Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste mam v mrazaku boruvky, asi budou v tydnu knedliky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vytunenou troubu mame - obycejny sporak osazeny do linky jako vestaveny :-D :-D
Odpovědět
paraaada x-) na knedliky se taky teleportuju, jo?
Odpovědět
me staci z vodovodu...mas spaldovku?
Odpovědět
mnam knedliky jsem nejedla aspon dva roky ty bych si dala mnam x-) evian si obcas kupuju do skoly ma fajnou lahvicku :-p kterou pak vracim neb je zalohovana no ale za to si kupuju novou atd:)
Odpovědět
Profilova fotka
Mame filtr na vodu, ale spaldovku ne :) Manza jede v arabice nebo pak zrnkove v bio kvalite :))
Odpovědět
filtr britta??? jaky je? u nas tece do vodovodu voda z hor takze je hodne kvalitni a kafe nemusim akorat si davam jak jsem u nasich a mati ma na kafe masinu z te je kavicka eno nuno, na kafe to chce mit fakt silnou dobrou masinu zase ta technika 8-)
Odpovědět
en a jak jsi vcera naplanova tu stat? vlozis do alba?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, mame britu, ujde :) Zkusim vlozit, co jsem si vcera ulozila..
Odpovědět
dobry...ta druha varianta je lepcejsi..nabudes mit ani jednu prosklenou na porculan? :-)
Odpovědět
dobry no a chces jiste ikeu???
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, chci ikeu, tim si sem naprosto jista :)) Prosklenou asi ne, moc se mi nelibi. Porculan by mel byt jinde.
Odpovědět
Článek se načítá
me se libi prosklena od Lidingo, ma hezci mrizky :-) porculan bude ve vitrine v obyvaku? Uvazovala jsi i o nejake jine z Ikea, nez je stat?
Odpovědět
a me se vubec nelibi Ikea :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je tvuj problem :) Jeste samozrejme ten masiv v antik nateru, ale radsi pujdu do bile.
Odpovědět
souhlas, bila je bila, neokouka se...i kdyz ta v masivu je taky pekna. a jak jsi uvazovala jen hladka bila?
Odpovědět
Profilova fotka
Hladka bila je nadcasova moderna a na tu nejak nemam koule :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D krecccccc
Odpovědět
miluju Evian x-) a chci hladkou bilou linku :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vubec netusim, co ten evian ma byt :-N Hladka bila me u tebe vubec neprekvapuje :)) jake by si k ni dala uchytky? Si to vubec neumim predstavit.
Odpovědět
hmm ja proste nejsem tak bohata abych si dovolila Ikeu jestli to teda chapes ;-) navic prijit do bytu a videt vsude ikea ikea ikea stejne kousky stejne smejdy to je proste zu kotzen!!! hod ten odkaz na tu uterku
Odpovědět
evian je mineralni voda ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Chapu, co tim chces rict, ale nechapu :-D Znam tvuj odpor k ikea vecem, nicmene par let uz ikea kuchyn mam a jsem z ni nadsena a rozhodne nemam potrebu zkouset 2x drazsi varianty na miru, ktere se mi navic nelibi.
Odpovědět
jako ze to jsou vsechno smejdy jsou dost silny reci ne? chapu ze sem tam urcite smejdy koupit daj, ale zrovna tak i veci dobry...a navic je to kazdyho vec.. No kafe z Evian, to asi neee... :-D
Odpovědět
jojo, nejlepcejsi mineralka na svete odkaz je na blogu ene, nebudu mit uchytky, budu mit takovy to zmacknes neviditelne a otevre se .. asi vis, co myslim.. chci mit takove ty koniny jako tiche pojezdy a vsecko, no k tomu aj tohle.. a asi chci jen spodni skrinky a nahore mozna jen par polic, pocitam s tim, ze budu mit v dome komoru na kramy typu vanockova forma a patnacta sada taliru ;-)
Odpovědět
http://www.progressreality.cz/bp/bp00... mozna neco takovyho.. teda ty svisle skrinky vedle digestore urcite ne a uchytky takove taky ne, ale jadro je dobry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to zni super :) Do konecne stanice to urcite stoji za investici.
Odpovědět
to je hezky...ta masiv deska je k tomu perfekt...hlavne veeeliky stul je zapotrebi :-)
Odpovědět
jof, to bude komora jak bejk co :-D na 15.sadicku cehokoli atd.
Odpovědět
komora bude, děcák bude mít děcko na chodbě :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?