Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co se tak tváříš? ty teprve vstáváš?! Zaspalas do hudebky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ale zacala jsem balit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj tebe to pak přinutí :-p čas je totiž neúprosný :-D Eninko, kdy budeš vědět, jestli ten balík přišel v pořádku, já pořád trnu, ty ho furt nemáš a já si od tebe objednala další práci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem dokončila dílo pro mou 16ti letou neteř .. :-D Jako bonus k Vánocám... Ufff .. já jsem dobráááá : )))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ted vubec nestiham :( Zitra uz tam budeme bydlet, tak si to preberu. Snad.
Odpovědět
Profilova fotka
:))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi to smazali .. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to videla, pak popis reakci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No.. sama jsem zvědavá .. :-N Dodávám, že druhá strana je růžová se smet. puntíkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:)) Se tu naobedvam, jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prisla jsem poveceret a tady furt ticho :-D Dobra, vylozim si to vase peceni a vanocni uklidy jako souciteni, abych mohla makat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ticho po pesine :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale furt mam hlad.. myslite, ze bude manzovi vadit, kdyz sezeru i jeho cast? :-N
Odpovědět
nebude, jen se do toho dej...co mas dobryho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se uspesne prezrala a jdu pokracovat :)) Tchyne delala nejaky aspik ;-)
Odpovědět
hodne zdaru a sily..my zitra razime na vanocni nakupy...UZ na ty darky
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, budu to potrebovat.. manza se jeste nevratil z prace, tahnu to cely sama :-(
Odpovědět
a ja papkam popkec :-p
Odpovědět
teda vy jste máčky, pátek večer a tady všechno spí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ostatne jako vzdy, ne? :) Krabice dosly, tasky dosly, toz pro tentokrat haji a rano zas. Myslete na me a mejte se. Pocitace se budou balit asi uz dopoledne a nevim, jestli bude sila vecer vybalovat. Nezlobte tu a hezky fotte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, miluju tvou poslední fotku. Fakt úžasný! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vytuhla jsem s malou a probudily jsme se až teď, táta nám ještě chrupčí....na to že neumím přes den usnout , jsem si skvěle odpočala :-) deset, dvacet, morčák v misce :-D, je fakt perfektní, jofiel musí i to zvíře mít fotogenické, to snad není možný :-D Kdo vím jak nám enouši pokračují ve stěhování?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady to prachsproste chrape! :-D
Odpovědět
já nechrápu, já makááám a kocovinuju ( včera firemní vánoční večírek ) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíš proč jsem měla zakodováno, že jsi abstinent? :-D Ene, jak proběhlo stěhování?
Odpovědět
Profilova fotka
Čus kóči .. Já měla celkem akční víkend .. :-) A dneska, kdy kluci odjeli nakoupit, dostala jsem nerva a zlikvidovala mega krááávu kytku v obýváku .. okudlila jsem jí a je na chodbě.. Fakt už mě sr... No .. taky jsem si udělala pár restů.. vyžehlila hromady prádla.. pouklízela bordel, co mě štval.. V pá jsem nakoukla Ježíškovi do kapes a jsem připočůraná .. a příští víkedn pojedeme do Phy.. má někdo taky cestu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majusko, ten balicek je genialni!!! Zapomen na jakykoliv jiny revanz, mas predplaceno, tve prace si cenim na dva moje obrazky x-) Je to vsechno nadherny, mohla by ses tim zivit x-) x-) Eli, do Prahy nejspis razime, jestli jo tak v patek.. Stehovani byl blazinec, ale myslim, ze jsme to zvladli na to, jak manza nemel kdy balit.. veci z polic od pocitacu si tridil v byte jeste dneska vpoledne :)) Nad plan mam i sanky a dve nadherny stary skrine :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ene a jak dorazila ta lahvinka...je celá? =-) A neříkej mi, že se budeme zase dohadovat!!!! Víš jak jsme se domluvily... kam bude směřovat složenka!!! :-. A kdes došla k sáňkám a skříním?! :-o Tak tam někde stály v koutku a nikdo se k nim nehlásil, či co?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je cela. Manza - milovnik vina - si zaslintal, ze je mooc dobra :-) Fakt neblbni, tolik ti to muselo dat prace apod., nemuzu nic jinyho prijmout! Sama bych mela problem s tim, cim vsim ti to vyvazit! A hlavne jsem se k tomu jeste nedostala. Tak nedelej krky, jo :) Sanky nam visely na plote uz asi par let, letos snih jeste nebyl, takze jsem usoudila, ze jsou nase :-D (po predchozich majitelich). Jedna skrin byla taky po nich a dalsi popisu ´priste, uz musim. Rodice vstavaji desne brzy do prace, mam svuj pocitac u nich dole a vecerku mame v deset :-x Brou noc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?