Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Dorko.. jak to šlo..? Jo, fajn.. miluju chemopren :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Po dnesnim kolecku po uradech mam nervy, ze nam nedovoli vybourat nove dvere, tim padem padnou veskere me predstavy, fnuk :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nefňukej a nevzdávej se.. ;-)
Odpovědět
tak do servisu uz nejdu, už je přes dvě stovky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, nasla jsi nakonec ty cerne uchytky, jak jsi hledala? Taky hledam jak blbec a stale nic nenachazim :-S Ale nejspis jenom prehlizim, moje fantazie je dost omezena..
Odpovědět
Profilova fotka
a nechceš tohle z Brna, mě se hrozně líbí ty ouška http://im.aukro.cz/item858559441_velk...
Odpovědět
Profilova fotka
Mne se libi ten druhy dzbanek, co tam ma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D toho jsem si ani nevšimla
Odpovědět
Profilova fotka
jofi, čím jsi píchala ten věnec, já budu mít asi namožený ukazováček :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, psala nuzkama :-D Tohle info mi v ikea uniklo "Abychom i my snížili negativní dopady na životní prostředí, rozhodli jsme se, že magazín IKEA FAMILY LIVE vám nadále budeme nabízet výhradně v digitální podobě."
Odpovědět
Profilova fotka
jo, vlastně, nůžky :-N , takže hřebík letí do ...pryč s magazínem mi to též uniklo :-| a mají už nějaký vánoční, nebo co je nejnovější?
Odpovědět
Profilova fotka
Aktualni je zima http://onlinecatalogue.ikea.com/2010/... A ja dneska nasla konecne MB a ten Utulny byt, co jsem si kupovala nekdy pred dvema tydny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hm, nic moc, na poslední stránce se mi líbí komoda, zítra to prozkoumám, i když nad časák není. já mám dopícháno (doufám, že tu poctivě čtete :-D ;-) ) a jdu chrnět |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No ja to docetla, jenom me to slovo zaujalo na prvni pohled, nelze prehlednout :-D Toz ja to jdu dohnat jinam :-D
Odpovědět
já včera v noci zase píchala :-D do polystyrenu a tentokrát špejlí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šmíráci z nás teď mají asi dost :-D Jedu dělat rolády
Odpovědět
u Hlásků se taky píchalo :-D parádní bílej, já nenašla bílou látku ale jen starej povlak na polštář, jinak bych do něj šla taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, u Elisky uz je stromecek? U nas snad zitra vecer. Nakonec bude asi takovy do pastelova, at tam ma Anezka barvicky. Dovazala jsem pernicky na maslicky, dodelala jsem ctyri dny rozdelane rumove kulicky :-N jeste musim zabalit postylku pro panenky, jeden darek manzovi, postou musi dorazit posledni darek a smitec, s pripravami jsem snad skoncila.. Celkem brzy, ehm.
Odpovědět
proč už stromečééék? Já jsem asi stará škola, ale zdobí se na štědrý den tajně před dětmi :-( jinak hlásím že už jsem konečně sehnala ořechy na vanilkové rohlíčky ale jsou zmrzlé v autě už dva dny pod sedadlem :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mam ty pernicky tak mekke, ze se mi pri vazani na maslicky lamaly :-N
Odpovědět
tak dárek Elišce se asi opravdu zatoulal :(( podáno 17.12 na poště a stále se přepravuje :(
Odpovědět
tak drahý pan manžel donesl z práce vánoční fasung od vedení .. dvě štangle salámů, dvoje víno, troje kýble salátů a pět vek, parada.. co s tííím? Asi podaruju kolegyně v práci .. štanglou a sálátama?
Odpovědět
Profilova fotka
Fajn, nemusis na Vanoce a asi tak nasledujici dva tydny varit :-D :-D
Odpovědět
nojo, ale salámy nejíme a saláty jsou nezdravé, veka je bílé pečivo a to nepapááme :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neprekvapuje me to :-D
Odpovědět
tsss :-p jinak čistě pracovně uklidová věc... když vytřete podlahu, kam vylíváte blivajz ( špinavou vodu) ? Do záchoda? Do vany? Do umyvadla?
Odpovědět
Profilova fotka
Spinavou vodu nejdriv do zachoda, pak vyplachnu kybl a to uz leju do umyvadla.
Odpovědět
Profilova fotka
Proč stromeček? No a proč ne ..? Ozdobte si ho, kdy chcete .. my jsme byli také zvyklí na Štědrý den. Ale Ondrášek už měl 3tím dnem 39 teplotu.. plakal a pořád koukal na Nodyho Vánoce .. Tak jsme ho chtěli překvapit a rozveselit .. což se povedlo .. je z něj unešenej .. Holt jsem černá ovce.. ukamenujte mě.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My byly poprve stavet huhulaka x-) Roztomily, kdyz to maly stvoreni podava v pestickach ten drtek snehu k dilu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jupíí, už jsem zpět..."napečeno", kapr, pangas, víno a šampáňo též dovlečeno. Teď ještě uklidit ten bordýlek :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?