět
Zvlaste to posledni je na tom krasne...a bydli ted v domecku? Ja si ted lamu hlavu, az bych jednou zarizovala, ze za to nebudu moct utratit asi to co jsem si predstavovala...Hodne recy veci a tak?.... Hele docela jsem obdivovala(co jsem teda z kousku fota mohla)tu podlahu, je to drevo co? Ja jsem desne zvedavej tvor, no :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, je to radovka. Podlaha drevena mozaika (takove ty hranolky cca 3*3*25 cm? odhadem, lepene na sobe), kuchyn bila hladka, tusim lesk. Zbytek ty recy veci :) Gauc po babicce, stara kresilka s prehozy, uzasna skrinka z tech fotek ze smetaku :)) (z technickych sluzeb), venku komercni drevene posezeni, ale treba kvetinace zase stare hrnce, krasny :) Na zahradce vysazene brizky, zadny vres... :-D Co kdyz tu ted vynasim obchodni tajemstvi? :-D Tchyne si odvedla malou, jdu gruntovat, mam toho nad hlavu, jeste realitak zavolal, ze prijdou driv :-S
Odpovědět
jeee, ja mam vres rada :-D.....nesnasim tuje :-D Ta skrinka nadherna je ze smetaku, panebozeeee :-S. Hmm, kdo umi ten umi, no...Snad by se Jeve nezlobila, skoda ze nehodi nejaky fotky, pro inspiro ;-) Tak drzim palce sec me sily staci, aby to klaplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky držím palec, umíte si představit když to enči vyjde, jak pak bude plná nápadů a hořečně bude zařizovat, a my tu budeme s ní, jupííí :-D :-D díky, Šári;-)
Odpovědět
jupiii, jse, rada ze bude prede mnou :-D at mam pak inspiraci nekdy pro sebe...A vubec kdo jeste bude zarizovat sup, sup :-D A nejlip za ty maly prachy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuchyne komplet. Stiham? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, byla ses juknout v tom krámku v Dejvicích? V tom interierdelarte? Jo líbí se mi ten/ta? kredenc v tom odkazu. Fakt žůžo...
Odpovědět
Profilova fotka
mony...ještě jsem to nezvládla...každý den se vracím kolem osmé domu, nebo hraju....takže mazec....snad příští týden! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uf, tak prvni cast za nami :) "Ja myslim, ze se jim tady bude libit, byt je peknej" 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Toz i druha :-D Fakt fofr... Mrkli a sli, pry je "necha vycukat" do patku a pak se s nimi sejde. Osobne si myslim, ze to na ne bude drahe. Sice se jedna o cca 15 tis. ale s nima dolu jit nechceme. To uz bychom mohli koupit rovnou ten v sestem patre, kde se manzovi libil vetsi vyhled.. Maji puvodni stav, my mame komplet zrekonstruovano, nemuze ten rozdil doplatku byt stejny jako kdybychom sli do rekonstruovaneho, ze aano... Tak se uvidi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Byt mé sestry .. akorát děsné fotky .. http://www.sreality.cz/byty/prodej/4+...
Odpovědět
Profilova fotka
a je to 4+1 a 1+1 spojené dohromady :) a chybí tam hodně fotek .. bydlí ode mě 4 baráky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten je luxusni! A v cem je problem?
Odpovědět
Profilova fotka
En, no nic.. to jen pro představu .. že třeba takový byt za tokové peníze.. a nic .. je téměř neprodejný .. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No ty velke byty jsou vzdycky problem. Ale na predchozi strance nebo kde se te nekdo ptal, jak vypada stehovani u vas nebo jaka je u vas vubec ted situace.
Odpovědět
tady to spí.. a já mam oči jak puk.. byla jsem ve skladě bellarose :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tyyjo a co, povidej! co sis odnesla? :-D Ja jdu prave uspavat :-S Ale jeste prijdu! 8-)
Odpovědět
no krása.. skoro všechno v krabicích, ale to bych nebyla já, abych nešmejdila :-D odnesla jsem si podle plánu jen tácek ve tvaru srdíčka, bílý a 4 malé plechové ozdůbky asi na věnec vánoční x-) jinak doporučuju ty malý patinovaný srdíčka, fakt kvalita, těžký, krásný, roztomilý,.. ach ach.. a aktuální info.. kolekce gg v prosinci a nebo až v únoru.. dělaj všechno v limitovaných seriich :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Uka jaky srdicka, at se nespletu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?