Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste éra :-D Jofi, proč ses vůbec ptala na kovové postele? Jsem šíleně nachcípaná, takže Jurin šel právě uspávat (naposledy uspával když jsem odstavovala), tak jsem zvědavá jak se mu bude dařit...právě slyším "živijó, živijoóó, živijóóó" a pak "ještě, ještě" :-D :-D do desíti má co dělat :-D
Odpovědět
ále, tak nějak něco podnikám, když zatím hemnes ne, bude až do domečku ( tj za dlouho :-D ) já jsem taky nachcípaná, ale teď jsem se vrátila s drahoušem z večerní bobovačky rychlovky :)))
Odpovědět
Profilova fotka
tož chápete to?! http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.aukro.cz/item880895103_sta...
Odpovědět
co se ti nelibi? cena? prodej na dvou stranách je úplně běžný jak jsem si častokrát všimla
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi dobrá, mě se nechce ani si dojít na záchod :-D A to jsem dnes musela obskakovat hosty na oslavě a upéct Kajce dort 8-( Jof a zase víc neřekneš? Opět to pak předvedeš ve velkém stylu, že? :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nelíbí se mi, že to prodává současně, kdo pak bude mít přednost, myslím, že se jí za tu cenu ozvou na obou :-.
Odpovědět
myslim že ne, ale aukru bude dávat větší přednost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no neřešme to, nemám prostě ráda takovou dvojí hru :-x
Odpovědět
=-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle uz beru jako automatiku, dela to kazdy druhy..
Odpovědět
Profilova fotka
mi se to prostě nelíbí, hotovo dvacet! :-x uzavřeno jofi, kolik hodin denně spíš, prosím tě?? =-) :-o
Odpovědět
Profilova fotka
i lillablanka už si píše na nábytek http://2.bp.blogspot.com/_IrMicj_asfg... chtěla bych zkusit něco na komodu, ale bojím se že bych to zkazila
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Maji.. a co si to nechat udělat (písmenka) jako samolepící folii..? Nalepíš to, kam to chceš, ještě před natřením na bílo .. a pak až bys to nalepila, přetřeš bílou.. pak ty "samolepky odlepíš" a máš to ještě přirozenější .. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jó a kde mi to udělají? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tam nemáte žádnou tiskárnu ..? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
reklamní agenturu ..? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dík, něco vymyslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odstupuji z drazeni misek, pokud za ne nekdo chce dat tri stovky... :-N
Odpovědět
Majo, kup si normalne nejake obycejne lepici papiry do tiskarny (balik staval tak kolem stovky, tedka nevim), vytiskni si text, vystrihni, nalep, premazni barvou a odlep :-) Nejaky studia nebo reklamky by z tebe sedreli kuzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jó, vidíš, mě musíte někdy nakoupnout, díky za tip, a to jsme s tím v práci dělali reklamu :-N Dva roky doma dělá s ženskou divy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No .. taky možnost ... tak mě to právě dělá známej v tiskárně .. kde mi to i "nařeže" .. že to nemusím stříhat .. ale jo.. takhle jsem to myslela, díky .. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slibovana fotka spajsky. Fotila jsem ve sklepe mobilem, tak odpustte kvalitu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, nádherná.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janinoó, ta je jako tvoje?! Pro mě je dokonalá x-) x-) x-) To nebudeš mít kam dát :-p Zaplatím toptrans na jih :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To je ta, co nam ji chteli vyhodit ze sklepa, toz mi ji museli chlapi supem nastehovat zpatky :-D
Odpovědět
gralinka chodí na školení a překopává blogy.. |-| =-) Máji.. ohledně času spánku.. průměr je 5 hodin denně ale teď jsem narazila na nové motivy na vyšívání tak to bude asi míň :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na blog uz jsem se koukala, je to hrozny nezvyk. Ten minuly se mi libil asi o kapku vic :-) Copak se skolis?
Odpovědět
ene, já chtela nejak vybocit protoze vsechny ceske blogy o bydleni mi prijdou naprosto stejne, tak jdu trochu na sever :-p :-D ale porad Gralińkovsky ;-) skoleni jsou dva dny plne psychologie ( komunikace, seberealizace, rozvoj, pozitivni mysleni,.. )
Odpovědět
Profilova fotka
Jofi, tak to poz.myšlení do nás pak taky hrň dolem i spodem :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elinka si našla konferák x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?