Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
]-( Manza jeste nebyl schopny zapojit tiskarnu. Furt mam ale predstavu, ze to behem zitra stihnu, kdyz to z te mrnave fotky pujde |-|
Odpovědět
Profilova fotka
vem si lupu :-D , ale v pohodě když tak to dostane později, nebo k narozkám v lednu. tak tě tu asi nechám, jdeme zítra naposledy v tomto roce na plavání, tak ať nevypadám jak mátoha 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neutopte se :) Brou
Odpovědět
brou ;-)
Odpovědět
Tedá u Máji už se to vánoční! :-) Kurnik, asi bych taky měla něco fotnout, jsem nějak pozadu.. ! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
plavat jdeme za hodinku, teď piju kafíčko a jím vánočku s rybízovou marmeládou, která má být na linecké :-N pak přijedeme až večer, takže mi prosím mezitím nafoťte vaši vánoční náladu ;-) , mě se to moc nepodařilo, já neumím aranžovat, počítám s tím, že stromek asi nenafotím, protože tento rok chci trochu jiný styl, a nevím jak se s tím poperu :-S
Odpovědět
já teď finálně dávala dohromady vánoční ozdoby na stromek a taky se s tím asi neprobabrám :-N chtěla jsem bílo stříbrný plus přirodně ale asi se mi tam připlete červená, když už tu doma není celý rok a je to vánoční barva =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám podobné ..sklo, korálky, červená a příroda...to mi není jasné co z toho vyleze =-) Už ale letím papa a foťe :-)
Odpovědět
já už mám vyfocíííno, tak koho by to náhodou zajímalo, víte kde hledat :-D
Odpovědět
jof ten venec je uzo zuzo, ro jsi delala? je fakt paradni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. Tak jsme včera byli v Praze. Hororová cesta, silnice hrozně namrzlá .. cestou tam.. nám dvakrát ujel zadek auta.. |-| V IKEA lidí jak nas.. ale neřekla nych, že to byla taková katastrofa.. čekala jsem jich teda mnohem více. V Metropoli lidí hromada.. Pak jsme jeli na Náměstí Republiky, kolem Kotvy, Palladia.. do Dlouhé ulice :-D :-D :-D Venku neuvěřitelná zima.. strašná, ale fakt strašná. Oba dva jsme byli zmrzlí na kost .. a nohy nám sotva cipitaly po namrzlém chodníku. Cíl cesty .. celkem zklamání .. tedy.. resp. Apropos měl krásné věci .. ale šííííleně malinký krámek. A jeho druhá polovina byla kýčová .. :( Koutek GG teda překrásný .. ale jinak fakt zklamání. Měli teda všechen porelán s korunkou, celkem pěknej bílej porcelán a moc hezký svícny.. pak mě tam hrozně zaujal jeden pléd .. kdyby nestál tedy 3200.. No a jinak teda fakt nic moc. Pak jsme zase cipitali kousek dál do Ma Maison.. a tam teda úúúplná katastrofa .. tedy prostorově.. to oproti tomu Apropos hala. Dvě pidi místnůstky, kde se člověk sotva otočil a musel si dávat sakra velkej pozor, aby něco neporazil.. ale tooooolik krásy... nábytek.. svícny, porcelán, ozdoby... úžasnej poklop, nástolec, aromka, .. no zkrátka tam to byla pohádka... Zpět po cestě, jsme si koupili ve stánku pečené kaštany.. a jeli jsme dom. Za tmy, namrzlé jako prase..Takže jsme cestu z Prahy místo obvyklé skoro hodiny (máme to 100 km) jeli asi 2.20.. :-) Přesto spokojenost .. A jdu se trápit se stínidlem :)
Odpovědět
kocul, jj, vlastni vyroba, je to vidět :-p :-D Eliško, koupila jsi si něco v Apropos nebo MM?
Odpovědět
Článek se načítá
jofi a jak jsi ho delala, me se strasne libi x-) Elisko, teda to jste si teda udelali vylet...vanocni album hezky, moc...a ty uz nemas blog :-(
Odpovědět
nastrihas si male ctverecky a vpichnes je do polystyrenu nuzkama :-D
Odpovědět
a to drzi, nevypadava to z toho?
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou ale hezka kridla, kdo by to byl rek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nakone jsem si koupila jen mýdla v Ma Maison.. v Aproposu nic.. krom toho plédu mě to tam nijak nevyhecovalo.. a GG přinese Ježíšek.. Měli tam třeba ten budík.. v reálu je děsně malinkej .. :( Ondra ho chtěl vzít, ale mě celkem zklamal. No a v Ma Maison mě uchvátil nábytek.. a pak ty blbinky okolo.. strašně se mi líbil nástolec a poklop, chtěla jsem ho koupit... ale měli poslední, navíc vystavený a paní říkala.. že je již zarezervovaný ..Tak jsem zklamaně odkráčela.. :( Ale slíbila mi, že mi zavolá :)
Odpovědět
nevypadava, kdyz zapichnes hloubej ;-) od Enouška mám křídla na židli, od Elouška jsem využila na věnec :-D
Odpovědět
jof a nehodis me sem navod z mmb, jak pises na blogu :-D ja jsem nekdy natvrdla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou fakt hezky kridylka, prijdou mi hezci nez ty ode me :) Jdeme mordovat tapety do bytu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, děkuji .. tak horé to zase nebude .. jsem pižlal.. Poslední adventní neděle u nás .. v albu.. Stínidlo na lampu hotové .. fotky nejspíš až zítra..
Odpovědět
Profilova fotka
http://aukro.cz/item852915436.html Co myslíte...?
Odpovědět
Profilova fotka
Obla, tak ta police je... takovejhle věcí máme hafo v dědictví po dědovi. Kompletní ložnice, sofa, komody, váhy, kořenky, kredence, polic jak mraky... A teta to vše chce vyhodit. Fakt škoda. Ale kdo by pro to 400 kiláků jel, zvlášt ted v tom nečase :-( Jinak jsem se byla juknout v Kopretině v CV. Hafo krásnej věciček měli, koupila jsem si jednoho dřevěného anděla a taky tam měli ty vaše oblíbený křídla...
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, myslím, že za to těch 400 km stojí .. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vim, jenže ono to s tim malym prďolou právě ani moc nejde... :-| :-)
Odpovědět
kocule, ze by treba v návodech dát hledat vypichovaný? :-N :-p http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brusličky co jsem chtěla, u Obli x-) x-) , věnec od Jofi x-) x-) ...nevím proč jsi se zase nepodělila o návod, to si piš, že už jsem si ho našla a někdy si ho taky "píchnu" :-D mony, jestli bydlí teta na moravě, tak jí toho ráda zbavím ;-) x-)
Odpovědět
no ze zrovna nazev vypichovany by me teda nenapadlo...tak doufam, ze jsem moc neobtezovala :-N Rikam no, ze jsem nekdy natvrdla :-D moc dekuju ;-)
Odpovědět
v pohodě, já to jen na blogu zmiňovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si drze zapla pc i po vecerce, potrebuju se pokochat a jeste si uzit chvilku pred spanim. Anezka tu sice spi krasne odpoledne, ale vecer ji uspavam min. hodinu :-( A to je pred spanim jak nerizena strela. A i kdyby nas bylo jednou tolik, tak nas zamestna vsechny ]-( Majo, ja se moc omlouvam, ale proste me nenecha. Zkusim to do toho ledna, mrzi me to :-( Mate nejaky tip brachovi k Vanocum? Eshopy uz jsem jaksi propasla :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?