Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Co se stalo? =-) Uz jenom chvili a aspon mladas odpadne, ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ono se ani nestalo nic zásadního .. tohle je "starší" záležitost ... Ale taková, která mě užírá hlavně vnitřně.. no a dnes to prostě všechno vyvrcholilo .. a já jsem prostě vytočená, zklamaná, .. prostě nasr... až na půdu .. 8-( A nevím, jak z toho ven.. a tak syčím jako papiňák. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
:-( To me mrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
En, děkuji Jani..
Odpovědět
Eliško, posílám pusniku na čelíčko..
Odpovědět
Profilova fotka
Jak z toho ven, bych vedela, ale to nikdy neni nic prijemneho |-| Projizdim zhruba weby s korkem a jsem cim dal nadsenejsi :) To je vam od te podlahy takove teploucko.. teda nechodila jsem po ni, ale dala jsem si na ni ruku a do dvou sekund krasne teplicko. Zkusila jsem to na linu a ani po peti sekundach zmena :-N
Odpovědět
http://bydleni.idnes.cz/laminat-nebo-...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuju :)
Odpovědět
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nejake "nase" koupelny by nebyly? :-D Aneb jak napasovat do panelaku chaluparskou koupelnu, aby to nebylo lago od Rako? :-N
Odpovědět
se mi libi ta co ma ikarkulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ta je super. Ale mozaika neprojde pres manzu :-( Vsechno co je mensi jak 10*20 je fuj... (ale uz jsem to snizila, vidis, jo? :-D )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-*
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi moje spasa, asi jsem nasla, co jsem hledala x-) A manza pookrava :-D (pssst, at ho nevyplasim |-| )
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ta jofi, tě má ale ráda, toliko odkazů, mi se líbí třeba i větší formát bílých obkladů, to pak můžeš mít jakékoli doplňky, ségra má deset let bílé nejlevnější dlaždičky se zelenkavou listelou, a pořád je nadčasová..neokouká se. Kominace dlaždic a té omítky co má šárka, by se mi taky lúbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Na bilou se manza netvari...
Odpovědět
já nedala ty co se mi nějak líbí, já dala podle požadavku ve stylu podle názvu tématu :-D ene, která to je?
Odpovědět
Profilova fotka
Prihod jeste ty, ktere se ti libi :-D
Odpovědět
uka která to je, přiznej se 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No priznavam tu bilou :-D Ty ruzne velke formaty, jenom nevim, jak by to vypadalo v tak malem prostoru.
Odpovědět
a jof si objednala z jednoho anglickeho eshopu dokonalou a dokonale drahou utěrku a je zvědavá, jestli jí dojde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jenom uterku? :-D
Odpovědět
jo, ale je boží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To si nedovedu predstavit, co by me primelo si objednat uterku v cizine, jak by musela vypadat :-D To jsem zvedava :)))
Odpovědět
no ona se prodává i u nás v jednom obchůdečku, ale takhle ji mám levněj a plánuju tam větší nákup, tak je to taková zkouška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, o odkaz se nepodelis? :)
Odpovědět
až uvidím výsledek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uff .. okna umytá, prádlo vyprané, kytky zalité, ostříkáné .. vysáto.. umyté dveře .. na depku to pomáhá... |-| A příjemné těšení .. x-)
Odpovědět
ahojte holky, jak se mate celou dobu? jsem si Vas tu docetla...Elisko nebud zla |-| Jsem behala po horach tak nebyl cas na net :-N ted jsem sama doma a uzivam si pohody pak musim varit :-S jof ty fotky na blogu nadherny x-) takze ti mas poslat adresu jo??? ene nasi delali koupelku letos bilou s cervenym jako je moderni ale ty kachlicky jsou nadherne takove bych taky brala, doma mame malou koupelku kdysi tam byla vana ted jen sprchac po cele delce...asi byste ji musely videt neb mnou popsana nevypada tak uzasne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?