Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci Bertu a Zdeny to furt mění...teď naposledy přišel s Adinou.... jak tohle dopadne, to nevim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Adinka je krásné jméno! To bylo jedno z favoritů u nás... než jsme zjistili, že budeme mít kluka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Skříň je hotová ... už jen doladit šuplík a přidělat knopky.. mám velkou radost a jsem totálně zničená. Na řadě je komoda... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
huráááá! šikulka ;-) mony - mně se Adina vůbec nelíbí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Saru .. byl to fakt humus.. Bertu chtěla sestra .. nakonec měli Bertu alespoň psa, jelikož se jim narodil chlapeček. Já si šetřím jména pro holčičku v záloze (na někdy) Stella, Ester, Sára, Sofie, Mia .. Ondrovi se líbí jen Mia .. :-N :-N :-N No a když by bylo druhé dítko chlapeček (což by mi vůbec nevadilo) .. byl by to Vilém. To už jsem si vybrala a za tím si budu stát :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tím humusem myslím tu skříň, proboha .. =-) :-N
Odpovědět
Elis, nejake fotky skrine? Ja muzu ted leda ocumovat a zavidet :-D Saru, ale Adina je takovy pekny vintage jmeno ;-) A taky se mi libi jmena, co psala Obla. Asi ale zalezi i na prijmeni, aby se to nebilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, no .. víš... já to chtěla dát, až to bude hotové .. no, ale tak dobře .. :-D Před a tzv. mezifáze .. :) Teď už je dotřená, vysmraděná (u toho Sava to semnou málem šlehlo) .. a čeká jen na úchytky.. :-)
Odpovědět
Fiiiha, ta je peknaaa x-) To je nejaky prototyp skrine Hemnes (soudim podle uchytek), ne? 8-) :-D A uvnitr je dreveny prirodni povrch nebo taky bily?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, moc .. no Hemneska jak vyšitá .. možná její babička, ale poctivá a z masivu :) Vnitřek je přírodní ..
Odpovědět
mmmk gratuluju k chlapeckovi a ani ip neposles teda... :)
Odpovědět
Jo, to jsem si myslela, ze to ma takovy vnitrek. Muj deda ma takovou podobnou skrin (asi ze stejneho obdobi) v garazi, skoda, ze bydlime daleko a nase auto nema tazny zarizeni :-N Nemuze to savo tomu drevu uvnitr nejak ublizit? Simi, jdu na to. Ale psala jsem to i na StudiVZ ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Neublížilo .. mám pocit čistoty.. a skříň už nepáchne.. x-) Naopak, to dřevo se mi zdá hezčí .. Tohle byl superkauf na sbazaru .. mám k té skříni ještě "komodu" .. ale o té až později :-p ;-) Odpo, až přijde drahý z práce, přestěhujeme skříň na její místo, kam patří .. namontujeme úchytky a zabydlíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obla: skříň je suprovní, už se těším na komodu ;-) A jaké budou úchytky? Mmch, sérii Hemnes úplně miluju x-) simon: ty ještě žiješ :-N :-D mmmk: taky se připojuji a gratuluji ke chlapečkovi. Je Max nebo Maxmilian?
Odpovědět
Profilova fotka
A mám k ní aj postel héééééééééééééč :-D :-p :-D Úchytky budou porcelánky.. ty klasické .. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Staré.. původní, ne ty nové z ikea..
Odpovědět
Profilova fotka
jasně porcelánky! Já bych je nejradši taky nacpala všude! :-D taky gratuluju k chlapečkovi! Sáru máme taky na seznamu.....ale mám takový pocit, že nakonec se bude jmenovat úúúúplně jinak! :-D :-N
Odpovědět
Obli, kde kupujes porcelanove uchytky? Ja sehnala hezke jen na blesaku, co jsem kde videla prodavat, byly skoro vsecky s nejakym obrazkem nebo moc clenite 8-( Petul, je jenom Max. Maximilian ne, to by trvalo tyden, nez by se chudak podepsal :-D A ani se mi to moc nelibi. Saru, tuhle stranku a seznam znas? Tam jsme vybirali my http://www.behindthename.com/top/list...
Odpovědět
Profilova fotka
Aukro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle resenou skrin mam taky, meli jsme ji ve sklepe v panelaku. CHlapi kvuli ni (tedy me :-D ) museli rozebrat koji, aby ji vyndali :-N Ceka u rodicu ke stejnemu ucelu :)) Zaaaavidim, ze uz to mas za sebou, je to prace tak na tyden v kuse, co :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já je kupuju po cestě na chalupu kousek od Mělníka v Antiku - Spomyšl. Mají i různá kování atd. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady... http://www.antik-spomysl.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Saru.. jé závidím.. na ten antik se chystám delší dobu .. sleduji je i na aukru :) Jani .. usilovná práce od pátku ... po nocích a od pondělka i přes den..
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, stále čekáme na fotky .. =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vic toho ted nemam.
Odpovědět
jj ziju :) petu ty jsi tez neodpovedela na mail :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to je fakt paráda.. :-o x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak diky :) Jeste to chce holt zabydlet. V kuchyni bude jeste skrinka na sklenicky apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Simo: sory, nějak nestíhám a dnes mě čeká noční, ještě mi chybí 19 stran bakalářky ke korekci. (bráchova) :-p :-p :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?