Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
http://www.interiery-podlahy.cz/podla... http://www.podlahar.cz/korek/korkove-... http://plovouci-podlahy.org/plovouci-... - Arteo Grey ;-)
Odpovědět
http://domy.rcreal.cz/12994/ x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, arteo grey nadherny, ale vis cenu? Takovou si ja proste dovolit nemuzu :-(
Odpovědět
kde jste :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Cely den jsem se odtud nehnula, kde jste vy? :)) Ja cmaram kuchyni...
Odpovědět
cmarikujes v ikea home planner? :-D stat?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj :)
Odpovědět
já jsem tu, ale nějak to tu zamrzá.. tak mi aspon povezte, jaky budete mit adventni venec =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemam kam dat adventni venec :( A na nej jsem nikdy nehrala, i kdyz ted s Anezku jsem uz chtela, i vymysleny jsem ho mela.. Stvou me, stvou :( Smlouvu neposlali, neozvali se, nemame vikend na procteni, behem tohodle tydne se to urcite vyridit nestihne a stehovat se budeme az v prosinci :-(
Odpovědět
ahojte holky :) jak se mate? nad adventnim jsem uz taky farala a libi se mi ten co vytvorila ene chtela bych ale nejaky bilo zlaty pt takovy bude i stromecek... jste tu vubec??? jinak jof ta stranka kde jsi si koupila tu uterku? to jsi jeste nehodila do eteru???
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu furt.. ovsem bez vysledku 8-(
Odpovědět
jak bez vysledku? jinak my mame korak doma v jednom pokoji hned v tom vstupnim zbytek mame drevene parkety. Jinak v Nemecku lidi moc korek nemaji bud maji plovoucky nebo kachlicky ono tady se hodne po byte chodi v botech...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Porad se nemuzu dobrat te spravne podlahy..
Odpovědět
to je blbe vim ze podlaha je nejdulezitejsi no, me se hodne libi drevene tmave parkety max palubky no. Zalezi jak dlouho tam budete chtit bydlet a podle toho investovat ja bych radeji vrazila vic penez do podlah pak kuchyn pak kvalitni spotrebice neb ja musim byt obklopena super technikou |-| no a pak casem bych resila sedacku a takove veci...
Odpovědět
Profilova fotka
Za muj kratky zivot jsem nepochytila, jaky je rozdil mezi kvalitnim spotrebicem a nekvalitnim, takze ty mi jsou uprimne fuk :) S ostatnim naprosto souhlasim. Uz ted je ale jasne, ze podlaha u nas musi byt kompromis. :-(
Odpovědět
ja si hodne potrpim na funkcnostech daneho spotrebice proste v tomhle jsem jako chlap nevim cim to je :-N kompromis co se tyka penez nebo co se tyka barvy vzoru???
Odpovědět
Profilova fotka
No to jeste nevim, ze jo :-N ale zadna podlaha nesplnuje vsechno, co chci, takze to kompromis bude vzdycky..
Odpovědět
me spotrebice taky nejak neberou...si myslim, ze to je o umeni uvarit a ne jestli ma trouba tisice vymozenosti a stoji pak 40 litru...nevim no, prijde me to zbytecny...ocekavam od nich ze budou varit, pect, mejt a prat a jakz takz vypadat a vic nepotrebuju :-D En a co ten korek posledni obr.v albu vypada jak prkna...drahej?
Odpovědět
jo a venec uz taky mam, jen potrebuju jeste kapku dotvorit..Je z casti z sedy plsti a z casti z vinovy taftovy stuhy, ale jeste ho musim prizdobit
Odpovědět
Profilova fotka
To je korkova podlaha s vrstvou dreva, cca 1300 Kc/m...
Odpovědět
:-S a do kolika chces jit max cca kc/m?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi +- 800 Kc..
Odpovědět
jsem se byla naobedvat, to me prave technika bere proste nastavim strcim do trouby ono mi to upece vypere ja prijdu a hotovo pak musi byt trouba samocistici ze tri stran atd atd. technika to je moje :-D ted jsme jeste cvicili kroky do tanecnich docela sranda to je :-D to vyberes na svetle jednobarevne nic nezkazis =-)
Odpovědět
no prave, nastavim strcim a ono upece a vypere atd...to nepotrebuju zadny vymozenosti k tomu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo si da bublaninu? :))
Odpovědět
me je to jedno ja akorat doufam ze az dostuduju tak si najdu dobre placenou praci tecka :) bublaninu a s jakym ovocem???
Odpovědět
Profilova fotka
S tresnema. Likviduju mrazak :-D
Odpovědět
hmm ja se ted nadlabla tvarohovy dort s makem mnam x-)
Odpovědět
tecka, carka secteno a podtrezeno :-D bublacku si dam :-D (z vytuneny truby :-D ???)dej varit H2O na kavu ;-)
Odpovědět
dyt psala ene ze si nepotrpi na tunning no ne??? Jj dej varit Evian na kavu :) mnam takovy evian bych si dala tahle vodicka u me jede x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?