Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Sim.. zlá..? =-)
Odpovědět
byla jsi na nekoho zla nebo nastvana ci co ja vim co??? :-o
Odpovědět
simi, dekuju za chvalu x-) Eliska neni zla, jini jsou zli a ona je smutna :-( |-| já dnes delala uplny prd, jen jsem byla na nákupech a neco Elisce koupila at ma lepsi naladu.. :-)
Odpovědět
aha ja myslela ze nekdo neco eli udelal a ted je ona zla na toho dotycneho... ja zase vcera utracela koupila jsem si plavky od Calvina a boxerky klukum...par tisicovek je fuc... |-| musim varit a nechce se mi a vubec se mi nic nechce delat pocasi na prd takove smutne churave...
Odpovědět
ja chci taky plavky calvinovsky! uka jaky mas ty
Odpovědět
jofi, fotky parada paradicka... x-)
Odpovědět
jani a jaky byli obklady jednobarevny? Meli?
Odpovědět
Profilova fotka
Koc, nemeli nebo jsem je nenasla. Zitra se tam stavim, uz tam snad bude i ten kamarad.
Odpovědět
jo oni ji asi normalne nemaj vystavenou, musis si rict ze to je objektovka...jsem zvedava jaky jsou ty barvy =-)
Odpovědět
hmm jof zkusim je najit ale mati je ma taky a tak se mi libily ze jsem si je vcera objednala x-) ale jsou mastnacke teda...fuj :-S
Odpovědět
tady ty mam CK animal http://www.johnlewis.com/25227/Style....
Odpovědět
Profilova fotka
Těším, těším, těšííííím.. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
co se tesis???hä?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak tady se jede v plavkách! :-D My dnes byli nachalupě, tesař tam byl složit už nějaký trámy....a taky jsme koupili cirkulárku a řezali dřevo....tak moc se tešim na léto, kdy už se to bude moct začít vše budovat....tak ráda bych dekorovala...a zatím mi nezbývá než bourat a stavět......
Odpovědět
hihi no jede se v plavkach akorat tu nemam nikdy leto tam kde bydlim a na bazen ted tez nechodim neb se nechco nachladit a neriskuju abych dostala praseci chripku ono u nas je plno nemocnych tak se vyhybam verejnym mistum a navic je tu plno cizincu kteri prijizdeji z ciny vietnamu pakistan indie afrika lat.amerika proste skoro z celeho sveta...
Odpovědět
Profilova fotka
...ty máš tedy smutný život a plavky do vany jsou fakt trapný...chápu... :-D
Odpovědět
smutny zivot nemam tolik co jsem se za dva roky naucila v nemecku jsem se nenaucila za celou dobu v cesku, ja si nestezuju me se tu libi mam plno znamych po celem svete kamosi mi vozi speciality z jejich domoviny x-) domluvim se 4 jazyky proste bajo me se tu libi az na tu dlouho zimu :-S praseci chripka v cesku tak rozsirena jak tady neni.trochu se bojim no... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nevim, jakou chci koupelnu! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ene :-D
Odpovědět
co nejaka ta bila kava? ci kapucino(a nemulivm o piti :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
a co takhle kompromis, manžel vybere rozměr a ty barvu :-N to asi neprojde, co?
Odpovědět
:-D Dobry majo, good idea :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych byla rychle hotová :-D ale každý to má holt jinak :-p Pádím do knihovny, jinak budu zase platit pokutu, za pozdní vrácení :-N pa večer, pár zajímavých odkazů bych uvítala =-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se to rozvaluje .. ach ten Ektorp :-D :-p x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno kočky.. ts ts ts.. tak než já se sem vždycky naloguju.. to bude trvat :-D
Odpovědět
to se to válí na Ektorpu.. a kde jsou ostatní? Válí se ještě v říši snové? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim se tu pramalo orientuju...
Odpovědět
Profilova fotka
En, zdaleka nejsi jediná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se sem dostanu jinak nez pres vyhledavac??
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak, Zarizujeme a seradit temata podle nejnovejsich prispevku, ne diskuzi... A na uvodu se to zobrazuje podle ceho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?