Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
krapítek prehnana ne? a kam to chces tu skrinku?
Odpovědět
nech si to vyrobit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No ja prave moc ani nevim, jak by mela vypadat na to, abych si ji nechala udelat :-N Vim jenom, co se mi vejde :))
Odpovědět
tak si nakresli načrt tužkou a hod sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam ted tvurci moznosti znacne omezene :-N dost premyslim, ze uz to zabalim a pujdu spat, anezku to svetlo z nb a mysi dost rusi :-(
Odpovědět
ja se snad taky budu pomalu ukladat :-N
Odpovědět
můj drahý už hajá, ale na půlnoc ho vzbudím a budeme koukat na ohňostroje ( výhoda výhledu na celé Brno )
Odpovědět
ja si ted chtela otevrit maly sampicko, ze si ho budu usrkavat s jahodou a jako me bylo naznaceno ze jsem se asi zblaznila... :-N nevim jako proc se snad nemusi bouchat o pulnoci ne?
Odpovědět
jsme ani letos nekupovali :-N ( máme čaj, jahodový juice a Kozla :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Tady ty ohnostroje praskaj celej vecer, takhle moc si to nikdy z driv nepamatuju.. jinak nasi byudli taky na kopci, takze mam prehled, kor z toho patra :) vidim ohnostroj i v nemecku 8-) (nemecko mame ze tri stran hned za kopci :-D )
Odpovědět
u nás to taky práská, ale Marlen je naštěstí potichu :-)
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item870261463_sad... gg :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No nic, jdu... Mejte se v tom novem roce krasne a hrozne se na nej uz tesim. Snad nam treba vyjde uz i nejaky sraz ci co :) Diky baby, ze jste x-)
Odpovědět
Připojuju se :-) x-)
Odpovědět
:-D i já...preji vsem at se maji co nejlepe v novem roce a at vsechno vychazi dle predstav.. takze nashle v novem roce holky ;-) x-)
Odpovědět
zdravím v novém roce :-D
Odpovědět
taky zdravím v novém roce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Toz taky zdravim, i kdyz platit jak na Novy rok, tak po cely rok, by u nas rozhodne platit nemuselo... Jsem dolamana jako nikdy, dite me nenechalo se otocit ani na druhy bok, okamzite zacala vrestit, ze chce pupicek, coz znamena, ze se mi musi nehtama vrtat v pupku, coz ji desne uklidnuje a me tyra :-p 8-(
Odpovědět
tak u nás se tím heslem klidně řídit můžeme.. dostala jsem snídani do postele, pak jsem pokračovala ve vintage úklidu a dodělala ,,nový" šuplíček ale ještě nevím co s ním.. asi na konferák a budu do něj dávat ovladače a laky na nehty : )))
Odpovědět
ja ted vstavala :-N
Odpovědět
se máš, hezky se celej rok vyspíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, asi nas pobalim, ditko se diva na "svšek" (Cvrcek a houslicky) a pujdeme makat do bytu, posledni sichta pred elektrikarem. Pak se mi tam snad podari najit nejake deskovky, vyhrabeme stul a zidle a dame si s prateli aspon par particek... kdyz uz jsem mela ty narozeniny :-D
Odpovědět
hodila jsem na blog šuple, poraďte co s ním :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ta latka je nadherna! Sufle bych dala na ubrousky, ale ubrouskovnik uz mas :) Byla by to i fajn police, tim dnem ke zdi.. na male kucharky a na uchytku povesis uterku :-D
Odpovědět
kucharek mam asi milion a to bych potrebovala tech suplat aspon pet :-D ale na nepotrebne ubrousky co nejsou v ubrouskovniku bych to mozna mohla dat.. a na takove ty veci jako sacky, alobal, pecici papir, potravinova folie.. mmm.. diky za napad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji .. jsou překrásné .. já bych jeden využila jako šperkovnici .. x-) Moc krásné to máš .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ukazala jsem ty tvoje nove poklady mame a chtela by tu latku na ubrus :-N Myslis, ze by se u vas dala jeste sehnat? |-| A na inicaly L+K hned ze to jsou jejich inicaly s tatou :-D
Odpovědět
opravdu super...joo, ja bych si do toho taky davala sperky x-)
Odpovědět
no látka už není, sháněla jsem ji... mám jen své poslední malé zásoby :( Eliško, děkuju :) pokud chceš, můžu ti ten spodní šuplík poslat a udělej si šperkovničku ;-)
Odpovědět
jo jof, jeste jsem se chtela zeptat cos mela k ty stedro vece? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?