Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
a jaké lokality?
Odpovědět
Profilova fotka
No, chceme spíše vesnice .. nejvíce vedou SPOŘICE, protože je tam spousta mladých lidí, je to hned vedle Chomutova (asi 7 km), super dopravní spoj a v obci maximální vybavenost, jako školka, škola, pošta, sportoviště, koupaliště ... Přitom je to ale větší vesnice.. navíc docela izolovaná od dopravy kamionů .. Pak OTVICE - tam bydlí naši, je to střed mezi Chomutovem a Jirkovem .. ideální blízkost do obou měst (3 a 5 km).. vybavenost je pouze školka, obchod, dětské hřiště.. ale do budoucna se plánuje další rozšíření. ÚDLICE - Dalo by se srovnat se Spořicemi Tak uvidíme, no.. všechny tyhle lokality jsou taky samozřejmně žádané a dražší ..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budu držet palce! ;-) domeček je domeček...dnes ráno jsem to opět ocenila, když jsme si mohli dát snídani na zahradě, projít se v trávě......no prostě paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, jak se prosim te dostanu do toho antiku Spomysl? Jsme to tam tuhle jenom projeli a nic jsme neobjevili..
Odpovědět
Profilova fotka
když vjedeš do Spomyšle - je jedno odkud - protože tudy prochází jen jedna hlavní. Když je to od Prahy, tak je to asi v půlce vesnice po pravé straně - velká statek a dvůr. Naproti nalevo mají takové ty hnusy - sošky na zahradu, sloupky...atd. Nejde to minout! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, sosek jsem si vsimla, on mi ten statek na sve strane urco schvalne zatajil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vůbec nejni špatný... ht ;-) tp://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=H_b4oFoSHl34oBHL_cPyxFm2F6bRUrXew_E=?ProductSKU=0019125 http://www.romantik-dekor.cz/kuchynsk... http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... http://www.scanquilt.cz/detail_do.php...
Odpovědět
Profilova fotka
ene...no to je tak, když druhou stranu necháš na někom jiném....a ona nedává pozor! :-D Co si zkrátka neuděláš sám...to nemáš! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kráása:-) http://www.vintage-home.de/epages/616...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím, nevíte, kde seženu různé doplňky do kuchyně hodící se k úchytům Signera od Ikey? Potřebuji konzolky na poličky, háčky na utěrky, chňapky atd., držák na kuch. role, závěs s háčkama na naběračky atd. Barva je taková matná šedá jako když zajde stříbro...
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu ti pujde cokoliv sediveho v jedne serii.. na bellarose maji drzak na role, snad i hacky.. i v ikea maji, takovy gruntal(?) by k tomu taky sel..
Odpovědět
Profilova fotka
Ene, nad tím Grundtal nebo jak se to jmenuje, právě uvažuju, ale přijde mi to moc stříbrné, no nevím. Má to Janapro, tak jsem koukala, že to vypadá dobře. Jenže ona má úchyty jako ty, myslím. A háčky ani konzolky k tomu Signera v Ikee vůbec nemají :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To vim, ze nemaji, ale te stribrne se neboj,
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo má zájem - blog
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, berete nazpet zatoulane ovecky? :-D nevim jestli si me nekdo pamatujete, chvilku jsem sem chodila, ale pak jsem prestala, protoze to s vlastnim bydlenim vypadalo mizerne...ted se zase zacina konecne neco dit, tak bych se rada pridala... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majo! Už jsem Ti koukala na nový fotoblog x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
petul, to jsou dva roky stary fotky, davala jsem je sem holkam z kona :-) nafotim to u nas poradne priste az pojedem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja....chystáte se stěhovat na venkov jak koukám! x-) Držim palce a těšim se na fotky z bydlení! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
saru, jj, casem to snad vyjde...zatim je teda nase bydleni v dezolatnim stavu (zbourat a postavit novej by bylo rozumnejsi :-N ), ale za ty tri roky co jeste musime zustat ve meste se to snad nekam pohne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, to ses ty s tou roubenkou, uz jsem kdysi na tvym fotoblogem slintala x-) x-) x-) x-) je nadherna x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo a kde to máte, ten baráček? Mně se líbí i ty tvoje fota pro inspiraci ;-) ty reálné jsem pochopila, že to je Tobík ještě miminečko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo jeste nebyl v Beroune, at tam bezi! x-) Do zitrka jsou remeslnicke trhy, naaadhera! Mraky keramiky, kazda jina, fantazie x-) Je tam i Malina, veci uz poskrovnu, ale stoji za to. A je fakt stejna jako v televizi :)) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ene, trošku z ruky :-N ;-)
Odpovědět
Ene mně chce naštvat, těším se tam půl roku a máme rozbitý auto :((( Tak si za trest musíš koupit tohle: http://ostatni.bazos.cz/inzerat/57900... to snad ani není k smíchu, nechápu,že to nelupne rovnou do popelnice
Odpovědět
http://ostatni.bazos.cz/inzerat/59750... kdo to nemáte daleko, myslím, že by to stálo za uvažování a opravu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, krásnej sloník :) Jo a škoda, že je Zlín tak daleko mně by se hodila jedna ta skříň... Jinak dotaz na Oblu... tuhle jsem šla v CV kolem vetešnictví (vedle Hradčan), ale neměla jsem čas juknout se tam... myslíš, že toho mám litovat a zajet tam a nebo to nestojí za řeč... :-S :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, ten nábytek vypadá suprově, ale už bych ho neměla kam postavit, to je fakt škoda :-( Ale ten slon, teda, to jsme se zasmáli celá rodina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tchibo ma ve vyprodeji ruzickove veci, dokonce ty krabice na klobouky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... nábytek bezvadnej...ale Zlín je teda dost daleko! :-D maja...jojo to jsem já.... :-) už bych chtěla slintat nad tím, že se to trochu hýbe! :-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se k vám přidat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?