DP Mont SK zimní zahrada

Společnost DP MONT SK můžu vřele doporučit, vše od samotného návrhu až po realizaci zimní zahrady proběhlo nad naše očekávání. Chválím i ochotu a seriózní přístup p. Nováka... Kluci jsou šikovní, vše šlo hladce a v dohodnutém termínu. Dnes se již těšíme z krásné zimní zahrady, za kterou jim velmi pěkně děkujeme!
Odpovědět
Profilova fotka
🔝
Odpovědět
Kolikrat tu budete s tou reklamou jeste spamovat? https://www.modrastrecha.cz/forum/vol...
Odpovědět
@bozenajarosova88 @filip_novak Registrace obou dvou ve stejný den jen proto, abyste si mohli udělat falešnou reklamu opěvujícím příspěvkem ve vlastním vlákně? To jste takoví chudáci, že nemáte na zřízení profilu profesionála?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Pozrite si recenzie na Googlu + pořad Černe ovce na ČT1 2.3.2022
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
... dejte si DP Mont SK do Google a tam recenze plus hledejte stara fora na Modre strese, to vam postaci... Ako sa u vas hovori voda sa uz uvarila a policie uz bude konat... Jsem stejne podveden jako desitky dalsich. Klido se mi ozvete, rad poseruji moje zdroje. Je to na strankach Faceu Trnavy, vi to krajske reditelstvi policie, i blavacke reditelstvi... Hezky den, Pepino
Odpovědět
Dobrý den, prosím Vás, existuje hromadná žaloba? Rádi bychom se přidali... Přišli jsme o 200 tisíc. Děkuji, Strnadová
Odpovědět
@josef_kovar dobry den, mate messenger? Mame DP mont forum na nem a i na FB. Muj FB Roman Kotuľ, napište mi, pridam Vas.
Odpovědět
@xjane dobry den, mate messenger? Mame DP mont forum na nem a i na FB. Muj FB Roman Kotuľ, napište mi, pridam Vas.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?