Menu Forum

Chalupa - cottage, vintage a stará patina

18. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zdenallicka (34 r.)
Registrovala se 25. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 15 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
zdenallicka (34 r.)
Registrovala se 25. května 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 15 příspěvků. Má 2 přátele. Region Hodonín.
 @saruna Jj, už jsem se dívala..emoticon Pálky teda nehorázné, ale zas to není na pár let.. doufám..emoticon
8. kvě 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruna
195
Registrovala se 12. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 477 příspěvků a 2 alba. Má 20 přátel. Region Praha.
  • Přestavuji dům
    Chudolazy, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
saruna
195
Registrovala se 12. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 477 příspěvků a 2 alba. Má 20 přátel. Region Praha.
  • Přestavuji dům
    Chudolazy, Region Mělník
 tak holky...nakonec litina....v albu mám fotky.... emoticon
@zdenallicka
17. led 2013 ve 21:02  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancip
45
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 306 příspěvků a 9 alb. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jancip
45
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 306 příspěvků a 9 alb. Má 10 přátel.
 Nemáte někdo prosím zkušenost s děláním omítky s patinovým nádechem? Něco jak je na obrázku (tohle je děláno barvou Effektlasur). Zvládne něco podobného i amatér?
26. srp 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruna
195
  • Přestavuji dům
    Chudolazy, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
saruna
195
  • Přestavuji dům
    Chudolazy, Region Mělník
 @jancip podle mě to není žádná věda....jde o podklad...vyštukování...pokud budeš nanášet třeba keraštuk špachtlí...různými směry, pak toho hravě docílíš...pak vymalovat barvou, a poté o štich či dva tmavší přejet a vytřít houbou....zůstane jen v nerovnostech a máš patinu jak dělanouemoticon
12. lis 2013 ve 12:27  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deyana
5
Registrovala se 16. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 236 příspěvků a 2 alba. Má 56 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
deyana
5
Registrovala se 16. února 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 236 příspěvků a 2 alba. Má 56 přátel.
 ahoj, nemá tu někdo zděnou kuchyň ? sbírám inspiraci, zatím jsem toho moc nenašla, pročítám si tady témata, ale moc reálných fotek tam není, snad dvě alba co mě zaujaly.. kdyby měl někdo nějaké postřehy, rady, fotky, uvítám emoticon Bude mi ji stavět zedník, tak si říkám, že to snad zvládne, ale inspirace se vždy hodí.. natřít omítku, nebo vydlaždičkovat, a dávat dvířka, nebo radši závěsy.. nějak úplně nemám představu emoticon
17. kvě 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zamilovanadonej
75
Registrovala se 10. listopadu 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 665 příspěvků. Má 59 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
zamilovanadonej
75
Registrovala se 10. listopadu 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 665 příspěvků. Má 59 přátel. Region České Budějovice.
 @deyana Taky jsem nad ní uvažovala, kamarádka jí má...říkala, že je potřeba zpevnit roxory, aby byla co k čemu...nakonec jsme od toho upustili, asi na to "nemám koule" a mám strach, že by se mi za chvilku nelíbila.... emoticon
17. kvě 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deyana
5
fotoportrét
fotoportrét
deyana
5
 @zamilovanadonej no, já právě myslím na chatu, ne domů.. teda časem bychom se tam asi přestěhovali, ale to až za x let, a to bych možná už zase kuchyň rekonstruovala emoticon Tchán je totiž zedník a jsou tam i nějaké cihly, tak mě napadlo, že by se do toho mohl pustit.. no ale nějak nevím nevím.. zas aby to bylo nějaký "odfláklý" nechci, ty roxory myslíš jako na horní desku, nebo na celou kuchyň? já právě četla, že třeba při klepání řízků se může leccos v tom zdivu drolit, a je třeba to fakt udělat pořádně.. myslela jsem, že bude nahoře jen klasická deska, viděla bych to teda na masiv dřevo.. otázka je, jak to zpevnit, co tam dát, nebo jak to spojit, případně jestli třeba na to udělat desku z betonu a navrch až potom tu dřevěnou, jestli to má smysl.. to jsou takový moje úvahy, ale vím o tom prdlajs emoticon
18. kvě 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zamilovanadonej
75
fotoportrét
fotoportrét
zamilovanadonej
75
 @deyana Já mám pocit že i stěny zpevňovali, ale stavěli to z ytongu...no, to klepán í řízků teda nevím, aby pak nebyly na podlaze emoticon
18. kvě 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš