Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
tak tento prosim: http://www.sony.cz/product/dsc-w-seri.... me prijde vzdycky hnusny svetlo, zkresleny a tak...
Odpovědět
hlavní je nefotit po tme, jak mne obcas nutíte :-N ale za denniho svetla s roztazenyma zaluziema.. nedavat predmet do kouta kde neni svetlo pak si dej u tohodle fotaku ( skoda ze tam neni klasicky makro ) volbu sceny: vysoka citlivost a ve Vyvazeni bile zkus tu zarivku, jsem zvedava co to udela ... no a vyfot to tak 40 cm od predmetu a uka fotku
Odpovědět
a mackas ,,spoust" najemno na zaostreni a pak na pevno?
Odpovědět
zkusim, diky za rady...ted jdem na tu prochajdu, pak to zkusim postudovat..ale to toho moc za denniho svetla uz moc nevyfotim, navic mame v byte v zime blby svetlo imrvere. Severovychod, slunce si moc neuzijem :-| Ale to se nechci vymlouvat, kuju jeste jednou moc x-) ..jo a i kdyz ty mas ty detaily u svych fotek, to mas tech cca 40 cm?
Odpovědět
No jak kdy, asi jak mi to prijde pod ruku...a jak se to ma spravne? Na to zaostreni mi to prijde vzdycky rozmazany =-)
Odpovědět
ja mam makro od 0 cm takže u mne je jedno jak blizko to je, pokud si to jemne nastavim individualne podle situace
Odpovědět
pod ruku to nemuze jit :))) .. jemne namackni, objevi se zelene svetylko ze je zaostreno a pak domacknes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-p
Odpovědět
schovej ten jazyk! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ukážu potah, který mám Tvou zásluhou ..
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, muj nejoblibenejsi!! x-) x-) Ted je to naprosto dokonale.. Jof, cekala jsem, kdy objevis i misticky :) Teta jednu mela, mama si ji taky pamatuje. Jsme ji asi pred dvema tydny prosmejdili celou kredenc a uz ji nema :-( Budu tu silvestrovsky vecer sama? Asi jo, co :-( Vratili jsme se z prahy, ja z prujmem, Anezka byla sice doma, ale zalehla taky. Je jak kamna, pry cele odpoledne polehava, ted uz usnula. Manzu jsem vyhnala za zabavou a jsem s ni zalezla v posteli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, děkuji .. x-) .. ještě potřebuji bílý .. a jsem spokojená .. :-) Ondra je taky nachvilku s chlapama.. též vyhnán .. mlaďas se teď láduje jablíčkem a kouká na Myšáka Stuarta .. No a já se trochu patlala s občerstvením na večer .. a teď ucucávám lambrusco a šmejdím po netu ..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my už jsme ve VM.... jsem na příjmu. Ene, takže to vyležte, zítra, na Nový rok, bude líp ;-) obli, potah je nádherný x-) kočulčiny úlovky jsou taky super, jestli máš svícnů pořád málo, tak běž klidně do těch co jsem dávala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne upadne bricho, ale ditko se nenecha sklepat... bych se doceůa zasla i napit a najist... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ulovky super.. tu pudinkovou formu u nas maji v daleko horsim stavu za240 :-o :-o :-o
Odpovědět
Já jsem tu Silvestr neSilvestr, jen jsem kutila, jinak na blogu je PF co je samozr. aj pro vas zlatenka moje co s vama snad budu travit i rok 2010 :-) x-)
Odpovědět
uz jsem tu, prepita a prejedena a to jsem si rekla ze nikde nic nebudu, to je des, jak to do cloveka furt vsude tlacej, to je samej obidek, sem tam cukrovi, uz je me z toho zle :-p . PFko je supr, no ostatne jako vzdy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Něco bych dělala .. a vůbec nemám co .. myslím tím tvoření .. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://aukro.cz/item863999094_cerny_m... Holky.. mně se tak líbí .. jenže je drahej .. ;-(
Odpovědět
elisko ,ty musis mit andelske ditko, ze te necha tvorit a jeste ti zbyva kapku casu nudit se :-) jinak gaucik bezva ;-)
Odpovědět
kocul, děkujuuu ( smajlík pusa :-) ) Eliško, já si dělala pořádek v kutilském velkém šupleti.. všechno roztřídit, vyčistit, srovnat,.. perfektní forma meditace :)
Odpovědět
hele a jof sem davala tuhle podobny ve stavu k oprave
Odpovědět
neni zac (smajlik huban :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
No .. momentálně zaměstnává tatínka .. takže právě je třeba využít možnosti =-) Kaji, to jsem dělala v úterý ... :-D
Odpovědět
jofi, hele ta misa a miska je z ma maison??? nekde jsem ji videla, v nejakym casaku a uz nevim co to bylo, ale neco znamyho =-)
Odpovědět
no já u toho třídění udělala asi osm různých dalších ,,nápadů" takže jsem ráda a snad mi šťáva v tom příštím roce nedojde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já zvládla roztřídit i knoflíky podle barev .. :-D :-D :-D Dorko, jo, mají ji i v Ma Maison.. ;-)
Odpovědět
:-D tyyy brdo to ti klepu na raminko, jsi dobra tridicka..ze jo, ze maj...tak to jsem rada ze jsem to odhadla...ale jof tu zminovala neco o antiku, nebo tak ne?
Odpovědět
a maji aj na Bellarose ;-)
Odpovědět
a ty tve jsou nove ci z toho antiku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?