Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
tak jsem dala na blog obyvák .. je to zatím asi jen mezifáze.. jsme tu týden.. že . ... =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Takze preci jenom ektorp? :) Je to moc hezky x-)
Odpovědět
díky, nic jiného nějak nebylo k mání a k výběru.. navíc za ty prachy by to bral i ten, kdo jinak ektorp nerad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bazar? :)
Odpovědět
tři měsíce stará .. přes Allegro z Varšavy .. dvousedák, křeslo a podnožka, potah Redeby.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, holt bychom se mely ucit nakupovat od tebe :)) Ja na tech mych kupech spis vzdycky prodelam :))
Odpovědět
Jof, to je novostavba? Jaky mate okna? Drevo nebo plast? Nejak to z te fotky nepoznam :-N A teda mate to pekny x-)
Odpovědět
ene, za čtverku všechno, neber to :-D mmmk, je to novostavba cca 10let to má, okna plast
Odpovědět
Profilova fotka
Malý kousek .. =-) :-) zbytek ještě není hotový .. a ano, zatím stále chybí lišta..
Odpovědět
Profilova fotka
Táááák si příště nakukejte :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to super!
Odpovědět
Elis, ja tu cely odpoledne nebyla. No ale zato ted teda cumim, je to paradni x-) Jof, nebud lakomec a zabydluj a pak hodne fot a sdilej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Paraaada x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no super. Ta skříň je fantastická!
Odpovědět
http://www.aukro.cz/item1014067032_ku... milené x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Az narazis na pekne zrcadlo a vrchni pribornikovou skrinku, tak na me prosim mysli :) V patek mi moji zamluvenou skrinku v hrabarne prodali :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zas jeden z mych uzasnych kupu - koupila jsem v ikea v akci drevene bedynky do spize. Spiz neni a bedynky jsou nad ocekavani velke, ze se mi nikam nevejdou 8-(
Odpovědět
vrchni pribornikovou skrinku? uka jak to ma vypadat a uka bedynky mozna by se sikly
Odpovědět
http://eshop.floorwood.cz/Eleonora/Ma... bych brala tak do petistovky a v Brně :-D
Odpovědět
http://eshop.floorwood.cz/Eleonora/Ma... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou stejne odkazy... Skrinka to je jako kdyz rozriznes ty pribornikove komody, nechas zvlast supliky nebo dvirka a zbydou ti prosklena dvirka na hrnecky a talire. Bedynky uz asi nemaji v nabidce, je to to svetle lepene drevo a rohy obouchane kovove.
Odpovědět
Profilova fotka
Uff.. postel je doma .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
obla....moc gratuluju, začíná se vám to rýsovat, co? My o víkendu zapojili konečně krbovky v horní ložnici a natřela jsem dveře do sklepa. Jsem teď připravena natřít a zpatinovat jednu hroznou skříň....ale vevnitř je úžasná a bude se hodit do jedné komůrky. Jinak nic nového....stále čekáme, až se budeme moct pustit do velké rekonstrukce....do té doby nemá cenu cokoli zařizovat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky.. no, snažím se.. ale je to pakárna .. zatím ještě hotovo není a chvilku ještě nebude.. |-| Paradox je, že se chceme více snažit ohledně prodeje bytu .. a intenzivněji hledáme domek.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to by mě kleplo, to všechno dodělat a pak se zas stěhovat! :-D Zas je fakt, že stále budeš moci tvořit....ale aby sis to taky stačila užít! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co se týče pokoje jako místnosti .. tam je jen nově vymalováno a položeno nové lino .. jinak to ostatní je hlavně nábytek a to všechno okolo .. co si samozřejmě odnesu, i kdyby na zádech .. je to moje těžce vypocená krev .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo...když to nejsou nějaké extra zásahy.....a vše se dá odnést na zádech :-D ...!
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak .. alespoń to vypadá lépe i pro prodej .. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně...až uviděj ten váš nádhernej zabydlenej byt...tak nebudou chtít jinej! Teď ještě dořešit ten domeček, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Saru, kéž by .. ono to takové nebude.. momentálně se byty moc neprodávají a lidé raději kupují hrůzy, které si zvelebují sami, podle svého, což chápu .. |-| Nevěším hlavu, ale nebude to až taková prča. S drahým jsme pokročili a stanovili jsme si lokality, kam chceme. Tzn. pouze tam a nikde jinde. Vše ale stejně záleží na prodeji .. nejdřívě musíme prodat. |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?