Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, dík za typ na mísy.. možná do nich půjdu .. Dnes chceme udělat s drahým rozpočet, hodně jsme debatovali.. a nejsme si jisti, jestli by nás nevyšlo lépe začít stavět svůj, nebo koupit nějaký starší. Zdá se nám ta cena dost vysoká na to, že je to řadovka, nic moc velká a na malém pozemku.. 8-(
Odpovědět
=-) :-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No.. odpo to pořádně rozpočítáme .. :-)
Odpovědět
jsem zvědavá, na co příjdete! Pak se pochlub na co jste došli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to uz jsem o ulovek asi prisla, coz :-( Do tech misek od Maji bych sla, ty shanim uz dlouho..
Odpovědět
Ene, neprisla.. poslu IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.tintinhal.com/produkty/exc... a nebo http://www.tintinhal.com/product/kosi... ... ještě, že je ten náš prdík takový zlatíčko, Máji :))))) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aj tieto záhradné lampáše a svietniky su zlaté.. len ta cena... ;-) http://www.tintinhal.com/produkty/can...
Odpovědět
Profilova fotka
Nenosi tu nekdo cocky? :-N A potrebujeme poradit s vestavnymi spotrebici - jak ma resenou elektriku mikrovlnka aspol.? Je za ni jeste prostor pro kabely pripadne pro zasuvku nebo kam se ten kabel se zasuvkou dava? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
"Dobré" ráno, je to v háji .. cena je prostě vysoká ... :-S :-( 8-( Protože bychom v projektu některé věci chtěli změnit .. a tím by se to ještě prodražilo. 8-( A taková cena za řadovku se nám nelíbí .. včera jsme to celé odpoledne probírali s tátou .. pak i s investorem.. a i když by nám dal slevu, pořád je to o dost víc, než jsme ochotní dát. 8-( |-| ;-( Jani, já ...
Odpovědět
achjo... to je škoda.. takže odstupujete definitivně nebo čekáte že ještě cuknou? A jaká je další varianta?
Odpovědět
Profilova fotka
Definitivně ještě ne .. zkusíme s tím ještě hnout .. :-| :-( Další varianta je .. byt budeme nabízet dál a v případě, že jej prodáme.. jdeme do podnájmu .. a budeme hledat jiný domeček. Rozhodnutí jsme na pevno .. ale mám spočítáno, kolik jsme ochotni investovat a co si představujeme. A tohle je víc, než bychom chtěli.. a bez splněných představ. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
V tom jsou ty hotove hrube stavby hrozne zradne, to je skoda :-( Eli, nemas zkusenost s rocnimi cockami? Poprve je davam do peroxidoveho roztoku a uz trikrat mi prepenil, nevim, co s tim mam ted delat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ono jde o celkovou cenu domu (jakože na klíč) .. kdybychom to prostě nechali na nich .. (ty "hrubé" věci) a ostatní si udělali sami a s vlastníma věcma.. mysleli jsme, že bychom tak tu cenu snížili .. ale kdepak .. |-| Jsme z toho smutní .. ale zase za každou cenu do toho taky jít nemůžeme. Během týdne zkusíme ještě trochu pozměnit nějaké věci v rozpočtu.. ale bypadá to bledě. Jsme naštvaní, zklamaní .. Jani, já déle než půlroční neměla.. a nikdy se mi to nestalo .. Já bych si je asi nebrala :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No brat si je ted nemuzu, spis jde o to, co s nima.. Nejspis to tedy zkusim cele znovu, uz by mely byt cistejsi, pres noc byly v obyc roztoku.
Odpovědět
ahoj, eli tak to je blby, ale na druhou stranu je fakt dobry si to spocitat a promyslet i za cenu cekani a hledani neceho jineho..neni to sranda, to je fakt :-| My vcera odpo davali plany a cekame a az nam to spocitaji kolik to zhruba bude, pak taky uvidime co a jak...
Odpovědět
co rikate na kovove postele? Libi?
Odpovědět
me jo ;-) cerne
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, my máme kovovou... a prodávám ji ;-) ale spíše z důvodu, že jsem si vyhlídla jinou, jinak se mi kovový postele celkem líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Mne se libi, take cerne, ale odvahu bych na ni asi nemela, myslim, ze se casem rozklizi.
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo vlastne jsem videla bile kovove, ty vypadaji jeste lip x-)
Odpovědět
Profilova fotka
neříkalas, že vypadají bílé jako nemocniční? já chci na jaro vymalovat a udělat Kajči pokojík a tam jí dát ten chromový gauč, co jsem už psala, jen nevím zda ho nechat tak a na něho dát kapsář, nebo ho přetřít černě/bíle?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz nemaji rovne planky, ale ruzne kroucene, tak je to pekny. V jysku jsem videla takovou nazelenalou konstrukci, svetlou, ta se mi libila dost. A hned jsem si predstavovala, jak ji strikam na bilo :)))
Odpovědět
Profilova fotka
nerozklíží, pokud je kvalitní.
Odpovědět
tak rozklizit se kovovy snad ani nemuzou, rozklizej se dreveny..kovovy jsou bud svareny nebo seroubovany
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam furt pocit, ze kovova pri jedne cinnosti vrze :-N :-N
Odpovědět
ono muze i drevena a to vic nez kovova :-D
Odpovědět
ene, myslíš při štrikování ponožek? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty pri strikovani slysis neco jineho nez klapani jehlic o sebe? :-D
Odpovědět
jen růst trávy dole pod domem, pravda :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?