Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
..to říkám, paní Tajnůstkářka :-p Jo, ene, dneska v KIK jsem viděla krásné balící papíry od 19,- nejvíc se mi líbil černý se stříbrnýma skautkýma liliema, kdyby mě nepřipadl tak smutný tak ho beru, jelikož jsem byla s malou tak jsem to celé neprošmějdila :-| ..ale já se vrátím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, myslis tyhle? http://2.bp.blogspot.com/_0Je9sL6S95c... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skoro, byli tam lilie a míň těch lístků, kruciš, ale když je tak vidím :-N :-D rozhodně si to tam přijdu ještě prohrabat...bez prcka =-)
Odpovědět
no moc se netěšte, tak já hodím zatím foto před jak jsem tokoupila ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no, ty fole, ty budu jak z katalogu!! ;-)
Odpovědět
no ani nééé :D jen jsem je přetřela na bílo, zatím patina žádná.. jen nevím co s nima, tak si můžete vymyslet, na co je mám použít a já je tak zítra vyfotím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se tesim na vysledek, pocitam, ze je nepozname :) Zitra mame nabito.. rano podepsat smlouvu, od deviti hudebka, pak zpatky sem na ocni, dite udat k prarodicum a huraaa do Prahy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
chi, a večer, budeš mít v profilu "o několik desítek tisíc lehčí" :-D
Odpovědět
jsou uplne stejny, jen bily, prisaham! Eliska uz se na ne byla kouknout, je mi svedkem! :-N a ja mam taky krasny status v proflu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chtela jsem napsat ze nee, ze to nemuzem, ale vlastne jo, budeme muset vycalovat ty prachy za byt uz |-| Utracet v Praze nemuzu, jenom par darku dokoupit.. uz nebudou na ucte rezervy, takze se musim krotit a nechat nakupy az na pristi a prespristi mesic |-|
Odpovědět
Profilova fotka
vydrž, Prťka, vydrž :-D
Odpovědět
a ty Májo ihned vyfoť květináčeeeeeeeeeeeeee !! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobře, ale nechám je tam jen do rána!
Odpovědět
Profilova fotka
Tadydadydady daaa.. me jebne..
Odpovědět
parada! jsou jiné, ale lví :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jofi, uznávám, tvoje jsou hezčí, máš tu hlavu i z druhé strany? ene, co se děje?
Odpovědět
jojo, z obou.. ty ne? =-) ( oboje jsou hezké ! ) ene hrabe, žádná změna :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, zadna zmena :-D Proc uz vlastne nespim, dobrou noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo mám, řekni na kolik tě jeden vyšel? Aby mě zas tolik nesralo, že je máš o pěknější :-D
Odpovědět
no ani moc né, tebe draho??
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item832501645_det...
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item830131628_sta...
Odpovědět
ty jo, jof, stoly jsou doost dobry a kdyz si je predstavim v bile.hmmm x-) majo, kvetniky parada.
Odpovědět
Profilova fotka
jofi, já už jsem psala kolik mě stály, já nejsem tajnosnubná :-p Tak jsem v týdnu vymyslela super dárek pro Juru, a on dnes zjistil co to je ]-( Náhodou když chtěl něco dát do vyhledávače, tak mu to bylo hned jasný. Ach jo, musím vymyslet jiné překvapení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo .. něktěří mě dokážou nas*** |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Obli, co se děje? Kde ses tak dlouho toulala?
Odpovědět
Profilova fotka
Májenko, ale to nic .. prkotiny.. Ale celkově jsem nějaká na ránu .. Nálada asi jako tříska v zadku .. 8-( No .. nebudu tu depkařit .. Co kutíte nového? Já se dnes opravdu budu snažit dokopat k tvorbě pár věcí.. Také bych měla vymyslet co s rámečky.. které tu mám.. a pak taky, co do nich :) No a taky musím pochválit krásné květináče Majence.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za pochvalu, na Karličku nemají, ale co už, dnes jsem zjistila, že jsou to původně misky na polévku :-D Večer přijede švagrová a konečně mi přiveze zarámované ty herbář.listy a Němého Bobše, tak jsem zvědavá =-) Snažím se trochu poklízet, ale bolí mě žaludek, tak mám pauzu a piju teplé mléko s medem, prý to pomáhá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Také poklízím .. a musím ještě nakopat mladýho do postele.. vařit polévku, udělat štrůdl a vyžehlit.. :-x Zítra bychom měly péct se ségrama a mamkou perníčky.. tak jsem zvědavá .. :-) Mám z letošních Vánoc trochu stihomam.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně na bolavý žaludek pomáhá vychlazená cola po douškách ..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?